تبلیغات بلند مدت و بصورت پست ویژه در گیم مدز 

 

بازدیدها: 0

خانه » Euro Truck Simulator2 » دسته‌بندی " ابزار تیونینگ "
نمایش مطالب دسته بندی : ابزار تیونینگ

کامیون مرسدس بنز MP4 VIP کاستوم برای بازی Euro Truck Simulator 2 ورژن ۱.۳۸

امروز با کامیون مرسدس بنز VIP آکتروس در خدمت شما هستم ، این کامیون توسط R4hats1z ادیت شده که شما میتوانید این مد را از سایت گیم مدز دانلود فرمایید .

📥 برای دانلود این مد به ادامه مطلب مراجعه کنید

تیونینگ کامیون ولوو FH16 Reworked نسخه ۳.۰ برای بازی Euro Truck Simulator 2 ورژن ۱.۳۷

امروز با مد باکیفیت و زیبای ولوو FH16 Reworked در خدمت شما هستم ، این مد توسط Eugene برای بازی یوروتراک 2 طراحی و تبدیل شده که شما میتوانید این مد را از سایت گیم مدز دانلود فرمایید .

 برای دانلود این مد به ادامه مطلب مراجعه کنید

پک باکیفیت و کامل رینگ و لاستیک LS برای بازی Euro Truck Simulator 2 ورژن ۱.۳۷

امروز با مد بسیار باکیفیت و کمیاب پک رینگ و لاستیک LS در خدمت شما هستم ، این پک فوق العاده توسط Lucasantana برای بازی یوروتراک 2 طراحی و تبدیل شده که شما میتوانید این مد را از سایت گیم مدز دانلود فرمایید .  

 برای دانلود این مد به ادامه مطلب مراجعه کنید

کامیون ایرانی رنو پرمیوم ورژن نهایی برای بازی Euro Truck Simulator 2 ورژن ۱.۳۷

امروز با مد کامیون ایرانی رنو پرمیوم در خدمت شما هستم ، این کامیون توسط تیم ایرانی amir_mods برای بازی یوروتراک 2 طراحی و منتشر شده که شما میتوانید این مد را از سایت گیم مدز دانلود فرمایید .  

 برای دانلود این مد به ادامه مطلب مراجعه کنید

کامیون بینظیر رنو پرمیوم Reworked by Alex برای بازی Euro Truck Simulator 2

امروز با مد بینظیر کامیون رنو پرمیوم Reworked در خدمت شما هستم ، این مد باکیفیت و متنوع توسط Alex طراحی و تبدیل شده که شما میتوانید این مد را از سایت گیم مدز دانلود فرمایید .  

 برای دانلود این مد به ادامه مطلب مراجعه کنید

اختصاصی : پلاک ملی ایرانی برای همه کامیون های بازی Euro Truck Simulator 2 ورژن ۱.۳۷

امروز با مد ابزار تیونینگ پلاک ملی ایرانی در خدمت شما هستم ، این پک توسط گیم مدز  طراحی و آماده شده که بصورت تیونینگ میتوانید برای تمام کامیون ها این پک را استفاده کنید همچنین سعی شده در این پک از پلاک اصلی و ثانویه همه استان های ایران استفاده گردد ، امیدوارم از این پک اختصاصی لذت ببرید .  

 برای دانلود این مد به ادامه مطلب مراجعه کنید

آینه بغل دیجیتالی اسکانیا سری S/R برای بازی Euro Truck Simulator 2 ورژن ۱.۳۷

امروز با مد جدید و کاربردی آینه بغل دیجیتالی در خدمت شما هستم ، این مد خاص و کمیاب توسط مدساز ژاپنی ダーさん برای بازی یوروتراک 2 طراحی و تبدیل شده که شما میتوانید این مد را از سایت گیم مدز دانلود فرمایید .  

 برای دانلود این مد به ادامه مطلب مراجعه کنید

آپدیت جدید رینگ و لاستیک ایرانی ۲۴ ولوویی برای بازی Euro Truck Simulator 2 ورژن ۱.۳۷

امروز با آپدیت جدید رینگ و لاستیک 24 معروف به ولوویی در خدمت شما هستم ، این کامیون ایرانی توسط تیم تلگرامی @ets2_original برای بازی یوروتراک 2 ساخته و تبدیل شده که شما میتوانید این مد را از سایت گیم مدز دانلود فرمایید .  

 برای دانلود این مد به ادامه مطلب مراجعه کنید

دانلود نور نئون برای همه کامیون های بازی Euro Truck Simulator 2 ورژن ۱.۳۷

امروز با مد کمیاب و زیبای نور نئون برای همه کامیون های بازی یوروتراک 2 در خدمت شما هستم که از ویژگی های این مد میتوان به تنوع در چندین رنگ و لایت مسک بسیار قوی و اجرای این مد در بخش آنلاین اشاره کرد ، شما میتوانید این نئون ها را از قسمت تیونینگ کامیون در زیر و کنار کامیون قرار داده و از رانندگی در شب با این چراغ های فوق العاده لذت ببرید ، این مد خاص توسط daniyo برای بازی یوروتراک 2 طراحی و تبدیل شده که شما میتوانید این مد را از سایت گیم مدز دانلود فرمایید .  

 برای دانلود این مد به ادامه مطلب مراجعه کنید

پک انواع رینگ ABASSTREPPAS ورژن ۳.۰ برای بازی Euro Truck Simulator 2

امروز با پک باکیفیت انواع رینگ استیل و کروم ABASSTREPPAS  در خدمت شما هستم ، این مد توسط ABASS TREPPAS  برای بازی یوروتراک 2 طراحی و تبدیل شده که شما میتوانید این مد را از سایت گیم مدز دانلود فرمایید .  

 برای دانلود این مد به ادامه مطلب مراجعه کنید