پیج یوتیوب گیم مدز را سابسکرایب کنید

 

 

خانه » Euro Truck Simulator2 » دسته‌بندی " مدهای ایرانی "
نمایش مطالب دسته بندی : مدهای ایرانی

اختصاصی : کامیون بنز ۱۹۲۴ و ۱۶۲۸فول تیونینگ ایرانی نسخه پرمیوم برای بازی Euro Truck Simulator 2 ورژن ۱.۴۸

| سازگار با 1.44 الی 1.48 قرار گرفت |

کامیون بنز مایلر چندی پیش بصورت بسیک برای یوروتراک 2 توسط زاهد تراک منتشر شد و قرار بر این شد نسخه پرمیوم ( فول تیونینگ ) بصورت پولی منتشر شود که بنا بر تصمیم سازنده این ماد خفن هم اکنون بصورت رایگان و اختصاصی در گیم مدز منتشر شد 😍 ، این کامیون فوق العاده توسط Zahed Truck برای یوروتراک 2 و آمریکن تراک ساخته و منتشر شد . 📥 برای دانلود این مد به ادامه مطلب مراجعه کنید.

تریلر کفی ایران کاوه نسخه بروزرسانی شده + انواع بار برای بازی Euro Truck Simulator 2 ورژن ۱.۴۸

امروز با تریلر کفی ایران کاوه نسخه بروزرسانی شده + انواع بار در خدمت شما هستم ، این مد توسط آریان عزیز ساخته و توسط همایون FIB   برای یوروتراک 2 بروزرسانی شده که شما میتوانید این مد را از سایت گیم مدز دانلود فرمایید. 📥 برای دانلود این مد به ادامه مطلب مراجعه کنید.

کامیون فوتون ۴۳۰ ایرانخودرو دیزل + پلاک ملی برای بازی Euro Truck Simulator 2 ورژن ۱.۴۸

امروز با کامیون ایرانی چینی فوتون 430 ایرانخودرو دیزل + پلاک ملی در خدمت شما هستم ، این مد توسط alio_ok عزیز برای بازی یوروتراک 2 طراحی و آماده شده که شما میتوانید این مد را از سایت گیم مدز دانلود فرمایید. 📥 برای دانلود این مد به ادامه مطلب مراجعه کنید.

تریلر کفی فول ایرانی ماموت و مارال برای بازی Euro Truck Simulator 2 ورژن ۱.۴۸

امروز با تریلر کفی فول ایرانی ماموت و مارال در خدمت شما هستم ، این مد توسط سروش و حسین گمشاد عزیز برای بازی یوروتراک 2 طراحی و آماده شده که شما میتوانید این مد را از سایت گیم مدز دانلود فرمایید. 📥 برای دانلود این مد به ادامه مطلب مراجعه کنید.

تریلر کمرشکن فول ایرانی نسخه ۲ + پلاک ایرانی قابل تغییر برای بازی Euro Truck Simulator 2 ورژن ۱.۴۸

امروز با تریلر کمرشکن فول ایرانی نسخه 2 + پلاک ایرانی قابل تغییر در خدمت شما هستم ، این مد توسط گروه همپام ساخته و توسط نیما فامیلی عزیز آپدیت شده و آماده شده که شما میتوانید این مد را از سایت گیم مدز دانلود فرمایید. 📥 برای دانلود این مد به ادامه مطلب مراجعه کنید.

کفی سه محور ایرانی ماموت صنعت نسخه ۱.۳.۲ برای بازی Euro Truck Simulator 2 ورژن ۱.۴۸

امروز کفی سه محور ایرانی ماموت صنعت در خدمت شما هستم ، این مد توسط hossein_gmz عزیز ساخته شده و برای بازی یوروتراک 2 تبدیل شده که شما میتوانید این ماد جذاب را از سایت گیم مدز برای ورژن 1.46 یوروتراک 2 دانلود فرمایید .

📥 برای دانلود این مد به ادامه مطلب مراجعه کنید

تریلر کفی فول ایرانی مارال + محموله ایرانی برای بازی Euro Truck Simulator 2 ورژن ۱.۴۸

امروز با تریلر کفی فول ایرانی مارال + محموله ایرانی در خدمت شما هستم ، این مد توسط حسین گمشاد و ets2amir عزیز برای بازی یوروتراک 2 طراحی و آماده شده که شما میتوانید این مد را از سایت گیم مدز دانلود فرمایید. 📥 برای دانلود این مد به ادامه مطلب مراجعه کنید.

کفی جدید ایرانی دنیای ماموت مدل ۱۴۰۲ + انواع بار برای بازی Euro Truck Simulator 2 ورژن ۱.۴۸

امروز با کفی جدید ماموت مدل 1402 + انواع بار در خدمت شما هستم ، این مد توسط Mr_Nima_2M برای بازی یوروتراک 2 طراحی و آماده شده که شما میتوانید این مد را از سایت گیم مدز دانلود فرمایید. 📥 برای دانلود این مد به ادامه مطلب مراجعه کنید.

کامیون ولوو FH12 2007 فول ایرانی برای بازی Euro Truck Simulator 2 ورژن ۱.۴۸

امروز با کامیون ولوو FH12 2007 فول ایرانی در خدمت شما هستم ، این مد توسط عماد توفیق برای بازی یوروتراک 2 طراحی و آماده شده که شما میتوانید این مد را از سایت گیم مدز دانلود فرمایید. 📥 برای دانلود این مد به ادامه مطلب مراجعه کنید.

کامیون فوق العاده ولوو سری F ایران کاوه + پلاک ملی برای بازی Euro Truck Simulator 2 ورژن ۱.۴۸

امروز با کامیون فوق العاده ولوو سری F + تیونینگ ایرانی در خدمت شما هستم ، این مد توسط مهیار قاسمی عزیز برای بازی یوروتراک 2 طراحی و آماده شده که شما میتوانید این مد را از سایت گیم مدز دانلود فرمایید. 📥 برای دانلود این مد به ادامه مطلب مراجعه کنید.