پیج یوتیوب گیم مدز را سابسکرایب کنید

 

 

خانه » Euro Truck Simulator2 » دسته‌بندی " کابین داخلی "
نمایش مطالب دسته بندی : کابین داخلی

مد فعال شدن راه رفتن در اطراف کابین ولوو FH5 2022 برای بازی Euro Truck Simulator 2 ورژن ۱.۴۹

امروز با مد فعال شدن راه رفتن در اطراف کابین ولوو FH5 2022 در خدمت شما هستم ، این مد توسط coswee برای بازی یوروتراک 2 طراحی و آماده شده که شما میتوانید این مد را از سایت گیم مدز دانلود فرمایید. 📥 برای دانلود این مد به ادامه مطلب مراجعه کنید.

داخلی لوکس کامیون داف XG+ برای بازی Euro Truck Simulator 2 ورژن ۱.۴۹

امروز با داخلی لوکس کامیون داف XG+ در خدمت شما هستم ، این مد توسط Carmichael برای بازی یوروتراک 2 طراحی و آماده شده که شما میتوانید این مد را از سایت گیم مدز دانلود فرمایید. 📥 برای دانلود این مد به ادامه مطلب مراجعه کنید.

داشبورد آنالوگ کامیون مان TGX 2020 نسخه ۱.۲ برای بازی Euro Truck Simulator 2 ورژن ۱.۴۹

امروز با داشبورد آنالوگ کامیون مان TGX 2020 در خدمت شما هستم ، این مد توسط MADster برای بازی یوروتراک 2 طراحی و آماده شده که شما میتوانید این مد را از سایت گیم مدز دانلود فرمایید. 📥 برای دانلود این مد به ادامه مطلب مراجعه کنید.

پک کابین داخلی دیزاین Peaky Blinders برای رنو T + فرمان و GPS بازی Euro Truck Simulator 2 ورژن ۱.۴۹

امروز با پک کابین داخلی دیزاین Peaky Blinders در خدمت شما هستم ، این مد توسط Belka647 برای بازی یوروتراک 2 طراحی و آماده شده که شما میتوانید این مد را از سایت گیم مدز دانلود فرمایید. 📥 برای دانلود این مد به ادامه مطلب مراجعه کنید.

دو نوع داخلی کلاسیک و لوکس برای اسکانیا نسل جدید بازی Euro Truck Simulator 2 ورژن ۱.۴۸

امروز با دو نوع داخلی کلاسیک و لوکس برای اسکانیا نسل جدید در خدمت شما هستم ، این مد توسط CrowerCZ برای بازی یوروتراک 2 طراحی و آماده شده که شما میتوانید این مد را از سایت گیم مدز دانلود فرمایید. 📥 برای دانلود این مد به ادامه مطلب مراجعه کنید.

۲۰ تا مدی که همیشه باید تو یوروتراک ۲ نصب داشته باشید !

سلام سلام ، همونطور که از عنوان پیداس امروز اومدیم با 20 تااا ماد جذاب که اگه پلیر قدیمی یوروتراک 2 باشید حتما باید نصب داشته باشید تا بازی رو به شبیه ساز کامیون واقعی نزدیک کنید ، گیم مدز رو همراهی کنید تا با این مدهای جذاب آشنا شید. ✅ برای دانلود ماد ها به ادامه مطلب مراجعه فرمایید  

اگر دنبال بینظیر شدن بازی یوروتراک ۲ هستی این مدها رو دانلود کن !

تیم گیم مدز با ساعت ها تلاش چندین ماد رو بصورت مجموعه آماده کرده که با نصب اونها بازی شما بسیار بسیار به واقعیت نزدیک تر خواهد شد و سفری بینظیر رو تجربه خواهید کرد ، برای جمع آوری این مدها تلاش بسیاری شده امیدوارم از این مجموعه نهایت لذت را ببرید .  

📥 برای دانلود این مد به ادامه مطلب مراجعه کنید

مگا پک ابزار تیونینگ داخلی SiSL’s نسخه جدید برای بازی Euro Truck Simulator 2 ورژن ۱.۴۰

​امروز با مد کمیاب و بینظیر ابزار تیونینگ داخلی SiSL’s برای بازی یوروتراک 2 در خدمت شما هستم ، این مد توسط SiSL برای بازی یوروتراک 2 طراحی و تبدیل شده که شما میتوانید این مد را از سایت گیم مدز دانلود فرمایید .  

📥 برای دانلود این مد به ادامه مطلب مراجعه کنید

داخلی فوق العاده مشکی و زرد Raven اسکانیا نسل جدید برای بازی Euro Truck Simulator 2

امروز با مد داخلی زیبای مشکی و زرد Raven اسکانیا نسل جدید برای بازی Euro Truck Simulator 2 در خدمت شما هستم ، این مد توسط Garry برای بازی یورو تراک 2 طراحی و تبدیل شده که شما میتوانید این مد را از سایت گیم مدز دانلود فرمایید .

? برای دانلود این مد به ادامه مطلب مراجعه کنید