تبلیغات بلند مدت و بصورت پست ویژه در گیم مدز 

 

بازدیدها: 0

خانه » Euro Truck Simulator2 » دسته‌بندی " سیو بازی "
نمایش مطالب دسته بندی : سیو بازی

سیو ۱۰۰ درصد و سازگار با نسخه فول DLC برای بازی Euro Truck Simulator 2

امروز سیو 100 درصد بازی یوروتراک 2 در خدمت شما هستم سیو هماهنگ شده با نسخه فول DLC میباشد و تمامی گاراژها در تمامی DLCها باز و قابل استفاده میباشد ، این سیو توسط Burakberk87 آماده شده که شما میتوانید این سیو را از وبسایت گیم مدز دانلود فرمایید .  

 برای دانلود این مد به ادامه مطلب مراجعه کنید

سیو ۱۰۰ درصد بدون DLC برای بازی Euro Truck Simulator 2 ورژن ۱.۳۷

امروز سیو 100 درصد بازی یوروتراک 2 در خدمت شما هستم  ، این سیو توسط MpMods آماده شده که شما میتوانید این سیو را از وبسایت گیم مدز دانلود فرمایید .  

 برای دانلود این مد به ادامه مطلب مراجعه کنید

دانلود فول سیو سازگار با تمام DLC ها برای بازی Euro Truck Simulator 2

امروز سیو کاربردی و کامل برای بازی یورو تراک 2 هستم که این سیو توسط Yan Red برای بازی یورو تراک 2 طراحی و تبدیل شده که شما میتوانید این سیو را از وبسایت گیم مدز دانلود فرمایید .

? برای دانلود این مد به ادامه مطلب مراجعه کنید

 

دانلود فول سیو سازگار بدون DLC برای بازی Euro Truck Simulator 2

امروز سیو کاربردی و کامل برای بازی یورو تراک 2 هستم که این سیو توسط Yan Red برای بازی یورو تراک 2 طراحی و تبدیل شده که شما میتوانید این سیو را از وبسایت گیم مدز دانلود فرمایید .

? برای دانلود این مد به ادامه مطلب مراجعه کنید

 

سیو کامل و ۱۰۰ درصد Dragan007 برای بازی Euro Truck Simulator 2

امروز با سیو کامل و فوق العاده کامل و تمام شده یوروتراک ۲ در خدمت شما هستم ، این سیو توسط Dragan007 برای بازی یوروتراک ۲ طراحی و تبدیل شده که از ویژگی های این مد میتوان به آزاد بودن کل مپ ، تمام گاراژها و باز بودن تمام کمپانی فروش کامیون اشاره کرد ، هم اکنون میتوانید این مد را از سایت گیم مدز دانلود کنید .

برای دانلود این مد به ادامه مطلب مراجعه کنید

 

سیو کامل بازی Euro Truck Simulator 2 مخصوص DLC زنده باد فرانسه

DLC زنده باد فرانسه دیروز بصورت رسمی در گیم مدز منتشر گردید و امروز سیو کامل این DLC برای شما قرار خواهد گرفت ، این سیو تمام کمپانی ها و مسیرها را باز کرده و شما به تمام شهرها ، مسیر ها و کمپانی دسترسی خواهید داشت . هم اکنون میتوانید این سیو را از سایت گیم مدز دانلود فرمایید .

برای دانلود این سیو به ادامه مطلب مراجعه کنید

سیو فول امکانات و ۱۰۰% برای ورژن ۱.۲۳.۱.۱ بازی EuroTruckSimulator 2

شروع کردن بازی از ابتدا امری دشوار و خسته کننده میباشد که بعضی از دوستان بخاطره مشغله وقت نمیکنن بازی رو از ابتدا انجام بدن ، به همین دلیل امروز براتون سیو فول با جاده ها و گاراژهای 100 درصد را آماده کردم که توسط javadmo برای بازی یوروتراک 2 آماده شده ، هم اکنون میتوانید این سیو را از سایت گیم مدز دانلود کنید.

برای دانلود این سیو به ادامه مطلب مراجعه کنید

سیو کامل و تمام شده برای ورژن ۱.۲۲.x بازی EuroTruckSimulator 2

| لینک پرسرعت قرار گرفت | ممنون از فردین و سینای عزیز

یکی از سخت ترین بخش بازی یوروتراک 2 باز کردن تمام مراکز فروش کامیون ها و لول بازی میباشد که باید زمان زیادی رو به بازی بپردازید تا تمامی ویژگی های بازی برای شما قابل دسترس شود ، این سیو کار شمارو راحت خواهد کرد ! با نصب این سیو تمامی اروپا برای شما در دسترس خواهد بود و میتونید از تمامی قابلیت های بازی نهایت لذت رو ببرید . هم اکنون میتونید این مد را از سایت گیم مدز دانلود فرمایید .

برای دانلود مد به ادامه مطلب مراجعه کنید

دانلود سیو ۱۰۰% + ۳۰۰ کامیون و ۳۰۰ میلیون پول برای بازی EuroTruckSimulator2

امرو با یک سیو کامل و بزرگ در خدمت شما هستم ، این مد فوق العاده حاوی 300 کامیون ، 300 میلیون پول نقد ، دوربین آزاد و دارای 99 % مسیر های طی شده میباشد که مطمئنن خیلیا دنبال همچین مدی بودند ، این سیو توسط CrowerCZ برای بازی EuroTruckSimulator2 ساخته شده و شما میتونید این سیو بی نظیر رو از سایت گیم مدز دانلود کنید .

برای دانلود مد به ادامه مطلب مراجعه کنید

سیو کامل برای ورژن ۱.۱۸.۱ بازی EuroTruckSimulator2

همونطور که اطلاع دارید پچ 1.18.1 منتشر شده و شما میبایست تمام نقشه رو با کامیونتون برید تا بتونید همه شهرها را ببینید ، امروز با سیوی در خدمت شما هستم که تمام نقشه براتون باز و کامل میباشد و براحتی میتونید به تمام شهرهای بازی یوروتراک 2 دسترسی داشته باشید ، این سیو شامل 425 کامیون ، 85 گاراژ و مهمتر از همه همخون با DLC اسکاندیناوی و بسوی شرق میباشد که مطمئنن خیلی به همچین سیوی در طول بازیشون نیاز دارند . هم اکنون میتونید این سیو را از گیم مدز دانلود کنید .

برای دانلود سیو به ادامه مطلب مراجعه کنید