پیج یوتیوب گیم مدز را سابسکرایب کنید

 

 

خانه » American Truck Simulator » دسته‌بندی " مپ/MAP "
نمایش مطالب دسته بندی : مپ/MAP

نقشه عظیم آلاسکا نسخه ۰.۷ بتا برای بازی American Truck Simulator ورژن ۱.۴۸

امروز با نقشه عظیم آلاسکا نسخه 0.7 بتا برای بازی در خدمت شما هستم ، این مد توسط alaskanian برای بازی آمریکن تراک طراحی و آماده شده که شما میتوانید این مد را از سایت گیم مدز دانلود فرمایید.  

📥 برای دانلود این مد به ادامه مطلب مراجعه کنید

نقشه جذاب شهر Radiator Springs انیمیشن ماشین ها نسخه ۱.۳ برای بازی American Truck Simulator ورژن ۱.۴۸

امروز با نقشه جذاب شهر Radiator Springs انیمیشن ماشین ها در خدمت شما هستم ، این مد توسط El Tio Alta برای بازی آمریکن تراک طراحی و آماده شده که شما میتوانید این مد را از سایت گیم مدز دانلود فرمایید.  

📥 برای دانلود این مد به ادامه مطلب مراجعه کنید

ماد کامل افزایش گرافیک نسخه ۳.۰ برای بازی American Truck Simulator ورژن ۱.۴۸

امروز با ماد کامل افزایش گرافیک نسخه 3.0 در خدمت شما هستم ، این مد توسط Sr_Raiden برای بازی آمریکن تراک طراحی و آماده شده که شما میتوانید این مد را از سایت گیم مدز دانلود فرمایید.  

📥 برای دانلود این مد به ادامه مطلب مراجعه کنید

اختصاصی : خانه فوق لوکس و بزرگ ورژن ۱.۰ برای بازی American Truck Simulator

امروز با مد اختصاصی و ساخته شده توسط گیم مدز در خدمت شما هستم ، این خانه بزرگ در پایین شهر Ely بازی آمریکن تراک قرار دارد که از ویژگی های این مد میتوان به داشتن درب اتوماتیک ، حجم مناسب ، امکانات کامل و وسیع بودن خانه اشاره کرد ، هم اکنون میتوانید این مد را از سایت گیم مدز دانلود فرمایید .

? برای دانلود این مد به ادامه مطلب مراجعه کنید

 

مپ بینظیر آفرود در ایالت متحده ( آلاسکا ) ورژن ۱.۴ + آموزش نصب برای بازی AmericanTruckSimulator

بعد از مدتی نسبتا طولانی ورژن جدید مپ آفرود در ایالت متحده با تغییرات محسوس منتشر شد . این جاده های مواج خاکی ، تغییر در مدل های بازی ، بهبود مدل ها و اضافه شدن چندین شهر تنها بخشی از این مپ عظیم هستند که توسط Rob Viguurs برای بازی آمریکن تراک ساخته شده که از  ویژگی های این مد میتوان به حجم مناسب ، طراحی زیبا و بدون باگ ، جاده های شیب دار ، پل های صعب العبور و .... اشاره کرد ، هم اکنون میتوانید این مد را از سایت گیم مدز دانلود کنید . برای دانلود مد به ادامه مطلب مراجعه کنید  

مپ منطقه فوق سری Area51 برای بازی AmericanTruckSimulator

علاقه دارید از اسرار سری ترین مکان دنیا سر در بیارید ؟ این مپ فوق العاده را حتما دانلود کنید . این مد توسط Draco_br ساخته شده که از ویژگی های این مد میتوان به حجم مناسب و طراحی زیبا اشاره کرد ، هم اکنون میتوانید این مد را از سایت گیم مدز دانلود کنید .

برای دانلود مد به ادامه مطلب مراجعه کنید

مپ بینظیر آفرود در ایالت متحده ( آلاسکا ) ورژن ۱.۲ + آموزش نصب برای بازی AmericanTruckSimulator

چندروزی از ورژن جدید مپ آفرود در ایالت متحده میگذره که در هر آپدیت این مپ تغییراتی فوق العاده رو به همراه دارد که مهم ترین ویژگی که این مپ بهش اضافه شده جاده های یخ زده و یخ های شکسته هستش که با کوچک ترین اشتباه گرفتار خواهید شد ! این مپ فوق العاده توسط Rob Viguurs برای بازی آمریکن تراک ساخته شده و شما میتونید این مد را از سایت گیم مدز دانلود کنید .

برای دانلود مد به ادامه مطلب مراجعه کنید

   

مپ بسیار زیبای هاوایی برای بازی AmericanTruckSimulator

امروز با مپ سرسبز و متنوع هاوایی در خدمت شما هستم ، این مد توسط Mario برای بازی آمریکن تراک ساخته شده که از ویژگی های این مد میتوان به جاده های سرسبز ، تنوع در جاده ها و ایده در مپ اشاره کرد . شما میتونید این مد را از سایت گیم مدز دانلود کنید .

برای دانلود مد به ادامه مطلب مراجعه کنید

مپ بینظیر آفرود در ایالت متحده ( آلاسکا ) ورژن ۱.۱ + آموزش نصب برای بازی AmericanTruckSimulator

بعد از مدتها ورژن جدید مپ فوق لعاده آفرود در ایالت متحده منتشر شد ، اینبار سازندگان بازی برای شما سورپرایزی آماده کردن ! در این سری از آفرود در ایالت متحده شما با چالش جاده های لغزنده و برفی مواجه هستید ! سرعت در این جاده ها بی معنی خواهد بود و شما میبایست تمام دقت خود را به خرج دهید تا بارها را سالم به مقصد رسانید این مپ بینظیر توسط تیم 246 Studios برای بازی آمریکن تراک ورژن 1.1.1.1 ساخته شده و شما میتونید این مپ را از سایت گیم مدز دانلود کنید .

برای دانلود مد به ادامه مطلب مراجعه کنید

دانلود مپ آفرود در ایالت متحده ورژن ۰.۹ برای بازی AmericanTruckSimulator

چندی قبل با مپ کوچک آفرود در ایالت متحده آشنا شدید ، امروز ورژن جدید این مپ با تغییرات بسیار منتشر شد که این مپ را تا به اینجای کار میتوان به عنوان بهترین مپ ساخته شده برای آمریکن تراک دانست که با مدلهای جدید جذابیت و سختی فوق العاده ای به مپ داده است ، این مپ توسط Rob Viguurs برای بازی آمریکن تراک ساخته شده و در آینده این مپ بصورت ورژن به ورژن و بزرگ تر خواهد شد ، هم اکنون میتونید این مد را از سایت گیم مدز دانلود کنید .

برای دانلود مد به ادامه مطلب مراجعه کنید