دوست داری یوروتراک ۲ رو توی گوشیت بازی کنی ؟
بزن رو عکس پایین تا آموزش و ببینی

 

 

 

خانه » Counter Strike » دسته‌بندی " اسکین "
نمایش مطالب دسته بندی : اسکین

دانلود اسکین Ak-47 The Empress برای بازی Counter Strike 1.6

سلام خدمت دوستان گیم مدز و پوزش بابت اینکه مدتها از کانتر پستی نذاشتیم ! امروز با یه سورپرایز ویژه در خدمت شما هستیم و اون اسکین پرطرفدار کلاش کانتر گلوبال هست که قیمتش ۲۰۰۰ دلار هست و توسط Zapk برای کانتر ۱٫۶ تبدیل شده! خبر خوشی که میتونه ۱٫۶ بازا رو دوباره جذب این بازی کنه و بصورت رایگان ازش استفاده کنن !  

جهت دانلود این اسکین جذاب و پرطرفدار به ادامه مطلب مراجعه کنید

 

دانلود مد پک تفنگ های کانتر گلوبال بهمراه اسکین واقعی برای کانتر ۱٫۶

سلام خدمت تک تک عزیزان و همراهان گیم مدز.امروز مد کم یابی رو بهتون معرفی میکنم که دارای تمامی تفنگ های کانتر گلوبال هست و یکی از ویژگی های جالب این مد پک اینه که دارای دو پک یکی بهمراه اسکین و یکی بدون اسکین و معمولی میباشد. برای دانلود این مد کم یاب بر روی ادامه دانلود کلیک کنید.

دانلود منوی انتخاب تیم و اسلحه CSGO برای کانتر ۱٫۶

سلام خدمت دوستان و همراهان همیشگی گیم مدز.حسین آریایی هستم.امروز با یک مد پرطرفدار در خدمت شما هستم،مدی که اکثر پلیر های حرفه ای برای تغییر قالب بازی خودشون و شبیه کردن اون به کانتر گلوبال استفاده میکنن.مد منوی انتخاب تیم و اسلحه گلوبال دارای طراحی بسیار زیبا و شیک هست که با نصب این مد زیبایی رو به کانتر ۱٫۶ خود دوباره برمیگردونید.پیشنهاد ما به شما دانلود این مد هست و اگر از طرفدارای پروپاقرص کانتر مخصوصاً سری ۱٫۶ هستید این مد رو از دست ندید! برای دانلود این مد زیبا و پرطرفدار به ادامه مطلب مراجعه کنید.

اسلحه های بی نظیر CS-GO برای Counter Strike 1.6

آیا علاقه دارید که از تفنگ های Cs-Go در کانتر۱٫۶ خود استفاده کنید؟ آیا از تفنگ های بی کیفیتش خسته شدید؟ هم اکنون با نصب پک مدل های تفنگ Cs-Go میتونید بازی خود را جذاب تر کرده و از آن لذت ببرید!   برای دانلود این پک جذاب به ادامه مطلب مراجعه کنید.