پیج یوتیوب گیم مدز را سابسکرایب کنید

 

 

خانه » Farming Simulator » دسته‌بندی " وسائل نقلیه غیر کشاورزی "
نمایش مطالب دسته بندی : وسائل نقلیه غیر کشاورزی

ماشین مینی مرسدس بنز Sprinter برای بازی Farming Simulator 22

امروز با ماشین مینی مرسدس بنز در خدمت شما هستیم ، این ماد توسط BeamerIndustries همچنین این ماد را میتوانید از وبسایت گیم مدز برای بازی شبیه ساز کشاورزی 22 دانلود فرمایید.

برای دانلود این مد به ادامه مطلب مراجعه کنید

پک کامل و فوق العاده مان TGS برای بازی Farming Simulator 17

امروز با پک کامل مان TGS در خدمت شما هستیم ، این پکــ توسط CatFan18 کامل و تبدیل شده که شما میتوانید این پک را بصورت کاملا رایگان از گیم مدز دانلود فرمایید .

برای دانلود این مد به ادامه مطلب مراجعه کنید

دانلود هلیکوپتر زیبای Kamov KA-26 ورژن ۳ + قابلیت پرواز برای بازی Farming Simulator 15

امروز با مدی متفاوت برای بازی FS15 در خدمت شما هستم ، این مد توسط helicam برای بازی FS15 به خوبی طراحی و تبدیل شده ، از ویژگی های این مد میتوان به طراحی بسیار دقیق ، داخلی باکیفیت و صدا اشاره کرد ، هم اکنون میتوانید این هلیکوپتر را از سایت گیم مدز دانلود فرمایید .

برای دانلود این مد به ادامه مطلب مراجعه کنید

ماشین زیبای BMW E92 + داخلی باکیفیت برای بازی FarmingSimulator 2015

سری بازیهای شبیه ساز کشاورزی در کنار جذابیتهای فراوانی که دارد متاسفانه مشکلاتی هم بهمراه دارد که بعضی از این مشکلات قاتل زمان هستند ! یکی از همین مشکلات بزرگ صرف زمان زیاد برای انتقال از مبدا به مقصد در نقشه عظیم این بازی میباشد که متاسفانه اکثرا مجبور به سفر با تراکتورهایی هستیم که سرعت اونها از 50 تا بیشتر نمیشود ! امروز با مدی در خدمت شما هستم که میتونید باهاش با نهایت سرعت در تمام نقشه جابجا شید .  این مد توسط Patrick13 برای بازی شبیه ساز کشاورزی 2015 ساخته شده و شما میتونید این مد را از سایت گیم مدز دانلود کنید.

برای دانلود مد به ادامه مطلب مراجعه کنید

بیل مکانیکی پیشرفته LIEBHERR 936 ورژن ۱.۵ برای بازی FarmingSimulator15

بعد از مدتها دوری دوباره شروع به فعالیت در زمینه بازی شبیه ساز کشاورزی 2015 کردم تا طرفداران این بازی هم از قافله تغییرات جا نمونند :D بیل مکانیکی برند LIEBHERR یکی از مشهور ترین دستگاه های مکانیکی دنیا محسوب میشه که از نظر پایداری و مدت زمان کار بسیار عالی جواب داده و به جرات میتوان گفت رقیب سختی برای برند کترپیلار خواهد بود ! این بیل مکانیکی توسط éclairage برای بازی شبیه ساز کشاورزی 2015 ساخته شده و شما میتونید این مد را از سایت گیم مدز دانلود کنید .

برای دانلود مد به ادامه مطلب مراجعه کنید