پیج یوتیوب گیم مدز را سابسکرایب کنید

 

 

خانه » Euro Truck Simulator2 » دسته‌بندی " نقشه "
نمایش مطالب دسته بندی : نقشه

دانلود نقشه کامل و عظیم EAA سازگار با اتوبوس و کامیون نسخه ۳.۰ برای بازی Euro Truck Simulator 2 ورژن ۱.۴۹

| نسخه سازگار با ورژن 1.49 قرار گرفت |

امروز با نقشه بزرگ و کامل EAA سازگار با اتوبوسرانی و کامیون رانی در خدمت شما هستم ، این مپ دارای بیش از 800 شهر میباشد که این مپ از نقشه اصلی بازی با تمام DLC ها تفاوت چندانی ندارد از نظر وسعت ، این نقشه توسط تیم EAA Team برای بازی یوروتراک 2 آماده شده که شما میتوانید این نقشه عظیم را برای نسخه 1.46 یوروتراک 2 از وبسایت گیم مدز دانلود فرمایید .  

📥 برای دانلود این مد به ادامه مطلب مراجعه کنید

نقشه کامل Asia Dream نسخه ۷.۸ برای بازی Euro Truck Simulator 2 ورژن ۱.۴۹

| بدون نیاز به ایجاد پروفایل جدید |

امروز با نقشه کامل و جدید کشور ارمنستان در خدمت شما هستم ، این مد توسط Harits01 برای بازی یوروتراک 2 طراحی و آماده شده که شما میتوانید این مد را از سایت گیم مدز دانلود فرمایید. 📥 برای دانلود این مد به ادامه مطلب مراجعه کنید.

دانلود نقشه آذربایجان و گرجستان نسخه ۴.۱ برای بازی Euro Truck Simulator 2 ورژن ۱.۴۹

امروز با دانلود نقشه آذربایجان و گرجستان در خدمت شما هستم ، این مد توسط roex team برای بازی یوروتراک 2 طراحی و آماده شده که شما میتوانید این مد را از سایت گیم مدز دانلود فرمایید. 📥 برای دانلود این مد به ادامه مطلب مراجعه کنید.

نقشه بزرگ و مستقل Puno Peru نسخه ۲.۱ برای بازی Euro Truck Simulator 2 ورژن ۱.۴۹

امروز با نقشه بزرگ و مستقل Puno Peru در خدمت شما هستم ، این مد توسط Elvis Madariaga برای بازی یوروتراک 2 طراحی و آماده شده که شما میتوانید این مد را از سایت گیم مدز دانلود فرمایید. 📥 برای دانلود این مد به ادامه مطلب مراجعه کنید.

نقشه جاده های مرگبار Rota Factor نسخه ۱.۱۶ برای بازی Euro Truck Simulator 2 ورژن ۱.۴۹

| نقشه نیاز به پروفایل جدید دارد |

امروز با نقشه جاده های مرگبار Rota Factor Dangerous Roads در خدمت شما هستم ، این مد توسط Factor Gamer BR برای بازی یوروتراک 2 طراحی و آماده شده که شما میتوانید این مد را از سایت گیم مدز دانلود فرمایید. 📥 برای دانلود این مد به ادامه مطلب مراجعه کنید.

نقشه کامل پروژه ژاپن نسخه ۱.۰.۱۱ برای بازی Euro Truck Simulator 2 ورژن ۱.۴۹

آماده سفر به کشورهای شرق آسیا هستید ؟ پیش بسوی ژاپن ! این مپ بینظیر و کامل توسط stoked_dude برای بازی یوروتراک 2 طراحی و آماده شده که شما میتوانید این مد را از سایت گیم مدز دانلود فرمایید. 📥 برای دانلود این مد به ادامه مطلب مراجعه کنید.

نقشه باکیفیت Grand Utopia نسخه ۱.۱۵.۵ برای بازی Euro Truck Simulator 2 ورژن ۱.۴۹

| سازگار با نسخه 1.49 قرار گرفت |

امروز با مپ جالب و متنوع Grand Utopia برای بازی یوروتراک 2 در خدمت شما هستم ، این مپ توسط MyGodness برای بازی یوروتراک 2 طراحی و آماده شده که شما میتوانید این مد را از سایت گیم مدز دانلود فرمایید .

📥 برای دانلود این مد به ادامه مطلب مراجعه کنید

بازسازی شمال کشور مقدونیه نسخه ۱.۵.۲ برای بازی Euro Truck Simulator 2 ورژن ۱.۴۹

امروز با نقشه بازسازی شمال کشور مقدونیه در خدمت شما هستم ، این مد توسط FN17550 برای بازی یوروتراک 2 طراحی و آماده شده که شما میتوانید این مد را از سایت گیم مدز دانلود فرمایید. 📥 برای دانلود این مد به ادامه مطلب مراجعه کنید.

نقشه عظیم و جذاب روسیه نسخه ۲.۴۹ برای بازی Euro Truck Simulator 2 ورژن ۱.۴۹

امروز با نقشه بزرگ و جذاب روسیه برای یوروتراک 2 در خدمت شما هستم ، این نقشه زیبا توسط تیم روسی aldim@tor برای بازی یوروتراک 2 طراحی و آماده شده که از ویژگی های این نقشه میتوان به بدون نیاز به ساخت پروفایل ، انواع ترمینال ، جاده های باکیفیت و عابرهای پیاده زیاد اشاره کرد هم اکنون میتوانید این مد را از سایت گیم مدز دانلود فرمایید .  

📥 برای دانلود این مد به ادامه مطلب مراجعه کنید

دانلود کانکشن ( اتصالات ) جاده ای ویژه نقشه Promods برای بازی Euro Truck Simulator 2

| تمامی لینک ها مربوط به نسخه 1.49 یوروتراک 2 میباشد |

از این پس شما میتوانید تمام اتصالات جاده ای مربوط به نقشه پرومدز برای اتصال به دیگر نقشه ها را از این قسمت دانلود و استفاده کنید ، شما میتوانید این  کانکشن ها را از سایت گیم مدز دانلود فرمایید. 📥 برای دانلود این مد به ادامه مطلب مراجعه کنید.