پیج یوتیوب گیم مدز را سابسکرایب کنید

 

 

خانه » Euro Truck Simulator2 » دسته‌بندی " کامیون "
نمایش مطالب دسته بندی : کامیون

کامیون بنز آکتروس ۲۶۵۱ Serie Especial + داخلی برای بازی Euro Truck Simulator 2 ورژن ۱.۴۸

امروز با کامیون بنز آکتروس 2651 Serie Especial در خدمت شما هستم ، این مد توسط Lucas Coelho برای بازی یوروتراک 2 طراحی و آماده شده که شما میتوانید این مد را از سایت گیم مدز دانلود فرمایید. 📥 برای دانلود این مد به ادامه مطلب مراجعه کنید.

کامیون داف XF 105 SSC Euro 5 + داخلی برای بازی Euro Truck Simulator 2 ورژن ۱.۴۸

امروز با کامیون داف XF 105 SSC Euro 5 + داخلی در خدمت شما هستم ، این مد توسط ModsTrade برای بازی یوروتراک 2 طراحی و آماده شده که شما میتوانید این مد را از سایت گیم مدز دانلود فرمایید. 📥 برای دانلود این مد به ادامه مطلب مراجعه کنید.

مگا مد کامیونت جدید مان TGL 2022 + تریلر برای بازی Euro Truck Simulator 2 ورژن ۱.۴۸

امروز با مگا مد کامیونت جدید مان TGL 2022 + انواع داخلی در خدمت شما هستم ، این مد توسط Gaming ModdinG برای بازی یوروتراک 2 طراحی و آماده شده که شما میتوانید این مد را از سایت گیم مدز دانلود فرمایید. 📥 برای دانلود این مد به ادامه مطلب مراجعه کنید.

کامیون نظامی آمریکایی Oshkosh Defense HEMTT A4 برای بازی Euro Truck Simulator 2 ورژن ۱.۴۸

امروز با امروز با کامیون نظامی آمریکایی Oshkosh Defense HEMTT در خدمت شما هستم ، این مد توسط Sergosh برای بازی یوروتراک 2 طراحی و آماده شده که شما میتوانید این مد را از سایت گیم مدز دانلود فرمایید. 📥 برای دانلود این مد به ادامه مطلب مراجعه کنید.

مگا مد عظیم ولوو FMX + ابزار تیونینگ متنوع برای بازی Euro Truck Simulator 2 ورژن ۱.۴۸

امروز با مگا مد عظیم ولوو FMX + ابزار تیونینگ فراوان در خدمت شما هستم ، این مد توسط Mistersix برای بازی یوروتراک 2 طراحی و آماده شده که شما میتوانید این مد را از سایت گیم مدز دانلود فرمایید. 📥 برای دانلود این مد به ادامه مطلب مراجعه کنید.

اختصاصی : کامیون بنز ۱۹۲۴ و ۱۶۲۸فول تیونینگ ایرانی نسخه پرمیوم برای بازی Euro Truck Simulator 2 ورژن ۱.۴۸

| سازگار با 1.44 الی 1.48 قرار گرفت |

کامیون بنز مایلر چندی پیش بصورت بسیک برای یوروتراک 2 توسط زاهد تراک منتشر شد و قرار بر این شد نسخه پرمیوم ( فول تیونینگ ) بصورت پولی منتشر شود که بنا بر تصمیم سازنده این ماد خفن هم اکنون بصورت رایگان و اختصاصی در گیم مدز منتشر شد 😍 ، این کامیون فوق العاده توسط Zahed Truck برای یوروتراک 2 و آمریکن تراک ساخته و منتشر شد . 📥 برای دانلود این مد به ادامه مطلب مراجعه کنید.

کامیون اسکانیا R440 تاپلاین Hardcore Edition نسخه ۷.۰ برای بازی Euro Truck Simulator 2 ورژن ۱.۴۸

امروز با کامیون اسکانیا R440 تاپلاین Hardcore Edition در خدمت شما هستم ، این مد توسط Nikola Trucks برای بازی یوروتراک 2 طراحی و آماده شده که شما میتوانید این مد را از سایت گیم مدز دانلود فرمایید. 📥 برای دانلود این مد به ادامه مطلب مراجعه کنید.

کامیون کلاسیک مان ۱۹.۳۶۱ + داخلی برای بازی Euro Truck Simulator 2 ورژن ۱.۴۸

امروز با کامیون کلاسیک مان 19.361 + داخلی در خدمت شما هستم ، این مد توسط Slav Jerry برای بازی یوروتراک 2 طراحی و آماده شده که شما میتوانید این مد را از سایت گیم مدز دانلود فرمایید. 📥 برای دانلود این مد به ادامه مطلب مراجعه کنید.

کامیون ایوکو ۲۰۲۰ S-Way + تیپ weeda و ساده برای بازی Euro Truck Simulator 2 ورژن ۱.۴۸

امروز با کامیون ایوکو 2020 S-Way + تیپ weeda و ساده در خدمت شما هستم ، این مد توسط D.T.M MODS برای بازی یوروتراک 2 طراحی و آماده شده که شما میتوانید این مد را از سایت گیم مدز دانلود فرمایید. 📥 برای دانلود این مد به ادامه مطلب مراجعه کنید.

کامیون اسکانیا R560 مگا مد نسخه ۱.۰ برای بازی Euro Truck Simulator 2 ورژن ۱.۴۸

امروز با کامیون اسکانیا R560 مگا مد نسخه 1.0 در خدمت شما هستم ، این مد توسط Gaming ModdinG برای بازی یوروتراک 2 طراحی و آماده شده که شما میتوانید این مد را از سایت گیم مدز دانلود فرمایید. 📥 برای دانلود این مد به ادامه مطلب مراجعه کنید.