تبلیغات بلند مدت و بصورت پست ویژه در گیم مدز 

 

بازدیدها: 0

خانه » Euro Truck Simulator2 » دسته‌بندی " ابزار تیونینگ "
نمایش مطالب دسته بندی : ابزار تیونینگ

دانلود نور نئون برای همه کامیون های بازی Euro Truck Simulator 2 ورژن ۱.۳۷

امروز با مد کمیاب و زیبای نور نئون برای همه کامیون های بازی یوروتراک 2 در خدمت شما هستم که از ویژگی های این مد میتوان به تنوع در چندین رنگ و لایت مسک بسیار قوی و اجرای این مد در بخش آنلاین اشاره کرد ، شما میتوانید این نئون ها را از قسمت تیونینگ کامیون در زیر و کنار کامیون قرار داده و از رانندگی در شب با این چراغ های فوق العاده لذت ببرید ، این مد خاص توسط daniyo برای بازی یوروتراک 2 طراحی و تبدیل شده که شما میتوانید این مد را از سایت گیم مدز دانلود فرمایید .  

 برای دانلود این مد به ادامه مطلب مراجعه کنید

پک انواع رینگ ABASSTREPPAS ورژن ۳.۰ برای بازی Euro Truck Simulator 2

امروز با پک باکیفیت انواع رینگ استیل و کروم ABASSTREPPAS  در خدمت شما هستم ، این مد توسط ABASS TREPPAS  برای بازی یوروتراک 2 طراحی و تبدیل شده که شما میتوانید این مد را از سایت گیم مدز دانلود فرمایید .  

 برای دانلود این مد به ادامه مطلب مراجعه کنید

تریلر Krone Profliner بهبود یافته برای بازی Euro Truck Simulator 2 ورژن ۱.۳۷

امروز با ماد تریلر بهبودیافته Krone Profliner در خدمت شما هستم ، این ماد توسط Sogard3 بروزرسانی و منتشر گردیده که شما میتوانید این ماد باکیفیت و بینظیر را از سایت گیم مدز دانلود فرمایید .  

 برای دانلود این مد به ادامه مطلب مراجعه کنید

کامپیوتر کیلومتر جدید اسکانیا سری S برای بازی Euro Truck Simulator 2 ورژن ۱.۳۷

امروز با کامپیوتر کیلومتر جدید اسکانیا سری S در خدمت شما هستم ، این مد توسط Piva برای ورژن جدید طراحی و ساخته شده  که شما میتوانید این مد را از سایت گیم مدز دانلود فرمایید .  

 برای دانلود این مد به ادامه مطلب مراجعه کنید

چراغ جلو جدید NTG اسکانیا سری S برای بازی Euro Truck Simulator 2 ورژن ۱.۳۷

امروز با مد چراغ جدید نئون دار اسکانیا سری S در خدمت شما هستم ، این مد توسط HorseeHorse Modding برای ورژن جدید طراحی و ساخته شده  که شما میتوانید این مد را از سایت گیم مدز دانلود فرمایید .  

 برای دانلود این مد به ادامه مطلب مراجعه کنید

کامیون زیبای مرسدس بنز آکتروس Reworked نسخه ۳.۲ برای بازی Euro Truck Simulator 2 ورژن ۱.۳۷

امروز با کامیون مرسد بنز آکتروس Reworked در خدمت شما هستم ، این مد توسط Schumi برای ورژن جدید طراحی و ساخته شده  که شما میتوانید این مد را از سایت گیم مدز دانلود فرمایید .  

 برای دانلود این مد به ادامه مطلب مراجعه کنید

کامیون زیبای رنو پرمیوم Reworked نسخه ۱.۱ برای بازی Euro Truck Simulator 2 ورژن ۱.۳۷

امروز با کامیون رنو پرمیوم Reworked ( مجدد ساخته شده ) در خدمت شما هستم ، این مد توسط Alexandru_Andrey برای ورژن جدید طراحی و ساخته شده  که شما میتوانید این مد را از سایت گیم مدز دانلود فرمایید .  

 برای دانلود این مد به ادامه مطلب مراجعه کنید

ماد بینظیر تیونینگ ولوو FH 16 2009 نسخه v20.01r برای بازی Euro Truck Simulator 2 ورژن ۱.۳۷

امروز با ماد ابزار تیونینگ کامیون ولوو FH 16 2009   در خدمت شما هستم ، این مد توسط Pendragon برای ورژن جدید طراحی و ساخته شده  که شما میتوانید این مد را از سایت گیم مدز دانلود فرمایید .  

 برای دانلود این مد به ادامه مطلب مراجعه کنید

کامل ترین ابزار تیونینگ اسکانیا Megamod برای بازی Euro Truck Simulator 2 ورژن ۱.۳۶

مدی که در پیش روی شماست کامل ترین و باکیفیت پک مد تیونینگ اسکانیا میباشد که تا به امروز برای بازی یوروتراک 2 طراحی شده ، از چندین کابین و شاسی روز دنیا گرفته تا اجزاء تیونینگ داخلی و ظاهری بسیار زیاد ، این مد بعد از مدتها بلااستفاده ماندن بخاطره ورژن پایین هم اکنون توسط CyrusTheVirus مجدد برای ورژن 1.36 سازگار گردیده که شما میتوانید این مد را از سایت گیم مدز دانلود فرمایید .  

📥 برای دانلود این مد به ادامه مطلب مراجعه کنید

کامیون بینظیر رنو رینج T استایل ایرانی برای بازی Euro Truck Simulator 2 ورژن ۱.۳۶

🇮🇷 امروز با مد جالب و باکیفیت رنو رینج T استایل تمام ایرانی در خدمت شما هستم ، این کامیون با تیونینگ های منحصر به فرد ایرانی منجمله پلاک ایرانی ، قابل جلوپنجره ، بادگیر توسط تیم ایران ادیتور طراحی و ساخته شده که شما میتوانید این مد را از وبسایت گیم مدز دانلود فرمایید    

✅ برای دانلود این مد به ادامه مطلب مراجعه کنید