پیج یوتیوب گیم مدز را سابسکرایب کنید

 

 

خانه » Euro Truck Simulator2 » دسته‌بندی " نقشه "
نمایش مطالب دسته بندی : نقشه

نقشه جذاب جاده های مرگ بار Dangerous road برای بازی Euro Truck Simulator 2 ورژن ۱.۴۸

| نقشه نیاز به پروفایل جدید دارد |

شمارو دعوت میکنم به مرگ بارترین نقشه منتشر شده برای یوروتراک 2 ، علاقه داری رانندگی خودت و به چالش بکشی ؟ تو این نقشه خبری از جاده نیست و باید از روی کانتینرهای معلق در ارتفاع 200+ به سمت مقصد حرکت کنی ، این نقشه رو دانلود کن تا سختی بازی رو به 100 برسونی ، هم اکنون میتونید مپ Dangerous road رو از سایت گیم مدز دانلود کنید 📥 برای دانلود این مد به ادامه مطلب مراجعه کنید.

دانلود نقشه آذربایجان و گرجستان برای بازی Euro Truck Simulator 2 ورژن ۱.۴۸

امروز با دانلود نقشه آذربایجان و گرجستان در خدمت شما هستم ، این مد توسط roex team برای بازی یوروتراک 2 طراحی و آماده شده که شما میتوانید این مد را از سایت گیم مدز دانلود فرمایید. 📥 برای دانلود این مد به ادامه مطلب مراجعه کنید.

نقشه کامل و جدید کشور ارمنستان نسخه ۶.۰ برای بازی Euro Truck Simulator 2 ورژن ۱.۴۸

| بدون نیاز به ایجاد پروفایل جدید |

امروز با نقشه کامل و جدید کشور ارمنستان در خدمت شما هستم ، این مد توسط Harits01 برای بازی یوروتراک 2 طراحی و آماده شده که شما میتوانید این مد را از سایت گیم مدز دانلود فرمایید. 📥 برای دانلود این مد به ادامه مطلب مراجعه کنید.

نقشه کامل پروژه ژاپن نسخه ۱.۰.۱۰ برای بازی Euro Truck Simulator 2 ورژن ۱.۴۸

آماده سفر به کشورهای شرق آسیا هستید ؟ پیش بسوی ژاپن ! این مپ بینظیر و کامل توسط stoked_dude برای بازی یوروتراک 2 طراحی و آماده شده که شما میتوانید این مد را از سایت گیم مدز دانلود فرمایید. 📥 برای دانلود این مد به ادامه مطلب مراجعه کنید.

نقشه بازسازی شده کشور لهستان Rev47 نسخه ۲.۵.۷ برای بازی Euro Truck Simulator 2 ورژن ۱.۴۸

امروز با نقشه بازسازی شده کشور لهستان Rev47 برای همه کامیون ها در خدمت شما هستم ، این مد توسط Michaleczeq برای بازی یوروتراک 2 طراحی و آماده شده که شما میتوانید این مد را از سایت گیم مدز دانلود فرمایید. 📥 برای دانلود این مد به ادامه مطلب مراجعه کنید.

دانلود مجموعه نقشه های Promods نسخه ۲.۶۶ برای بازی Euro Truck Simulator 2 ورژن ۱.۴۸

( پرومدز در حال حاضر کاملترین و بزرگترین نقشه منتشر شده برای یوروتراک 2 میباشد )

| نقشه خاورمیانه قرار گرفت |

| نقشه قزاقستان قرار گرفت |

| ابزار تیونینگ داخلی و تریلرها قرار گرفت |

امروز با کامل ترین و بینقص ترین مپ ساخته شده برای یوروتراک 2 در خدمت شما هستم، Promods نام ماد مپ معروف و عظیم یوروتراک 2 میباشد که توسط تیم بزرگ پرومدز برای یوروتراک 2 طراحی و آماده شده ، از آیسلند تا عراق همگی شامل این مپ عظیم میباشد که با انواع چالش های جاده ای در این مپ روبرو خواهید بود ، جاده های برف و یخ زده گرفته تا بیابانی و خشک همگی در این مپ قرار دارند ، اگر بدنبال یه مپ کامل و عظیم برای بازیتون هستید این مپ بینظیر رو از دست ندید . ما برای شما این مپ رو در یک پارت قرار دادیم تا براحتی بتونید از این مپ استفاده کنید .  هم اکنون برای دانلود این مپ به وبسایت گیم مدز مراجعه فرمایید .

📥 برای دانلود این مد به ادامه مطلب مراجعه کنید

بازسازی شمال کشور مقدونیه نسخه ۱.۵.۲ برای بازی Euro Truck Simulator 2 ورژن ۱.۴۸

امروز با نقشه بازسازی شمال کشور مقدونیه در خدمت شما هستم ، این مد توسط FN17550 برای بازی یوروتراک 2 طراحی و آماده شده که شما میتوانید این مد را از سایت گیم مدز دانلود فرمایید. 📥 برای دانلود این مد به ادامه مطلب مراجعه کنید.

نقشه عظیم و جذاب روسیه نسخه ۲.۴۸ برای بازی Euro Truck Simulator 2 ورژن ۱.۴۸

امروز با نقشه بزرگ و جذاب روسیه برای یوروتراک 2 در خدمت شما هستم ، این نقشه زیبا توسط تیم روسی aldim@tor برای بازی یوروتراک 2 طراحی و آماده شده که از ویژگی های این نقشه میتوان به بدون نیاز به ساخت پروفایل ، انواع ترمینال ، جاده های باکیفیت و عابرهای پیاده زیاد اشاره کرد هم اکنون میتوانید این مد را از سایت گیم مدز دانلود فرمایید .  

📥 برای دانلود این مد به ادامه مطلب مراجعه کنید

دانلود کانکشن ( اتصالات ) جاده ای ویژه نقشه Promods برای بازی Euro Truck Simulator 2

از این پس شما میتوانید تمام اتصالات جاده ای مربوط به نقشه پرومدز برای اتصال به دیگر نقشه ها را از این قسمت دانلود و استفاده کنید ، شما میتوانید این  کانکشن ها را از سایت گیم مدز دانلود فرمایید. 📥 برای دانلود این مد به ادامه مطلب مراجعه کنید.

دانلود نقشه اتوبوس رانی Java Road Revolution (JRR) + ترمینال نسخه ۰.۷۰b برای بازی Euro Truck Simulator 2 برای ورژن ۱.۴۸

امروز با نقشه بزرگ و جذاب JRR برای یوروتراک 2 در خدمت شما هستم ، این نقشه زیبا توسط تیم اندونزیایی Septian_MR برای بازی یوروتراک 2 طراحی و آماده شده که از ویژگی های این نقشه میتوان به بدون نیاز به ساخت پروفایل ، انواع ترمینال ، جاده های باکیفیت و عابرهای پیاده زیاد اشاره کرد هم اکنون میتوانید این مد را از سایت گیم مدز دانلود فرمایید .  

📥 برای دانلود این مد به ادامه مطلب مراجعه کنید