پیج یوتیوب گیم مدز را سابسکرایب کنید

 

 

خانه » American Truck Simulator » دسته‌بندی " دیگر مدها "
نمایش مطالب دسته بندی : دیگر مدها

پک کامل انواع انجین و صدا برای بازی American Truck Simulator ورژن ۱.۴۹

امروز با پک کامل انواع انجین و صدا در خدمت شما هستم. این مد توسط Kriechbaum برای بازی آمریکن تراک طراحی و آماده شده که شما میتوانید این مد را از سایت گیم مدز دانلود فرمایید.   📥 برای دانلود این مد به ادامه مطلب مراجعه کنید

پک افکت های صوتی و داخلی پیتربیلت برای بازی American Truck Simulator ورژن ۱.۴۹

امروز با پک افکت های صوتی و داخلی پیتربیلت در خدمت شما هستم. این مد توسط Zeemods برای بازی آمریکن تراک طراحی و آماده شده که شما میتوانید این مد را از سایت گیم مدز دانلود فرمایید.   📥 برای دانلود این مد به ادامه مطلب مراجعه کنید

پک صدا و انجین CAT 3408DI برای بازی American Truck Simulator ورژن ۱.۴۹

امروز با پک صدا و انجین CAT 3408DI در خدمت شما هستم. این مد توسط Zeemods برای بازی آمریکن تراک طراحی و آماده شده که شما میتوانید این مد را از سایت گیم مدز دانلود فرمایید.   📥 برای دانلود این مد به ادامه مطلب مراجعه کنید

پک صدا و افکت های صوتی داخلی Kenworth برای بازی American Truck Simulator ورژن ۱.۴۹

امروز با پک صدا و افکت های صوتی داخلی Kenworth در خدمت شما هستم ، این مد توسط Zeemods برای بازی آمریکن تراک طراحی و آماده شده که شما میتوانید این مد را از سایت گیم مدز دانلود فرمایید. 📥 برای دانلود این مد به ادامه مطلب مراجعه کنید.

پک انجین PACCAR MX-13 برای بازی American Truck Simulator ورژن ۱.۵۰

امروز با پک انجین PACCAR MX-13 در خدمت شما هستم ، این مد توسط Kapitan Kriechbaum برای بازی آمریکن تراک طراحی و آماده شده که شما میتوانید این مد را از سایت گیم مدز دانلود فرمایید. 📥 برای دانلود این مد به ادامه مطلب مراجعه کنید.

پک انواع کامیون سرویس تراک نسخه ۱.۰ برای بازی American Truck Simulator ورژن ۱.۴۹

امروز با پک انواع کامیون سرویس تراک نسخه 1.0 در خدمت شما هستم ، این مد توسط Fabio Saenz برای بازی آمریکن تراک طراحی و آماده شده که شما میتوانید این مد را از سایت گیم مدز دانلود فرمایید.  

📥 برای دانلود این مد به ادامه مطلب مراجعه کنید

مد عظیم و کامل افزایش گرافیک PROJECT NEXT GEN نسخه ۱.۰۹ برای بازی American Truck Simulator ورژن ۱.۴۹

امروز با مد عظیم و کامل افزایش گرافیک PNG در خدمت شما هستم ، این مد توسط PNG برای بازی آمریکن تراک طراحی و آماده شده که شما میتوانید این مد را از سایت گیم مدز دانلود فرمایید.  

📥 برای دانلود این مد به ادامه مطلب مراجعه کنید

برندهای واقعی کمپانی و بیلبوردها و پمپ بنزین ها نسخه ۳.۰۲ برای بازی American Truck Simulator ورژن ۱.۴۸

امروز با ماد برندهای واقعی کمپانی و بیلبوردها و پمپ بنزین ها در خدمت شما هستم ، این مد توسط MLH82 برای بازی آمریکن تراک طراحی و آماده شده که شما میتوانید این مد را از سایت گیم مدز دانلود فرمایید.  

📥 برای دانلود این مد به ادامه مطلب مراجعه کنید

ماد جذاب شلوغ شدن استراحتگاه های جاده ای برای بازی American Truck Simulator ورژن ۱.۴۸

امروز با فرکانس های کامل ایستگاه های رادیو آمریکا پخش زنده در خدمت شما هستم ، این مد توسط Ernst Veliz برای بازی آمریکن تراک طراحی و آماده شده که شما میتوانید این مد را از سایت گیم مدز دانلود فرمایید.  

📥 برای دانلود این مد به ادامه مطلب مراجعه کنید

آسمان با کیفیت ۸K Ultra High Resolution برای بازی American Truck Simulator ورژن ۱.۴۸

امروز با آسمان با کیفیت 8K Ultra High Resolution در خدمت شما هستم ، این مد توسط Shelphy برای بازی آمریکن تراک طراحی و آماده شده که شما میتوانید این مد را از سایت گیم مدز دانلود فرمایید.  

📥 برای دانلود این مد به ادامه مطلب مراجعه کنید