پیج یوتیوب گیم مدز را سابسکرایب کنید

 

 

خانه » Euro Truck Simulator2 » دسته‌بندی " پینت جاب "
نمایش مطالب دسته بندی : پینت جاب

پک کامل تریلر جذاب Kögel + انواع اسکین کثیف و باکیفیت برای بازی Euro Truck Simulator 2 ورژن ۱.۴۹

امروز با پک کامل تریلر جذاب Kögel در خدمت شما هستم ، این مد توسط Dotec برای بازی آمریکن تراک طراحی و آماده شده که شما میتوانید این مد را از سایت گیم مدز دانلود فرمایید.  

📥 برای دانلود این مد به ادامه مطلب مراجعه کنید

پک اسکین کثیف و خاکی تریلر wielton برای بازی Euro Truck Simulator 2 ورژن ۱.۴۸

امروز با پک اسکین کثیف تریلر wielton در خدمت شما هستم ، این مد توسط stim39 برای بازی یوروتراک 2 طراحی و آماده شده که شما میتوانید این مد را از سایت گیم مدز دانلود فرمایید. 📥 برای دانلود این مد به ادامه مطلب مراجعه کنید.

۲۰ تا مدی که همیشه باید تو یوروتراک ۲ نصب داشته باشید !

سلام سلام ، همونطور که از عنوان پیداس امروز اومدیم با 20 تااا ماد جذاب که اگه پلیر قدیمی یوروتراک 2 باشید حتما باید نصب داشته باشید تا بازی رو به شبیه ساز کامیون واقعی نزدیک کنید ، گیم مدز رو همراهی کنید تا با این مدهای جذاب آشنا شید. ✅ برای دانلود ماد ها به ادامه مطلب مراجعه فرمایید  

پک متنوع اسکین تریلر krone برای بازی Euro Truck Simulator 2 ورژن ۱.۴۶

امروز با  پک کامل و متنوع انواع اسکین برای تریلر Krone در خدمت شما هستم ، این مد توسط bjorsboda عزیز ساخته شده و برای بازی یوروتراک 2 تبدیل شده که شما میتوانید این ماد جذاب را از سایت گیم مدز برای ورژن 1.46 یوروتراک 2 دانلود فرمایید .

📥 برای دانلود این مد به ادامه مطلب مراجعه کنید

اسکین جذاب gris foncé اسکانیا S برای بازی Euro Truck Simulator 2 ورژن ۱.۴۵

امروزبا اسکین جذاب Gris Fonce برای اسکانیا در خدمت شما هستم ، این مد توسط Normandie TruckStyling برای بازی یوروتراک 2 طراحی و آماده شده که شما میتوانید این مد را از سایت گیم مدز دانلود فرمایید.  

📥 برای دانلود این مد به ادامه مطلب مراجعه کنید

اگر دنبال بینظیر شدن بازی یوروتراک ۲ هستی این مدها رو دانلود کن !

تیم گیم مدز با ساعت ها تلاش چندین ماد رو بصورت مجموعه آماده کرده که با نصب اونها بازی شما بسیار بسیار به واقعیت نزدیک تر خواهد شد و سفری بینظیر رو تجربه خواهید کرد ، برای جمع آوری این مدها تلاش بسیاری شده امیدوارم از این مجموعه نهایت لذت را ببرید .  

📥 برای دانلود این مد به ادامه مطلب مراجعه کنید

کامیون فوق العاده مان TGX E6 2015 + اسکین Vos Zaltbommel برای بازی Euro Truck Simulator 2 ورژن ۱.۴۱

امروز با کامیون بینظیر مان TGX E6 مدل 2015 بهمراه اسکین فوق العاده Vos Zaltbommel برای بازی یوروتراک 2 در خدمت شما هستم ، این کامیون توسط Gloover برای بازی یوروتراک 2 طراحی و آماده شده که از ویژگی های این مد فوق العاده میتوان به طراحی بینظیر کامیون و انواع کامل تیونینگ برای کامیون اشاره کرد ، هم اکنون میتوانید این مد را میتوانید از سایت گیم مدز دانلود فرمایید .

📥 برای دانلود این مد به ادامه مطلب مراجعه کنید

پک اسکین داف نسل جدید و تریلر van Jan Deckers برای بازی Euro Truck Simulator 2 ورژن ۱.۴۱

امروز با پت اسکین داف نسل جدید بهمراه تریلر van Jan Deckers برای بازی یوروتراک 2 در خدمت شما هستم ، این پک توسط Fis0 طراحی و آماده شده که شما میتوانید این مد را از سایت گیم مدز دانلود فرمایید .

📥 برای دانلود این مد به ادامه مطلب مراجعه کنید

پک کمپانی های اکراینی برای تریلرهای بازی Euro Truck Simulator 2 ورژن ۱.۴۱

امروز با پک کامل اسکین تریلر های اکراینی در خدمت شما هستم ، این پک توسط Mr.Fox برای بازی یوروتراک 2 طراحی و آماده شده که شما میتوانید این مد را از سایت گیم مدز دانلود فرمایید.

📥 برای دانلود این مد به ادامه مطلب مراجعه کنید

پک اسکین ست Electric ولوو FH برای بازی Euro Truck Simulator 2 ورژن ۱.۴۰

​امروز با پک اسکین کمبو Electric combo برای بازی یوروتراک 2 در خدمت شما هستم  ، این اسکین با بالاترین کیفیت برای تریلر و کامیون توسط sagittariusjr برای بازی یوروتراک 2 طراحی و تبدیل شده که شما میتوانید این مد را از سایت گیم مدز دانلود فرمایید .  

📥 برای دانلود این مد به ادامه مطلب مراجعه کنید