پیج یوتیوب گیم مدز را سابسکرایب کنید

 

 

خانه » Euro Truck Simulator2 » دسته‌بندی " تریلر | Trailer "
نمایش مطالب دسته بندی : تریلر | Trailer

تریلر فول کیفیت یخچالی Chereau برای بازی Euro Truck Simulator 2 ورژن ۱.۴۸

امروز با تریلر فول کیفیت یخچالی Chereau در خدمت شما هستم ، این مد توسط Mat007 برای بازی یوروتراک 2 طراحی و آماده شده که شما میتوانید این مد را از سایت گیم مدز دانلود فرمایید. 📥 برای دانلود این مد به ادامه مطلب مراجعه کنید.

پک تریلر فول کیفیت Kassbohrer نسخه ۶.۰ برای بازی Euro Truck Simulator 2 ورژن ۱.۴۸

امروز با پک تریلر فول کیفیت Kassbohrer نسخه 6.0 در خدمت شما هستم ، این مد توسط Nikola Trucks برای بازی یوروتراک 2 طراحی و آماده شده که شما میتوانید این مد را از سایت گیم مدز دانلود فرمایید. 📥 برای دانلود این مد به ادامه مطلب مراجعه کنید.

تریلر بینظیر اشمیتز Schmitz S.KO نسخه ۱.۹b برای بازی Euro Truck Simulator 2 ورژن ۱.۴۸

| سازگار با 1.49 قرار گرفت |

امروز با اسکین تریلر چادری فرسوده در خدمت شما هستم ، این مد توسط obelihnio برای بازی یوروتراک 2 طراحی و آماده شده که شما میتوانید این مد را از سایت گیم مدز دانلود فرمایید. 📥 برای دانلود این مد به ادامه مطلب مراجعه کنید.

تریلر باکیفیت تیغه اشمیتز Cargobull S.CF45 نسخه ۱.۳ برای بازی Euro Truck Simulator 2 ورژن ۱.۴۸

امروز با تریلر باکیفیت تیغه اشمیتز Cargobull S.CF45 نسخه 1.3 در خدمت شما هستم ، این مد توسط JUseeTV برای بازی یوروتراک 2 طراحی و آماده شده که شما میتوانید این مد را از سایت گیم مدز دانلود فرمایید. 📥 برای دانلود این مد به ادامه مطلب مراجعه کنید.

تریلر کفی ایران کاوه نسخه بروزرسانی شده + انواع بار برای بازی Euro Truck Simulator 2 ورژن ۱.۴۸

امروز با تریلر کفی ایران کاوه نسخه بروزرسانی شده + انواع بار در خدمت شما هستم ، این مد توسط آریان عزیز ساخته و توسط همایون FIB   برای یوروتراک 2 بروزرسانی شده که شما میتوانید این مد را از سایت گیم مدز دانلود فرمایید. 📥 برای دانلود این مد به ادامه مطلب مراجعه کنید.

پک تریلر کفی و لبه دار Semitrailers نسخه ۲.۰ برای بازی Euro Truck Simulator 2 ورژن ۱.۴۸

امروز با پک تریلر کفی و لبه دار Semitrailers در خدمت شما هستم ، این مد توسط Ralf84 برای بازی یوروتراک 2 طراحی و آماده شده که شما میتوانید این مد را از سایت گیم مدز دانلود فرمایید. 📥 برای دانلود این مد به ادامه مطلب مراجعه کنید.

تریلر ویژه Krone Profiliner SDP27 & Megaliner + قابل باز شدن در و چادر برای بازی Euro Truck Simulator 2 ورژن ۱.۴۸

امروز با تریلر ویژه Krone Profiliner SDP27 & Megaliner + قابل باز شدن در و چادر در خدمت شما هستم ، این مد توسط Virtual Service برای بازی یوروتراک 2 طراحی و آماده شده که شما میتوانید این مد را از سایت گیم مدز دانلود فرمایید. 📥 برای دانلود این مد به ادامه مطلب مراجعه کنید.

تریلر باکیفیت Fliegl SDS 350 Mega نسخه ۲.۷.۱ برای بازی Euro Truck Simulator 2 ورژن ۱.۴۸

امروز با تریلر باکیفیت Fliegl SDS 350 Mega در خدمت شما هستم ، این مد توسط obelihnio برای بازی یوروتراک 2 طراحی و آماده شده که شما میتوانید این مد را از سایت گیم مدز دانلود فرمایید. 📥 برای دانلود این مد به ادامه مطلب مراجعه کنید.

تریلر میکسر Cement نسخه ۱.۰ برای بازی Euro Truck Simulator 2 ورژن ۱.۴۸

امروز با تریلر میکسر Cement نسخه 1.0 در خدمت شما هستم ، این مد توسط  Antonio62 برای بازی یوروتراک 2 طراحی و آماده شده که شما میتوانید این مد را از سایت گیم مدز دانلود فرمایید. 📥 برای دانلود این مد به ادامه مطلب مراجعه کنید.

تریلر کفی فول ایرانی ماموت و مارال برای بازی Euro Truck Simulator 2 ورژن ۱.۴۸

امروز با تریلر کفی فول ایرانی ماموت و مارال در خدمت شما هستم ، این مد توسط سروش و حسین گمشاد عزیز برای بازی یوروتراک 2 طراحی و آماده شده که شما میتوانید این مد را از سایت گیم مدز دانلود فرمایید. 📥 برای دانلود این مد به ادامه مطلب مراجعه کنید.