تبلیغات بلند مدت و بصورت پست ویژه در گیم مدز 

 

بازدیدها: 0

خانه » Euro Truck Simulator2 » دسته‌بندی " پینت جاب "
نمایش مطالب دسته بندی : پینت جاب

پک انواع اسکین تریلر چادری برای بازی Euro Truck Simulator 2 ورژن ۱.۳۷

امروز با پک زیبای انواع اسکین برای تریلر چادری بازی در خدمت شما هستم ، این پک 22 تایی توسط toraotoraoJP برای بازی یوروتراک 2 طراحی و تبدیل شده که شما میتوانید این مد را از سایت گیم مدز دانلود فرمایید .  

 برای دانلود این مد به ادامه مطلب مراجعه کنید

اسکین زیبای تریلر ایرانی کاله + پلاک ایرانی برای بازی Euro Truck Simulator 2 ورژن ۱.۳۷

( آموزش استفاده مطالعه شود )

  امروز با ماد اسکین ایرانی شرکت کاله در خدمت شما هستم ، این اسکین توسط گیم مدز طراحی و تبدیل شده که شما میتوانید این طرح را برای تریلر Profliner Krone دانلود فرمایید .  

 برای دانلود این ماد به ادامه مطلب مراجعه کنید

اسکین طرح بدنه خاکی برای داف XF 105 بازی Euro Truck Simulator 2 ورژن ۱.۳۶

امروز با مد اسکین بدنه خاکی برای کامیون داف XF105 در خدمت شما هستم ، این مد توسط TheNuvolari برای بازی یوروتراک 2 طراحی و تبدیل شده که شما میتوانید این مد را از سایت گیم مدز دانلود فرمایید .  

 برای دانلود این مد به ادامه مطلب مراجعه کنید

اسکین زیبای Special Griffin برای اسکانیا نسل جدید بازی Euro Truck Simulator 2

امروز با اسکین زیبا و باکیفیت SPecial Griffin در خدمت شما هستم ، این مد توسط DaStig برای بازی یوروتراک 2 طراحی و تبدیل شده که شما میتوانید این مد را از سایت گیم مدز دانلود فرمایید .

? برای دانلود این مد به ادامه مطلب مراجعه کنید

 

پک اسکین و رینگ لاستیک طرح خاکی برای اسکانیا نسل جدید بازی Euro Truck Simulator 2

امروز با پک اسکین و رینگ لاستیک طرح خاکی در خدمت شما هستم ، این پک توسط l1zzy برای بازی یورو تراک 2 و اسکانیا نسل جدید طراحی و ساخته شده که شما میتوانید این مد را از سایت گیم مدز دانلود فرمایید .

برای دانلود این مد به ادامه مطلب مراجعه کنید

مد بینظیر و کامل اسکانیا خاکی بهمراه تریلر خاکی برای بازی Euro Truck Simulator 2

امروز با کامیون قدرتمند و بینظیر مرسدس بنز آکتروس در خدمت شما هستم ، این کامیون توسط تیم Schumi باز سازی و منتشر گردید که شما میتوانید این مد را از سایت گیم مدز دانلود فرمایید . 

برای دانلود این مد به ادامه مطلب مراجعه کنید

   

ست اسکین COMBO تریلر Krone + مرسدس بنز آکتروس LLS برای بازی Euro Truck Simulator 2

امروز با ست اسکین جدید و زیبای تریلر Krone و مرسدس بنز آکتروس در خدمت شما هستیم ، این ست توسط مد ساز حرفه ای ترک BurakTuna24 برای بازی یورو تراک ۲ طراحی و تبدیل شده که از ویژگی های این مد میتوان به تریلر مستقل Krone و مرسدس بنز آکتروس اشاره کرد ، هم اکنون میتوانید این مد را از سایت گیم مدز دانلود فرمایید .

 

برای دانلود این مد به ادامه مطلب مراجعه کنید

 

ست اسکین COMBO سبز اسکانیا RJL بهمراه تریلر ماموت برای بازی Euro Truck Simulator 2

امروز با اسکین ست طرح سبز اسکانیا RJL و تریلر ماموت در خدمت شما هستم ، این پک باکیفیت توسط گرمه عزیز برای بازی یورو تراک ۲ ساخته و تبدیل شده که از ویژگی های این مد میتوان به حجم مناسب ، طراحی زیبا ، مستقل و پک اسکین عقاب اشاره کرد ، هم اکنون میتوانید این مد را از سایت گیم مدز دانلود فرمایید .

 

برای دانلود این مد به ادامه مطلب مراجعه کنید

 

پک Combo اسکین مان H.ESSERS + تانکر انیمیشن دار برای بازی Euro Truck Simulator 2

امروز با مد اسکین combo تریلر و کامیون مان H.ESSERS در خدمت شما هستم ، این اسکین زیبا توسط ZERO922 برای بازی یورو تراک ۲ طراحی و ساخته شده که از ویژگی های این مد میتوان به حجم مناسب  ، تریلر انیمیشن دار ، کیفیت بالا و طراحی دقیق اشاره کرد ، هم اکنون میتوانید این مد را از سایت گیم مدز دانلود کنید .

 

برای دانلود این مد به ادامه مطلب مراجعه کنید

 

پک عظیم و کامل تیونینگ اسکانیا RJL ورژن ۲٫۲٫۱ + اسکین عقاب برای بازی Euro Truck Simulator 2

امروز با مشهورترین و کامل ترین پک تیونینگ اسکانیا سری استریم لاین و R در خدمت شما هستیم ، با نصب این مد میتونید اسکانیای خودتون رو به هرشکلی که علاقه دارید تیونینگ کنید ، این پک عظیم و فوق العاده توسط RJL طراحی و ساخته شده که از تغییر چراغ ها تا فلپ و آفتاب گیر این ماشین و میتونید با تنوع بسیار روی کامیون خود سوار کنید .

 

برای دانلود این مد به ادامه مطلب مراجعه کنید