پیج یوتیوب گیم مدز را سابسکرایب کنید

 

 

خانه » Euro Truck Simulator2 » دسته‌بندی " ابزار تیونینگ "
نمایش مطالب دسته بندی : ابزار تیونینگ

۱۰ تا از بهترین مدهای منتشر شده برای ورژن ۱.۴۹ بازی Euro Truck Simulator 2 ( فروردین ماه ۱۴۰۳ )

( بروز رسانی فروردین 1403 )

امروز با 10 تا از بهترین مدهای منتشر شده برای ورژن 1.49 در خدمت شما هستم ، این مدها شامل نقشه / وسیله نقلیه و دیگر مدها میباشد که توسط ما در وبسایت گیم مدز قرار داده شده ، امیدوارم از این مجموعه لذت ببرید .

📥 برای دانلود این مد به ادامه مطلب مراجعه کنید

ابزار تیونینگ ایرانی کامیون ایوکو HiWay برای بازی Euro Truck Simulator 2 ورژن ۱.۴۹

امروز با ابزار تیونینگ ایرانی کامیون ایوکو HiWay در خدمت شما هستم ، این مد توسط پیج تلگرامی @ETS2_ALIEDIT برای بازی یوروتراک 2 طراحی و آماده شده که شما میتوانید این مد را از سایت گیم مدز دانلود فرمایید. 📥 برای دانلود این مد به ادامه مطلب مراجعه کنید.

ماد اضافه شدن اسلات شیشه جلو کامیون ولوو FH5 2022 برای بازی Euro Truck Simulator 2 ورژن ۱.۴۹

امروز با ماد اضافه شدن اسلات شیشه جلو کامیون ولوو FH5 2022 در خدمت شما هستم ، این مد توسط coswee برای بازی یوروتراک 2 طراحی و آماده شده که شما میتوانید این مد را از سایت گیم مدز دانلود فرمایید. 📥 برای دانلود این مد به ادامه مطلب مراجعه کنید.

پک کامل ابزار تیونینگ BC Exterior Belka Accessory نسخه ۲.۵.۲ برای بازی Euro Truck Simulator 2 ورژن ۱.۴۹

امروز با پک کامل ابزار تیونینگ BC Exterior Belka Accessory در خدمت شما هستم ، این مد توسط Belka647 برای بازی یوروتراک 2 طراحی و آماده شده که شما میتوانید این مد را از سایت گیم مدز دانلود فرمایید. 📥 برای دانلود این مد به ادامه مطلب مراجعه کنید.

پک چراغ تزئینی LED LightBar Tuning Pack برای بازی Euro Truck Simulator 2 ورژن ۱.۴۹

امروز با پک چراغ تزئینی LED LightBar Tuning Pack در خدمت شما هستم ، این مد توسط HishamGT5 برای بازی یوروتراک 2 طراحی و آماده شده که شما میتوانید این مد را از سایت گیم مدز دانلود فرمایید. 📥 برای دانلود این مد به ادامه مطلب مراجعه کنید.

مسیریاب گوگل حالت شب نسخه ۲.۹.۱ برای بازی Euro Truck Simulator 2 ورژن ۱.۴۹

امروز با مسیریاب گوگل حالت شب در خدمت شما هستم ، این مد توسط Sinagrit Baba برای بازی یوروتراک 2 طراحی و آماده شده که شما میتوانید این مد را از سایت گیم مدز دانلود فرمایید. 📥 برای دانلود این مد به ادامه مطلب مراجعه کنید.

مگا مد تیونینگ اسکانیا نسل قدیم برای بازی Euro Truck Simulator 2 ورژن ۱.۴۹

امروز با مگا مد تیونینگ اسکانیا نسل قدیم در خدمت شما هستم ، این مد توسط CyrusTheVirus برای بازی یوروتراک 2 طراحی و آماده شده که شما میتوانید این مد را از سایت گیم مدز دانلود فرمایید. 📥 برای دانلود این مد به ادامه مطلب مراجعه کنید.

پک تیونینگ اسکانیا ونوس نسخه ۱.۲.۲ برای بازی Euro Truck Simulator 2 ورژن ۱.۴۹

امروز با پک تیونینگ اسکانیا ونوس نسخه 1.2.2 برای بازی در خدمت شما هستم ، این مد توسط Venus_art1096 برای بازی یوروتراک 2 طراحی و آماده شده که شما میتوانید این مد را از سایت گیم مدز دانلود فرمایید. 📥 برای دانلود این مد به ادامه مطلب مراجعه کنید.

پک تزئینی انواع عروسک میشلن نسخه ۱.۰.۵ برای بازی Euro Truck Simulator 2 ورژن ۱.۴۹

امروز با پک تزئینی انواع عروسک میشلن برای بازی در خدمت شما هستم ، این مد توسط Golcan برای بازی یوروتراک 2 طراحی و آماده شده که شما میتوانید این مد را از سایت گیم مدز دانلود فرمایید. 📥 برای دانلود این مد به ادامه مطلب مراجعه کنید.

مگا پک اسکانیا نسل جدید سری PGRS نسخه ۲.۶.۶ برای بازی Euro Truck Simulator 2 ورژن ۱.۴۹

امروز با مگا پک اسکانیا نسل جدید سری PGRS نسخه 2.6.6 در خدمت شما هستم ، این مد توسط Eugene برای بازی یوروتراک 2 طراحی و آماده شده که شما میتوانید این مد را از سایت گیم مدز دانلود فرمایید. 📥 برای دانلود این مد به ادامه مطلب مراجعه کنید.