دوست داری یوروتراک ۲ رو توی گوشیت بازی کنی ؟
بزن رو عکس پایین تا آموزش و ببینی

 

 

 

خانه » Euro Truck Simulator2 » دسته‌بندی " مدهای ایرانی "
نمایش مطالب دسته بندی : مدهای ایرانی

کفی سه محور ایرانی ماموت صنعت نسخه ۱.۳.۳ برای بازی Euro Truck Simulator 2 ورژن ۱.۵۰

امروز کفی سه محور ایرانی ماموت صنعت در خدمت شما هستم ، این مد توسط hossein_gmz عزیز ساخته شده و برای بازی یوروتراک 2 تبدیل شده که شما میتوانید این ماد جذاب را از سایت گیم مدز برای ورژن 1.50 یوروتراک 2 دانلود فرمایید .

📥 برای دانلود این مد به ادامه مطلب مراجعه کنید

کامیون فوق العاده ولوو سری F ایران کاوه + شاسی دو تکه برای بازی Euro Truck Simulator 2 ورژن ۱.۵۰

امروز با کامیون فوق العاده ولوو سری F + تیونینگ ایرانی در خدمت شما هستم ، این مد توسط مهیار قاسمی عزیز برای بازی یوروتراک 2 طراحی و آماده شده که شما میتوانید این مد را از سایت گیم مدز دانلود فرمایید. 📥 برای دانلود این مد به ادامه مطلب مراجعه کنید.

⭐️ اختصاصی گیم مدز پک تمام ایرانی پژو ۴۰۵ در تیپ های مختلف + داخلی برای بازی Euro Truck Simulator 2 ورژن ۱.۵۰

امروز با اختصاصی گیم مدز پک تمام ایرانی پژو 405 در تیپ های مختلف + داخلی در خدمت شما هستم ، این مد توسط پارسا رهنما و همایون عزیز برای بازی یوروتراک 2 طراحی و آماده شده که شما میتوانید این مد را از سایت گیم مدز دانلود فرمایید. 📥 برای دانلود این مد به ادامه مطلب مراجعه کنید.

کامیون ولوو FH500 ایرانی + ابزار تیونینگ برای بازی Euro Truck Simulator 2 ورژن ۱.۵۰

امروز کامیون ولوو FH500 ایرانی + ابزار تیونینگ ایرانی برای بازی در خدمت شما هستیم ، این مد توسط سوران عزیز برای نسخه جدید یوروتراک 2 بروزرسانی شده و ایرانی شده که شما میتوانید این مد زیبا را از سایت گیم مدز دانلود فرمایید. 📥 برای دانلود این مد به ادامه مطلب مراجعه کنید.

کامیون ایرانی C&C آریا دیزل + داخلی برای بازی Euro Truck Simulator 2 ورژن ۱.۵۰

امروز با کامیون ایرانی / چینی C&C مونتاژ آریا دیزل در خدمت شما هستم ، این مد توسط نیمای عزیز برای بازی یوروتراک 2 طراحی و آماده شده که شما میتوانید این مد را از سایت گیم مدز دانلود فرمایید.  

📥 برای دانلود این مد به ادامه مطلب مراجعه کنید

کمپرسی ماموت جدید سه محور فول ایرانی + پلاک قابل تغییر برای بازی Euro Truck Simulator 2 ورژن ۱.۵۰

امروز با کمپرسی ماموت جدید سه محور فول ایرانی + پلاک قابل در خدمت شما هستم ، این مد توسط ناصر شمسا عزیز برای بازی یوروتراک 2 طراحی و آماده شده که شما میتوانید این مد را از سایت گیم مدز دانلود فرمایید. 📥 برای دانلود این مد به ادامه مطلب مراجعه کنید.

اختصاصی: تریلر فول ایرانی لبه ماموت + انواع بار برای بازی Euro Truck Simulator 2 ورژن ۱.۵۰

امروز با تریلر فول ایرانی لبه ماموت + انواع بار در خدمت شما هستم ، این مد توسط حسین گمشاد عزیز برای بازی یوروتراک 2 طراحی و آماده و توسط مهدی ابراهیمی و مبین عزیز برای نسخه جدید یوروتراک 2 بروزرسانی و ویرایش شده که شما میتوانید این مد جذاب را از سایت گیم مدز دانلود فرمایید. 📥 برای دانلود این مد به ادامه مطلب مراجعه کنید.

کفی جدید سه محور فول ایرانی پیلسان + پلاک متغیر برای بازی Euro Truck Simulator 2 ورژن ۱.۵۰

امروز با کفی جدید سه محور فول ایرانی پیلسان + پلاک متغیر در خدمت شما هستم ، این مد توسط Aliedit عزیز برای بازی یوروتراک 2 طراحی و آماده شده که شما میتوانید این مد را از سایت گیم مدز دانلود فرمایید. 📥 برای دانلود این مد به ادامه مطلب مراجعه کنید.

ویژه : کامیون ایرانی پیلسان و سیتراک + پلاک ملی برای بازی Euro Truck Simulator 2 ورژن ۱.۵۰

امروز با کامیون ایرانی پیلسان + پلاک ملی و دیزاین سیتراک در خدمت شما هستم ، این مد توسط ETS2Ali عزیز برای بازی یوروتراک 2 طراحی و آماده شده که شما میتوانید این مد را از سایت گیم مدز دانلود فرمایید.  

📥 برای دانلود این مد به ادامه مطلب مراجعه کنید

کامیون ایرانی ولوو FH460 دو محور + پلاک متغیر برای بازی Euro Truck Simulator 2 ورژن ۱.۵۰

امروز با کامیون ایرانی ولوو FH500 دو محور + پلاک متغیر در خدمت شما هستم ، این مد توسط Ali Edit برای بازی یوروتراک 2 طراحی و آماده شده که شما میتوانید این مد را از سایت گیم مدز دانلود فرمایید. 📥 برای دانلود این مد به ادامه مطلب مراجعه کنید.