پیج یوتیوب گیم مدز را سابسکرایب کنید

 

 

خانه » Assetto Corsa » دسته‌بندی " ماشین اسپرت "
نمایش مطالب دسته بندی : ماشین اسپرت

ماشین ولوو VOLVO 740 Street مدل ۱۹۸۴ برای بازی Assetto Corsa

امروز با ماشین ولوو VOLVO 740 Street مدل 1984 در خدمت شما هستم ، این ماد توسط Dennis Andersson برای بازی استوکورسا طراحی و تبدیل شده که شما میتوانید این مد را از سایت گیم مدز دانلود فرمایید . 📥 برای دانلود این مد به ادامه مطلب مراجعه کنید

ماشین مرسدس بنز ۱۹۰E دریفت خیابانی برای بازی Assetto Corsa

امروز با ماشین مرسدس بنز 190E دریفت خیابانی در خدمت شما هستم ، این ماد توسط Coastline برای بازی استوکورسا طراحی و تبدیل شده که شما میتوانید این مد را از سایت گیم مدز دانلود فرمایید .

📥 برای دانلود این مد به ادامه مطلب مراجعه کنید

ماشین تویوتا سوپرا با موتور ۲JZ برای بازی Assetto Corsa

امروز با ماشین تویوتا سوپرا با موتور 2JZ در خدمت شما هستم ، این ماد توسط HitachiMedia برای بازی استوکورسا طراحی و تبدیل شده که شما میتوانید این مد را از سایت گیم مدز دانلود فرمایید .

📥 برای دانلود این مد به ادامه مطلب مراجعه کنید

ماشین جذاب سوبارو Subaru Impreza WRX STI برای بازی Assetto Corsa

امروز با ماشین جذاب سوبارو Subaru Impreza WRX STI در خدمت شما هستم ، این ماد توسط Markos Kass برای بازی استوکورسا طراحی و تبدیل شده که شما میتوانید این مد را از سایت گیم مدز دانلود فرمایید . 📥 برای دانلود این مد به ادامه مطلب مراجعه کنید

ماشین BMW M3 G80 CS مدل ۲۰۲۳ برای بازی Assetto Corsa

امروز با ماشین BMW M3 G80 CS مدل 2023 در خدمت شما هستم ، این ماد توسط Prvvy برای بازی استوکورسا طراحی و تبدیل شده که شما میتوانید این مد را از سایت گیم مدز دانلود فرمایید . 📥 برای دانلود این مد به ادامه مطلب مراجعه کنید

ماشین مزدا ۳ نیو هاچبک مدل ۲۰۱۰ برای بازی Assetto Corsa

امروز با ماشین مزدا 3 نیو هاچبک مدل 2010 در خدمت شما هستم ، این ماد توسط Blaze برای بازی استوکورسا طراحی و تبدیل شده که شما میتوانید این مد را از سایت گیم مدز دانلود فرمایید .

📥 برای دانلود این مد به ادامه مطلب مراجعه کنید

ماشین BMW 630 E63 برای بازی Assetto Corsa

امروز با ماشین BMW 630 E63 در خدمت شما هستم ، این ماد توسط  murlokatam برای بازی استوکورسا طراحی و تبدیل شده که شما میتوانید این مد را از سایت گیم مدز دانلود فرمایید .

📥 برای دانلود این مد به ادامه مطلب مراجعه کنید

ماشین BMW M5 F10 برای بازی Assetto Corsa

امروز با ماشین BMW M5 F10 در خدمت شما هستم ، این ماد توسط  oxycool برای بازی استوکورسا طراحی و تبدیل شده که شما میتوانید این مد را از سایت گیم مدز دانلود فرمایید .

📥 برای دانلود این مد به ادامه مطلب مراجعه کنید

ماشین اسپرت مزدا RX-7 FD3S برای بازی Assetto Corsa

امروز با ماشین اسپرت مزدا RX-7 FD3S در خدمت شما هستم ، این ماد توسط GatilKuala برای بازی استوکورسا طراحی و تبدیل شده که شما میتوانید این مد را از سایت گیم مدز دانلود فرمایید .

📥 برای دانلود این مد به ادامه مطلب مراجعه کنید

ماشین نیسان GT-R نیسمو برای بازی Assetto Corsa

امروز با ماشین نیسان GT-R نیسمو در خدمت شما هستم ، این ماد توسط 3DRacing برای بازی استوکورسا طراحی و تبدیل شده که شما میتوانید این مد را از سایت گیم مدز دانلود فرمایید .

📥 برای دانلود این مد به ادامه مطلب مراجعه کنید