پیج یوتیوب گیم مدز را سابسکرایب کنید

 

 

خانه » BeamNG » دسته‌بندی " مسابقه ای "
نمایش مطالب دسته بندی : مسابقه ای

ماشین مسابقه ای رنو ALPINE A310 برای بازی BeamNG ورژن ۰.۳۰

امروز با ماشین مسابقه ای رنو ALPINE A310 در خدمت شما هستیم ، با استفاده از این مد شما میتونید حس تخریب متفاوت را در بازی تجربه کنید ! با هر سرعتی که علاقه دارید ماشین خودتون رو به مانع بکوبید تا از شدت خسارات وارده به ماشین لذت ببرید ! توصیه میشه از بقیه مدهای مربوط به این بازی در گیم مدز هم دیدن فرمایید .

برای دانلود این مد به ادامه مطلب مراجعه کنید

ماشین نوستالژی BMW M3 GTR بازی NFS برای بازی BeamNG ورژن ۰.۳۰

امروز با ماشین نوستالژی BMW M3 GTR در خدمت شما هستیم ، با استفاده از این مد شما میتونید حس تخریب متفاوت را در بازی تجربه کنید ! با هر سرعتی که علاقه دارید ماشین خودتون رو به مانع بکوبید تا از شدت خسارات وارده به ماشین لذت ببرید ! توصیه میشه از بقیه مدهای مربوط به این بازی در گیم مدز هم دیدن فرمایید .

برای دانلود این مد به ادامه مطلب مراجعه کنید

ماشین جذاب انیمیشن ماشین ها Montgomery McQueen برای بازی BeamNG ورژن ۰.۳۰

امروز با ماشین جذاب انیمیشن ماشین ها MONTGOMERY MCQUEEN در خدمت شما هستیم ، با استفاده از این مد شما میتونید حس تخریب متفاوت را در بازی تجربه کنید ! با هر سرعتی که علاقه دارید ماشین خودتون رو به مانع بکوبید تا از شدت خسارات وارده به ماشین لذت ببرید ! توصیه میشه از بقیه مدهای مربوط به این بازی در گیم مدز هم دیدن فرمایید .

برای دانلود این مد به ادامه مطلب مراجعه کنید

ماشین مسابقه ای مزدا ۷۸۷B GLS برای بازی BeamNG ورژن ۰.۳۰

امروز با ماشین مسابقه ای مزدا 787B GLS در خدمت شما هستیم ، با استفاده از این مد شما میتونید حس تخریب متفاوت را در بازی تجربه کنید ! با هر سرعتی که علاقه دارید ماشین خودتون رو به مانع بکوبید تا از شدت خسارات وارده به ماشین لذت ببرید ! توصیه میشه از بقیه مدهای مربوط به این بازی در گیم مدز هم دیدن فرمایید .

برای دانلود این مد به ادامه مطلب مراجعه کنید