پیج یوتیوب گیم مدز را سابسکرایب کنید

 

 

خانه » Euro Truck Simulator2 » دسته‌بندی " تریلر | Trailer "
نمایش مطالب دسته بندی : تریلر | Trailer

پک کامل تریلر جذاب Kögel + انواع اسکین کثیف و باکیفیت برای بازی Euro Truck Simulator 2 ورژن ۱.۵۰

امروز با پک کامل تریلر جذاب Kögel در خدمت شما هستم ، این مد توسط Dotec برای بازی آمریکن تراک طراحی و آماده شده که شما میتوانید این مد را از سایت گیم مدز دانلود فرمایید.  

📥 برای دانلود این مد به ادامه مطلب مراجعه کنید

تریلر کمرشکن Pavelli Strong STV برای بازی Euro Truck Simulator 2 ورژن ۱.۴۹

امروز با تریلر کمرشکن Pavelli Strong STV در خدمت شما هستم ، این مد توسط Adver برای بازی یوروتراک 2 طراحی و آماده شده که شما میتوانید این مد را از سایت گیم مدز دانلود فرمایید. 📥 برای دانلود این مد به ادامه مطلب مراجعه کنید.

پک انواع تریلر اشمیتز ۲۰ الی ۴۰ فوت برای بازی Euro Truck Simulator 2 ورژن ۱.۴۹

امروز با پک انواع تریلر اشمیتز 20 الی 40 فوت در خدمت شما هستم ، این مد توسط Scania Truck Service برای بازی یوروتراک 2 طراحی و آماده شده که شما میتوانید این مد را از سایت گیم مدز دانلود فرمایید. 📥 برای دانلود این مد به ادامه مطلب مراجعه کنید.

تریلر کمرشکن EB5 نسخه ۳.۲ برای بازی Euro Truck Simulator 2 ورژن ۱.۴۹

امروز با تریلر کمرشکن BBM EB5 در خدمت شما هستم ، این مد توسط BBModdings برای بازی یوروتراک 2 طراحی و آماده شده که شما میتوانید این مد را از سایت گیم مدز دانلود فرمایید. 📥 برای دانلود این مد به ادامه مطلب مراجعه کنید.

تریلر Lamberet Futura SR2 نسخه ۲.۰ برای بازی Euro Truck Simulator 2 ورژن ۱.۴۹

امروز با تریلر Lamberet Futura SR2 در خدمت شما هستم ، این مد توسط Lamberet برای بازی یوروتراک 2 طراحی و آماده شده که شما میتوانید این مد را از سایت گیم مدز دانلود فرمایید. 📥 برای دانلود این مد به ادامه مطلب مراجعه کنید.

ویژه : تریلر تانکر فول ایرانی ماموت + پلاک ملی و ترانزیت برای بازی Euro Truck Simulator 2 ورژن ۱.۴۹

امروز با تریلر تانکر فول ایرانی ماموت در خدمت شما هستم ، این مد توسط پیج تلگرامی @ETS2_ALIEDIT برای بازی یوروتراک 2 طراحی و آماده شده که شما میتوانید این مد را از سایت گیم مدز دانلود فرمایید. 📥 برای دانلود این مد به ادامه مطلب مراجعه کنید.

پک تریلر فوق سنگین MULTI-AXLE LINE LARGE برای بازی Euro Truck Simulator 2 ورژن ۱.۴۹

امروز با پک تریلر فوق سنگین MULTI-AXLE LINE LARGE در خدمت شما هستم ، این مد توسط Nicolas برای بازی یوروتراک 2 طراحی و آماده شده که شما میتوانید این مد را از سایت گیم مدز دانلود فرمایید. 📥 برای دانلود این مد به ادامه مطلب مراجعه کنید.

تریلر کمپرسی سه محور پیلسان برای بازی Euro Truck Simulator 2 ورژن ۱.۴۹

امروز با تریلر کمپرسی جدید فول ایرانی پیلسان در خدمت شما هستم ، این مد توسط پیج تلگرام @ETS2_ALIEDIT برای بازی یوروتراک 2 طراحی و آماده شده که شما میتوانید این مد را از سایت گیم مدز دانلود فرمایید. 📥 برای دانلود این مد به ادامه مطلب مراجعه کنید.

تریلر یخچالی جدید فول ایرانی ماموت برای بازی Euro Truck Simulator 2 ورژن ۱.۴۹

امروز با تریلر یخچالی جدید فول ایرانی ماموت در خدمت شما هستم ، این مد توسط پیج تلگرام eurotruck2edit برای بازی یوروتراک 2 طراحی و آماده شده که شما میتوانید این مد را از سایت گیم مدز دانلود فرمایید. 📥 برای دانلود این مد به ادامه مطلب مراجعه کنید.

پک تریلر فول کیفیت Schmitz + باز شدن قسمت بار برای بازی Euro Truck Simulator 2 ورژن ۱.۴۹

امروز با پک تریلر فول کیفیت Schmitz + باز شدن قسمت بار برای بازی در خدمت شما هستم ، این مد توسط Trade of Trucks برای بازی یوروتراک 2 طراحی و آماده شده که شما میتوانید این مد را از سایت گیم مدز دانلود فرمایید. 📥 برای دانلود این مد به ادامه مطلب مراجعه کنید.