پیج یوتیوب گیم مدز را سابسکرایب کنید

 

 

خانه » Euro Truck Simulator2 » دسته‌بندی " مدهای ایرانی "
نمایش مطالب دسته بندی : مدهای ایرانی

ابزار تیونینگ ایرانی کامیون ایوکو HiWay برای بازی Euro Truck Simulator 2 ورژن ۱.۴۹

امروز با ابزار تیونینگ ایرانی کامیون ایوکو HiWay در خدمت شما هستم ، این مد توسط پیج تلگرامی @ETS2_ALIEDIT برای بازی یوروتراک 2 طراحی و آماده شده که شما میتوانید این مد را از سایت گیم مدز دانلود فرمایید. 📥 برای دانلود این مد به ادامه مطلب مراجعه کنید.

تریلر کمپرسی سه محور پیلسان برای بازی Euro Truck Simulator 2 ورژن ۱.۴۹

امروز با تریلر کمپرسی جدید فول ایرانی پیلسان در خدمت شما هستم ، این مد توسط پیج تلگرام @ETS2_ALIEDIT برای بازی یوروتراک 2 طراحی و آماده شده که شما میتوانید این مد را از سایت گیم مدز دانلود فرمایید. 📥 برای دانلود این مد به ادامه مطلب مراجعه کنید.

اختصاصی : وانت ایرانی نیسان زامیاد + داخلی فول Reworked برای بازی Euro Truck Simulator 2 ورژن ۱.۴۹

امروز با نیسان زامیاد فول ریوورک در خدمت شما هستم ، این مد توسط عماد توفیق عزیز ساخته و توسط پارسا رهنما عزیز مجدد برای بازی یوروتراک 2 طراحی و آماده شده که شما میتوانید این مد را از سایت گیم مدز دانلود فرمایید.  

📥 برای دانلود این مد به ادامه مطلب مراجعه کنید

تریلر یخچالی جدید فول ایرانی ماموت برای بازی Euro Truck Simulator 2 ورژن ۱.۴۹

امروز با تریلر یخچالی جدید فول ایرانی ماموت در خدمت شما هستم ، این مد توسط پیج تلگرام eurotruck2edit برای بازی یوروتراک 2 طراحی و آماده شده که شما میتوانید این مد را از سایت گیم مدز دانلود فرمایید. 📥 برای دانلود این مد به ادامه مطلب مراجعه کنید.

مگامد کامیون داف XF 106 + پلاک ملی برای بازی Euro Truck Simulator 2 ورژن ۱.۴۹

امروز با مگامد کامیون داف XF 106 + پلاک ملی در خدمت شما هستم ، این مد توسط ModsTrade برای بازی یوروتراک 2 طراحی و آماده و توسط شهراد و فرمهر عزیز ایرانیزه شده که شما میتوانید این مد را از سایت گیم مدز دانلود فرمایید. 📥 برای دانلود این مد به ادامه مطلب مراجعه کنید.

ویژه : کامیون ایرانی پیلسان و سیتراک + پلاک ملی برای بازی Euro Truck Simulator 2 ورژن ۱.۴۹

امروز با کامیون ایرانی پیلسان + پلاک ملی و دیزاین سیتراک در خدمت شما هستم ، این مد توسط ETS2Ali عزیز برای بازی یوروتراک 2 طراحی و آماده شده که شما میتوانید این مد را از سایت گیم مدز دانلود فرمایید.  

📥 برای دانلود این مد به ادامه مطلب مراجعه کنید

اختصاصی: تریلر فول ایرانی لبه ماموت + انواع بار برای بازی Euro Truck Simulator 2 ورژن ۱.۴۹

امروز با تریلر فول ایرانی لبه ماموت + انواع بار در خدمت شما هستم ، این مد توسط حسین گمشاد عزیز برای بازی یوروتراک 2 طراحی و آماده و توسط مهدی ابراهیمی و مبین عزیز برای نسخه جدید یوروتراک 2 بروزرسانی و ویرایش شده که شما میتوانید این مد جذاب را از سایت گیم مدز دانلود فرمایید. 📥 برای دانلود این مد به ادامه مطلب مراجعه کنید.

ماشین ایرانی شاهین GL + داخلی برای بازی Euro Truck Simulator 2 ورژن ۱.۴۹

امروز با ماشین ایرانی شاهین GL + داخلی در خدمت شما هستم ، این مد توسط زاهد تراک ( پارسا رهنما عزیز ) برای بازی یوروتراک2 طراحی و آماده شده که شما میتوانید این مد را از سایت گیم مدز دانلود فرمایید.  

📥 برای دانلود این مد به ادامه مطلب مراجعه کنید

تریلر تیغه ایرانی ماموت صنعت + بار برای بازی Euro Truck Simulator 2 ورژن ۱.۴۹

امروز با تریلر تیغه ایرانی ماموت صنعت در خدمت شما هستم ، این تریلر جذاب توسط آریان عزیز برای نسخه 1.46 یوروتراک 2 آپدیت و منتشر کرده که شما میتوانید این تریلر جذاب و ایرانی رو از سایت گیم مدز دانلود بفرمایید.

📥 برای دانلود این مد به ادامه مطلب مراجعه کنید

کامیون داف یورو ۶ XF 106 ایرانی برای بازی Euro Truck Simulator 2 ورژن ۱.۴۹

امروز با کامیون داف یورو 6 XF 106 ایرانی در خدمت شما هستم ، این مد توسط سوران عزیز برای بازی یوروتراک 2 طراحی و آماده شده که شما میتوانید این مد را از سایت گیم مدز دانلود فرمایید. 📥 برای دانلود این مد به ادامه مطلب مراجعه کنید.