پیج یوتیوب گیم مدز را سابسکرایب کنید

 

 

خانه » دسته‌بندی " City Car Driving 1.5 "
نمایش مطالب دسته بندی : City Car Driving 1.5

ماشین جذاب کیا K5 2.5 GT Hattı + داخلی برای بازی City Car Driving ورزن ۱.۵.۹

امروز با ماشین جذاب کیا K5 2.5 GT Hattı در خدمت شما هستم ، این ماد توسط Ankaraliجهت دانلود این مد باکیفیت و فوق العاده به وبسایت گیم مدز مراجعه فرمایید .   📥 برای دانلود به ادامه مطلب مراجعه فرمایید .  

ماشین لادا نیوا تراول برای بازی City Car Driving ورژن ۱.۵.۹

امروز با ماشین لادا نیوا تراول در خدمت شما هستم ، این ماد توسط Arbuzcarmodels  جهت دانلود این مد باکیفیت و فوق العاده به وبسایت گیم مدز مراجعه فرمایید .   📥 برای دانلود به ادامه مطلب مراجعه فرمایید .  

ماشین BMW M4 Coupe برای بازی City Car Driving ورژن ۱.۵.۹

امروز با ماشین جذاب BMW M4 Coupe در خدمت شما هستم ، این ماد توسط  TJ  جهت دانلود این مد باکیفیت و فوق العاده به وبسایت گیم مدز مراجعه فرمایید .   📥 برای دانلود به ادامه مطلب مراجعه فرمایید .  

خبر : تریلر و تصاویر بازی City Car Driving 2 منتشر شد

بالاخره انتظار به پایان رسید ، تریلر و تصاویر بازی City Car Driving نسخه 2.0 توسط Forward Development منتشر گردید همچنین موتور ساخت این بازی به آنریل انجین تغییر کرده که از گرافیک و سیستم شبیه سازی بهتری نسبت به نسخه یک بازی برخوردار است

📥 جهت دیدن تصاویر و خبر به ادامه مطلب مراجعه فرمایید.

دانلود بازی شبیه ساز City Car Driving نسخه ۱.۵.۹.۲ برای کامپیوتر

 | نسخه 1.5.9.2 |

یک شبیه سازی واقع گرایانه از رانندگیِ ماشین های شهری است ،این بازی به شما کمک می کند تا مهارت های ابتدایی در رانندگی را یاد بگیرید و البته وضعیت های متفاوت ترافیکی در بازی وجود خواهد داشت ، این بازی آنقدر توجه شما را به خودش جلب می کند که شما فکر می کنید در محیطی واقعی رانندگی می کنید .این بازی تفریحی است از ترافیک های شدید و متغیر ، طرح بندی های متفاوت جاده ها و دستور العمل های ناشناخته ی بزرگ راه ها که معنای ساده ی رانندگی از A تا B را می دهند در حالی که درک آن ها می تواند از “ساده” خیلی سخت تر باشد .7 وسیله ی نقلیه در این بازی ممکن است تند و تیز باشند و به شما اجازه بدهند تا پیچ ها را بهتر پشت سر بگذارید اما شما می توانید واقعیت گرایی بازی را در قسمت تنظیمات به حد اکثر برسانید تا چالشی برای رانندگی شما ایجاد شود . جهت دانلود این مد به ادامه مطلب مراجعه فرمایید .

آئودی نسل ۶ C7 + داخلی برای بازی City Car Driving ورژن ۱.۵.۹

امروز با ماشین جذاب آئودی نسل 6 C7 در خدمت شما هستم ، این ماد توسط FaLLiN جهت دانلود این مد باکیفیت و فوق العاده به وبسایت گیم مدز مراجعه فرمایید .   📥 برای دانلود به ادامه مطلب مراجعه فرمایید .  

ماشین کیا K5 2.5 GT Line + داخلی برای بازی City Car Driving ورژن ۱.۵.۹

امروز با ماشین جذاب کیا K5 در خدمت شما هستم ، این ماد توسط Heisenberg جهت دانلود این مد باکیفیت و فوق العاده به وبسایت گیم مدز مراجعه فرمایید .   📥 برای دانلود به ادامه مطلب مراجعه فرمایید .