پیج یوتیوب گیم مدز را سابسکرایب کنید

 

 

خانه » دسته‌بندی " Euro Truck Simulator2 "
نمایش مطالب دسته بندی : Euro Truck Simulator2

مگا پک بینظیر لوازم جانبی کابین SiSL’s + چراغ کابین برای بازی Euro Truck Simulator 2 ورژن ۱.۴۸

​امروز با مد کمیاب و بینظیر ابزار تیونینگ داخلی SiSL’s برای بازی یوروتراک 2 در خدمت شما هستم ، این مد توسط SiSL برای بازی یوروتراک 2 طراحی و تبدیل شده که شما میتوانید این مد را از سایت گیم مدز دانلود فرمایید .  

📥 برای دانلود این مد به ادامه مطلب مراجعه کنید

پک انواع صدای موتور برای کامیون های بازی Euro Truck Simulator 2 ورژن ۱.۴۸

| پک صدای همه کامیون ها آپدیت شد |

امروز با پک انواع صدای موتور برای کامیون ها در خدمت شما هستم ، این مد توسط SCSMODDERS  برای بازی یوروتراک 2 طراحی و آماده شده که شما میتوانید این مد را از سایت گیم مدز دانلود فرمایید. 📥 برای دانلود این مد به ادامه مطلب مراجعه کنید.

شلگیر متحرک برای اسکانیا نسل جدید و قدیمی بازی Euro Truck Simulator 2 ورژن ۱.۴۸

امروز با شلگیر متحرک برای اسکانیا نسل جدید و قدیمی در خدمت شما هستم ، این مد توسط Baldy09 برای بازی یوروتراک 2 طراحی و آماده شده که شما میتوانید این مد را از سایت گیم مدز دانلود فرمایید. 📥 برای دانلود این مد به ادامه مطلب مراجعه کنید.

کامیون بنز آکتروس ۲۶۵۱ Serie Especial + داخلی برای بازی Euro Truck Simulator 2 ورژن ۱.۴۸

امروز با کامیون بنز آکتروس 2651 Serie Especial در خدمت شما هستم ، این مد توسط Lucas Coelho برای بازی یوروتراک 2 طراحی و آماده شده که شما میتوانید این مد را از سایت گیم مدز دانلود فرمایید. 📥 برای دانلود این مد به ادامه مطلب مراجعه کنید.

کامیون داف XF 105 SSC Euro 5 + داخلی برای بازی Euro Truck Simulator 2 ورژن ۱.۴۸

امروز با کامیون داف XF 105 SSC Euro 5 + داخلی در خدمت شما هستم ، این مد توسط ModsTrade برای بازی یوروتراک 2 طراحی و آماده شده که شما میتوانید این مد را از سایت گیم مدز دانلود فرمایید. 📥 برای دانلود این مد به ادامه مطلب مراجعه کنید.

مگا مد کامیونت جدید مان TGL 2022 + تریلر برای بازی Euro Truck Simulator 2 ورژن ۱.۴۸

امروز با مگا مد کامیونت جدید مان TGL 2022 + انواع داخلی در خدمت شما هستم ، این مد توسط Gaming ModdinG برای بازی یوروتراک 2 طراحی و آماده شده که شما میتوانید این مد را از سایت گیم مدز دانلود فرمایید. 📥 برای دانلود این مد به ادامه مطلب مراجعه کنید.

تریلر فول کیفیت یخچالی Chereau برای بازی Euro Truck Simulator 2 ورژن ۱.۴۸

امروز با تریلر فول کیفیت یخچالی Chereau در خدمت شما هستم ، این مد توسط Mat007 برای بازی یوروتراک 2 طراحی و آماده شده که شما میتوانید این مد را از سایت گیم مدز دانلود فرمایید. 📥 برای دانلود این مد به ادامه مطلب مراجعه کنید.

پک تریلر فول کیفیت Kassbohrer نسخه ۶.۰ برای بازی Euro Truck Simulator 2 ورژن ۱.۴۸

امروز با پک تریلر فول کیفیت Kassbohrer نسخه 6.0 در خدمت شما هستم ، این مد توسط Nikola Trucks برای بازی یوروتراک 2 طراحی و آماده شده که شما میتوانید این مد را از سایت گیم مدز دانلود فرمایید. 📥 برای دانلود این مد به ادامه مطلب مراجعه کنید.

کامیون نظامی آمریکایی Oshkosh Defense HEMTT A4 برای بازی Euro Truck Simulator 2 ورژن ۱.۴۸

امروز با امروز با کامیون نظامی آمریکایی Oshkosh Defense HEMTT در خدمت شما هستم ، این مد توسط Sergosh برای بازی یوروتراک 2 طراحی و آماده شده که شما میتوانید این مد را از سایت گیم مدز دانلود فرمایید. 📥 برای دانلود این مد به ادامه مطلب مراجعه کنید.

مگا مد عظیم ولوو FMX + ابزار تیونینگ متنوع برای بازی Euro Truck Simulator 2 ورژن ۱.۴۸

امروز با مگا مد عظیم ولوو FMX + ابزار تیونینگ فراوان در خدمت شما هستم ، این مد توسط Mistersix برای بازی یوروتراک 2 طراحی و آماده شده که شما میتوانید این مد را از سایت گیم مدز دانلود فرمایید. 📥 برای دانلود این مد به ادامه مطلب مراجعه کنید.