پیج یوتیوب گیم مدز را سابسکرایب کنید

 

 

خانه » دسته‌بندی " Assetto Corsa "
نمایش مطالب دسته بندی : Assetto Corsa

ماشین کلاسیک فورد موستانگ Ford Mustang 1965 برای بازی Assetto Corsa

امروز با ماشین کلاسیک فورد موستانگ Ford Mustang 1965 در خدمت شما هستم ، این ماد توسط AC Legends برای بازی استوکورسا طراحی و تبدیل شده که شما میتوانید این مد را از سایت گیم مدز دانلود فرمایید . 📥 برای دانلود این مد به ادامه مطلب مراجعه کنید

ماشین جذاب سوبارو Subaru Impreza WRX STI برای بازی Assetto Corsa

امروز با ماشین جذاب سوبارو Subaru Impreza WRX STI در خدمت شما هستم ، این ماد توسط Markos Kass برای بازی استوکورسا طراحی و تبدیل شده که شما میتوانید این مد را از سایت گیم مدز دانلود فرمایید . 📥 برای دانلود این مد به ادامه مطلب مراجعه کنید

ماشین BMW M3 G80 CS مدل ۲۰۲۳ برای بازی Assetto Corsa

امروز با ماشین BMW M3 G80 CS مدل 2023 در خدمت شما هستم ، این ماد توسط Prvvy برای بازی استوکورسا طراحی و تبدیل شده که شما میتوانید این مد را از سایت گیم مدز دانلود فرمایید . 📥 برای دانلود این مد به ادامه مطلب مراجعه کنید

ماشین مزدا ۳ نیو هاچبک مدل ۲۰۱۰ برای بازی Assetto Corsa

امروز با ماشین مزدا 3 نیو هاچبک مدل 2010 در خدمت شما هستم ، این ماد توسط Blaze برای بازی استوکورسا طراحی و تبدیل شده که شما میتوانید این مد را از سایت گیم مدز دانلود فرمایید .

📥 برای دانلود این مد به ادامه مطلب مراجعه کنید

ماشین کلاسیک پونتیاک فایربرد Trans Am برای بازی Assetto Corsa

امروز با ماشین کلاسیک پونتیاک فایربرد Trans Am در خدمت شما هستم ، این ماد توسط GeroDa74 برای بازی استوکورسا طراحی و تبدیل شده که شما میتوانید این مد را از سایت گیم مدز دانلود فرمایید .

📥 برای دانلود این مد به ادامه مطلب مراجعه کنید

ماشین BMW 630 E63 برای بازی Assetto Corsa

امروز با ماشین BMW 630 E63 در خدمت شما هستم ، این ماد توسط  murlokatam برای بازی استوکورسا طراحی و تبدیل شده که شما میتوانید این مد را از سایت گیم مدز دانلود فرمایید .

📥 برای دانلود این مد به ادامه مطلب مراجعه کنید

ماشین سوپراسپرت لامبورگینی هوراکان هایبرید برای بازی Assetto Corsa

امروز با ماشین سوپراسپرت لامبورگینی هوراکان هایبرید در خدمت شما هستم ، این ماد توسط  Subie برای بازی استوکورسا طراحی و تبدیل شده که شما میتوانید این مد را از سایت گیم مدز دانلود فرمایید .

📥 برای دانلود این مد به ادامه مطلب مراجعه کنید

ماشین BMW M5 F10 برای بازی Assetto Corsa

امروز با ماشین BMW M5 F10 در خدمت شما هستم ، این ماد توسط  oxycool برای بازی استوکورسا طراحی و تبدیل شده که شما میتوانید این مد را از سایت گیم مدز دانلود فرمایید .

📥 برای دانلود این مد به ادامه مطلب مراجعه کنید

ماشین سوپر اسپرت لامبورگینی هوراکان Nimbul برای بازی Assetto Corsa

امروز با ماشین سوپر اسپرت لامبورگینی هوراکان Nimbul در خدمت شما هستم ، این ماد توسط  Kunos برای بازی استوکورسا طراحی و تبدیل شده که شما میتوانید این مد را از سایت گیم مدز دانلود فرمایید .

📥 برای دانلود این مد به ادامه مطلب مراجعه کنید

ماشین ایرانی پژو ۲۰۶SD برای بازی Assetto Corsa

امروز با ماشین ایرانی 206SD در خدمت شما هستم ، این ماد توسط GhostGT برای بازی استوکورسا طراحی و تبدیل شده که شما میتوانید این مد را از سایت گیم مدز دانلود فرمایید .

📥 برای دانلود این مد به ادامه مطلب مراجعه کنید