پیج یوتیوب گیم مدز را سابسکرایب کنید

 

 

خانه » دسته‌بندی " Euro Truck Simulator2 "
نمایش مطالب دسته بندی : Euro Truck Simulator2

ماد افزایش گرافیک و رنگبندی Enhanced Graphics نسخه ۲.۰.۴ برای بازی Euro Truck Simulator 2 ورژن ۱.۵۰

امروز با ماد افزایش گرافیک و رنگبندی Enhanced Graphics در خدمت شما هستم ، این مد توسط Piotrek برای بازی یوروتراک 2 طراحی و آماده شده که شما میتوانید این مد را از سایت گیم مدز دانلود فرمایید. 📥 برای دانلود این مد به ادامه مطلب مراجعه کنید.

ماد فوق العاده پک ولوو FH16 2012 نسخه ۱.۵۰.۱.۰s برای بازی Euro Truck Simulator 2 ورژن ۱.۵۰

امروز با ماد فوق العاده پک ولوو FH16 2012 در خدمت شما هستم ، این مد توسط RPIE برای بازی یوروتراک 2 طراحی و آماده شده که شما میتوانید این مد را از سایت گیم مدز دانلود فرمایید. 📥 برای دانلود این مد به ادامه مطلب مراجعه کنید.

ماشین جذاب کادیلاک CT5-V Black Wing 2022 برای بازی Euro Truck Simulator 2 ورژن ۱.۵۰

امروز با ماشین جذاب کادیلاک CT5-V Black Wing 2022 در خدمت شما هستم ، این مد توسط DN Modding برای بازی یوروتراک 2 طراحی و آماده شده که شما میتوانید این مد را از سایت گیم مدز دانلود فرمایید. 📥 برای دانلود این مد به ادامه مطلب مراجعه کنید.

مرسدس بنز آکتروس Actros 2019 MP5 برای بازی Euro Truck Simulator 2 ورژن ۱.۴۹

| آپدیت 16.01.2024 |

امروز با مرسدس بنز آکتروس Actros 2019 MP5 در خدمت شما هستم ، این مد توسط DP Design برای بازی یوروتراک 2 طراحی و آماده شده که شما میتوانید این مد را از سایت گیم مدز دانلود فرمایید. 📥 برای دانلود این مد به ادامه مطلب مراجعه کنید.

دانلود نسخه کامل بازی Euro Truck Simulator 2 ورژن ۱.۵۰.۱.۰s + فول DLC

| بروزرسانی اردیبهشت ماه 1403 |

یاس دانلود :

Euro Truck Simulator 2 یک بازی جدید در سبک شبیه ساز رانندگی با کامیون است که در سال 2013 توسط شرکت SCS Software ساخته و برای پلتفرم PC عرضه شده است . بازی Euro Truck Simulator 2 یک بازی بسیار زیبا و عالی است که برای شبیه سازی کامیون باربری ساخته شده و شما میتوانید تجربه ی باورنکردی با کامیونها را داشته باشید و از رانندگی با آن لذت ببرید . هم اکنون برای دانلود این بازی به گیم مدز مراجعه فرمایید .   برای دانلود به ادامه مطلب مراجعه کنید  

ولوو نسل جدید FH5 + پلاک ملی نسخه ۲.۴ برای بازی Euro Truck Simulator 2 ورژن ۱.۵۰

| نسخه 2.4 قرار گرفت |

| کابین تک خط + پلاک ملی اضافه شد |

امروز با اولین ولوو نسل جدید ایرانی بدون افت فریم نسخه جدید در خدمت شما هستم ، این کامیون جذاب توسط زاهد تراک ( پارسا ) عزیز برای بازی یوروتراک 2 تبدیل و منتشر شده که شما میتوانید این مد را بصورت اختصاصی از گیم مدز دانلود فرمایید . 📥 برای دانلود این مد به ادامه مطلب مراجعه کنید.

دود اگزوز برای همه کامیون های بازی Euro Truck Simulator 2 ورژن ۱.۵۰

امروز با دود اگزوز برای همه کامیون ها در خدمت شما هستم ، این مد توسط Carlitos برای یوروتراک 2 ساخته شده که شما میتوانید این مد را از سایت گیم مدز دانلود فرمایید.

📥 برای دانلود این مد به ادامه مطلب مراجعه کنید

پک کامل انواع مرسدس بنز آکتروس Big Stars – Actros Arocs SLT برای بازی Euro Truck Simulator 2 ورژن ۱.۴۷

امروز با پک کامل انواع مرسدس بنز آکتروس Big Stars – Actros Arocs SLT در خدمت شما هستم ، این مد توسط WrittenExample برای بازی یوروتراک 2 طراحی و آماده شده که شما میتوانید این مد را از سایت گیم مدز دانلود فرمایید. 📥 برای دانلود این مد به ادامه مطلب مراجعه کنید.

اتوبوس شهری Bollore Bluebus SE + انیمیشن ها برای بازی Euro Truck Simulator 2 ورژن ۱.۵۰

امروز با اتوبوس شهری Bollore BlueBus SE در خدمت شما هستم ، این ماشین توسط Domcek برای بازی یوروتراک 2 طراحی و تبدیل شده که شما میتوانید این مد را از سایت گیم مدز دانلود فرمایید .  

📥 برای دانلود این مد به ادامه مطلب مراجعه کنید

اتوبوس شهری فوق العاده Solaris Urbino III 12 BVG + انیمیشن درب ها برای بازی Euro Truck Simulator 2 ورژن ۱.۵۰

امروز با اتوبوس شهری Solaris Urbino III 12 BVG در خدمت شما هستم ، این مد توسط Domcek برای بازی یوروتراک 2 طراحی و آماده شده که شما میتوانید این مد را از سایت گیم مدز دانلود فرمایید. 📥 برای دانلود این مد به ادامه مطلب مراجعه کنید.