پیج یوتیوب گیم مدز را سابسکرایب کنید

 

 

خانه » GameMods.ir
نمایش مطالب نویسنده :

دانلود نسخه کامل بازی Euro Truck Simulator 2 ورژن ۱.۴۹.۲.۰s + تمام DLC ها

| کامیون DAF XD قرار گرفت |

| بروزرسانی آذر ماه 1402 |

یاس دانلود :

Euro Truck Simulator 2 یک بازی جدید در سبک شبیه ساز رانندگی با کامیون است که در سال 2013 توسط شرکت SCS Software ساخته و برای پلتفرم PC عرضه شده است . بازی Euro Truck Simulator 2 یک بازی بسیار زیبا و عالی است که برای شبیه سازی کامیون باربری ساخته شده و شما میتوانید تجربه ی باورنکردی با کامیونها را داشته باشید و از رانندگی با آن لذت ببرید . هم اکنون برای دانلود این بازی به گیم مدز مراجعه فرمایید .   برای دانلود به ادامه مطلب مراجعه کنید  

دانلود نسخه کامل بازی American Truck Simulator ورژن ۱.۴۹.۱.۰ فول DLC

| ورژن جدید 1.49.1.0 |

| بروزرسانی آذرماه 1402 قرار گرفت |

 

American Truck Simulator Utah بازی جدیدی در سبک شبیه سازی می باشد که در سال 2018 توسط SCS Software ساخته و برای کامپیوتر عرضه شده است. اگر شما نیز از علاقمندان به سری بازی‌های شبیه‌سازی رانندگی ماشین‌های سنگین هستید، به شما پیشنهاد می‌کنیم جدیدترین DLC مربوط به بازی شبیه‌ساز کامیون‌های آمریکایی را از دست ندهید. این DLC جدید که با عنوان Oregon عرضه شده، شما را به یکی از ایالات غرب آمریکا با همین نام دعوت می‌کند؛ جایی که شما با مجموعه‌ای از سرزمین‌های سرسبز و زیبا از مناظر طبیعی این ناحیه سر و کار خواهید داشت. لذت رانندگی با مدل‌های متنوعی از کامیون در این منطقه و مجموعا 5000 مایل مسافت موجود برای رانندگی، شرایطی را فراهم می‌کند تا شما دوست‌داران شبیه‌ساز رانندگی کامیون بتوانید از این تجربه جذاب و مهیج لذت ببرید.

📍 برای دانلود به ادامه مطلب مراجعه کنید

کشنده مرسدس بنز آکتروس جدید برای بازی Euro Truck Simulator 2 ورژن ۱.۴۹

امروز با کشنده مرسدس بنز آکتروس جدید در خدمت شما هستم ، این مد توسط Dotec برای بازی یوروتراک 2 طراحی و آماده شده که شما میتوانید این مد را از سایت گیم مدز دانلود فرمایید. 📥 برای دانلود این مد به ادامه مطلب مراجعه کنید.

کامیون بینظیر رنو T EVO فول ریوورک و تیونینگ نسخه کامل برای بازی Euro Truck Simulator 2 ورژن ۱.۴۸

امروز با کامیون بینظیر رنو T EVO فول ریوورک و تیونینگ در خدمت شما هستم ، این مد توسط Gloover برای بازی یوروتراک 2 طراحی و آماده شده که شما میتوانید این مد را از سایت گیم مدز دانلود فرمایید. 📥 برای دانلود این مد به ادامه مطلب مراجعه کنید.

پک بینظیر انواع دوج چلنجر فول کیفیت برای بازی BeamNG ورژن ۰.۳۰

امروز با پک بینظیر انواع دوج چلنجر فول کیفیت در خدمت شما هستیم ، با استفاده از این مد شما میتونید حس تخریب متفاوت را در بازی تجربه کنید ! با هر سرعتی که علاقه دارید ماشین خودتون رو به مانع بکوبید تا از شدت خسارات وارده به ماشین لذت ببرید ! توصیه میشه از بقیه مدهای مربوط به این بازی در گیم مدز هم دیدن فرمایید .

برای دانلود این مد به ادامه مطلب مراجعه کنید

پک بینظیر ولوو FH13 و FH12 برای بازی Euro Truck Simulator 2 ورژن ۱.۴۸

امروز با پک بینظیر ولوو FH13 و FH12 برای بازی در خدمت شما هستم ، این مد توسط Virtual Service برای بازی یوروتراک 2 طراحی و آماده شده که شما میتوانید این مد را از سایت گیم مدز دانلود فرمایید. 📥 برای دانلود این مد به ادامه مطلب مراجعه کنید.

صدای واقعی انجین رنو پریمیوم EVR برای بازی Euro Truck Simulator 2 ورژن ۱.۴۸

امروز با صدای واقعی انجین رنو پریمیوم EVR در خدمت شما هستم ، این مد توسط EVR ساخته و توسط همایون عزیز برای بازی یوروتراک 2 ویرایش شده که شما میتوانید این مد را از سایت گیم مدز دانلود فرمایید. 📥 برای دانلود این مد به ادامه مطلب مراجعه کنید.

مگا پک بینظیر لوازم جانبی کابین SiSL’s + چراغ کابین برای بازی Euro Truck Simulator 2 ورژن ۱.۴۸

​امروز با مد کمیاب و بینظیر ابزار تیونینگ داخلی SiSL’s برای بازی یوروتراک 2 در خدمت شما هستم ، این مد توسط SiSL برای بازی یوروتراک 2 طراحی و تبدیل شده که شما میتوانید این مد را از سایت گیم مدز دانلود فرمایید .  

📥 برای دانلود این مد به ادامه مطلب مراجعه کنید

ماشین کامل BMW M5 F90 برای بازی BeamNG ورژن ۰.۳۰

امروز با ماشین کامل BMW M5 F90 در خدمت شما هستیم ، با استفاده از این مد شما میتونید حس تخریب متفاوت را در بازی تجربه کنید ! با هر سرعتی که علاقه دارید ماشین خودتون رو به مانع بکوبید تا از شدت خسارات وارده به ماشین لذت ببرید ! توصیه میشه از بقیه مدهای مربوط به این بازی در گیم مدز هم دیدن فرمایید .

برای دانلود این مد به ادامه مطلب مراجعه کنید

پک انواع صدای موتور برای کامیون های بازی Euro Truck Simulator 2 ورژن ۱.۴۸

| پک صدای همه کامیون ها آپدیت شد |

امروز با پک انواع صدای موتور برای کامیون ها در خدمت شما هستم ، این مد توسط SCSMODDERS  برای بازی یوروتراک 2 طراحی و آماده شده که شما میتوانید این مد را از سایت گیم مدز دانلود فرمایید. 📥 برای دانلود این مد به ادامه مطلب مراجعه کنید.