پیج یوتیوب گیم مدز را سابسکرایب کنید

 

 

خانه » Euro Truck Simulator2 » دسته‌بندی " کامیون "
نمایش مطالب دسته بندی : کامیون

کامیون کلاسیک اسکانیا ۱۱۱ برای بازی Euro Truck Simulator 2 ورژن ۱.۴۹

امروز با کامیون کلاسیک اسکانیا 111 در خدمت شما هستم ، این مد توسط RC MODS برای بازی یوروتراک 2 طراحی و آماده شده که شما میتوانید این مد را از سایت گیم مدز دانلود فرمایید. 📥 برای دانلود این مد به ادامه مطلب مراجعه کنید.

۱۰ تا از بهترین مدهای منتشر شده برای ورژن ۱.۴۹ بازی Euro Truck Simulator 2 ( فروردین ماه ۱۴۰۳ )

( بروز رسانی فروردین 1403 )

امروز با 10 تا از بهترین مدهای منتشر شده برای ورژن 1.49 در خدمت شما هستم ، این مدها شامل نقشه / وسیله نقلیه و دیگر مدها میباشد که توسط ما در وبسایت گیم مدز قرار داده شده ، امیدوارم از این مجموعه لذت ببرید .

📥 برای دانلود این مد به ادامه مطلب مراجعه کنید

کامیون بوژی کش Nicolas Tractomas TR8X8 نسخه ۲.۰ برای بازی Euro Truck Simulator 2 ورژن ۱.۴۹

امروز با کامیون بوژی کش Nicolas Tractomas TR8X8 + تریلر در خدمت شما هستم ، این مد توسط Tomas برای بازی یوروتراک 2 طراحی و آماده شده که شما میتوانید این مد را از سایت گیم مدز دانلود فرمایید. 📥 برای دانلود این مد به ادامه مطلب مراجعه کنید.

کامیون فوق العاده ولوو FH5 2022 Premium نسخه ۱.۷ برای بازی Euro Truck Simulator 2 ورژن ۱.۴۹

امروز با کامیون فوق العاده ولوو FH5 2022 Premium در خدمت شما هستم ، این مد توسط SANAX برای بازی یوروتراک 2 طراحی و آماده شده که شما میتوانید این مد را از سایت گیم مدز دانلود فرمایید. 📥 برای دانلود این مد به ادامه مطلب مراجعه کنید.

پک کامیون کلاسیک روسی ZIL 130-131-133 + داخلی برای بازی Euro Truck Simulator 2 ورژن ۱.۴۹

امروز با پک کامیون کلاسیک روسی ZIL 130-131-133 در خدمت شما هستم ، این مد توسط Kraska برای بازی یوروتراک 2 طراحی و آماده شده که شما میتوانید این مد را از سایت گیم مدز دانلود فرمایید. 📥 برای دانلود این مد به ادامه مطلب مراجعه کنید.

کامیون جدید ولوو FH5 نسل جدید ۲۰۲۱ نسخه ۱.۲ برای بازی Euro Truck Simulator 2 ورژن ۱.۴۹

امروز با کامیون جدید ولوو FH5 نسل جدید 2021 نسخه 1.2 در خدمت شما هستم ، این مد توسط Virtual Service برای بازی یوروتراک 2 طراحی و آماده شده که شما میتوانید این مد را از سایت گیم مدز دانلود فرمایید. 📥 برای دانلود این مد به ادامه مطلب مراجعه کنید.

کامیون کلاسیک پیتربیلت ۳۵۱ + داخلی برای بازی Euro Truck Simulator 2 ورژن ۱.۴۹

امروز با کامیون کلاسیک پیتربیلت 351 در خدمت شما هستم ، این مد توسط funyash برای بازی یوروتراک 2 طراحی و آماده شده که شما میتوانید این مد را از سایت گیم مدز دانلود فرمایید. 📥 برای دانلود این مد به ادامه مطلب مراجعه کنید.

کامیون کلاسیک اسکانیا ۱۴۳M Ex PB KOK & Zn Holland Trailer برای بازی Euro Truck Simulator 2 ورژن ۱.۴۹

امروز با کامیون کلاسیک اسکانیا 143M Ex PB KOK & Zn Holland Trailer برای بازی در خدمت شما هستم ، این مد توسط XBX Truckstyling برای بازی یوروتراک 2 طراحی و آماده شده که شما میتوانید این مد را از سایت گیم مدز دانلود فرمایید. 📥 برای دانلود این مد به ادامه مطلب مراجعه کنید.

کامیون Sisu R & C-series نسخه ۲۳.۸.۳ + داخلی برای بازی Euro Truck Simulator 2 ورژن ۱.۴۹

امروز با کامیون Sisu R & C-series نسخه 23.8.3  در خدمت شما هستم ، این مد توسط Xaver برای بازی یوروتراک 2 طراحی و آماده شده که شما میتوانید این مد را از سایت گیم مدز دانلود فرمایید. 📥 برای دانلود این مد به ادامه مطلب مراجعه کنید.

مگا پک اسکانیا نسل جدید سری PGRS نسخه ۲.۶.۶ برای بازی Euro Truck Simulator 2 ورژن ۱.۴۹

امروز با مگا پک اسکانیا نسل جدید سری PGRS نسخه 2.6.6 در خدمت شما هستم ، این مد توسط Eugene برای بازی یوروتراک 2 طراحی و آماده شده که شما میتوانید این مد را از سایت گیم مدز دانلود فرمایید. 📥 برای دانلود این مد به ادامه مطلب مراجعه کنید.