پیج یوتیوب گیم مدز را سابسکرایب کنید

 

 

خانه » Euro Truck Simulator2 » دسته‌بندی " دیگر مدها "
نمایش مطالب دسته بندی : دیگر مدها

صدای واقعی انجین رنو پریمیوم EVR برای بازی Euro Truck Simulator 2 ورژن ۱.۴۸

امروز با صدای واقعی انجین رنو پریمیوم EVR در خدمت شما هستم ، این مد توسط EVR ساخته و توسط همایون عزیز برای بازی یوروتراک 2 ویرایش شده که شما میتوانید این مد را از سایت گیم مدز دانلود فرمایید. 📥 برای دانلود این مد به ادامه مطلب مراجعه کنید.

پک انواع صدای موتور برای کامیون های بازی Euro Truck Simulator 2 ورژن ۱.۴۸

| پک صدای همه کامیون ها آپدیت شد |

امروز با پک انواع صدای موتور برای کامیون ها در خدمت شما هستم ، این مد توسط SCSMODDERS  برای بازی یوروتراک 2 طراحی و آماده شده که شما میتوانید این مد را از سایت گیم مدز دانلود فرمایید. 📥 برای دانلود این مد به ادامه مطلب مراجعه کنید.

شلگیر متحرک برای اسکانیا نسل جدید و قدیمی بازی Euro Truck Simulator 2 ورژن ۱.۴۸

امروز با شلگیر متحرک برای اسکانیا نسل جدید و قدیمی در خدمت شما هستم ، این مد توسط Baldy09 برای بازی یوروتراک 2 طراحی و آماده شده که شما میتوانید این مد را از سایت گیم مدز دانلود فرمایید. 📥 برای دانلود این مد به ادامه مطلب مراجعه کنید.

پک کامل افزایش جزئیات صداهای محیط نسخه ۲۳.۸۸ برای بازی Euro Truck Simulator 2 ورژن ۱.۴۸

| بروزرسانی آبان 1402 قرار گرفت |

امروز با مد جذاب افزایش کیفیت صداهای محیط بازی یوروتراک 2 در خدمت شما هستم ، این پک شامل موارد مختلفی از انواع صداهای محیطی / افکت صوتی / صدای بارش و ... میباشد که به افزایش لذت رانندگی شما کمک خواهد کرد ، این پک عظیم توسط تیم Drive Safely برای بازی یوروتراک 2 ساخته و  آماده شده که شما میتوانید این مد را از سایت گیم مدز دانلود فرمایید.  

📥 برای دانلود این مد به ادامه مطلب مراجعه کنید

انیمیشن باز شدن درهای کامیون ولوو و اسکانیا برای بازی Euro Truck Simulator 2 ورژن ۱.۴۸

امروز باانیمیشن باز شدن درهای کامیون ولوو و اسکانیا در خدمت شما هستم ، این مد توسط Amirmohamadka برای یوروتراک 2 آپدیت شده که شما میتوانید این مد را از سایت گیم مدز دانلود فرمایید. 📥 برای دانلود این مد به ادامه مطلب مراجعه کنید.

فلاشر داینامیک رانر برای اسکانیا نسل جدید بازی Euro Truck Simulator 2 ورژن ۱.۴۸

امروز با فلاشر داینامیک رانر برای اسکانیا نسل جدید در خدمت شما هستم ، این مد توسط VirtualService برای بازی یوروتراک 2 طراحی و آماده شده که شما میتوانید این مد را از سایت گیم مدز دانلود فرمایید. 📥 برای دانلود این مد به ادامه مطلب مراجعه کنید.

صدای فوق العاده انجین D13K ولوو نسخه ۱.۰ برای بازی Euro Truck Simulator 2 ورژن ۱.۴۸

امروز با صدای فوق العاده انجین D13K ولوو نسخه 1.0 در خدمت شما هستم ، این مد توسط Max2712 برای بازی یوروتراک 2 طراحی و آماده شده که شما میتوانید این مد را از سایت گیم مدز دانلود فرمایید. 📥 برای دانلود این مد به ادامه مطلب مراجعه کنید.

صدای نویز باد و اصطکاک لاستیک کامیون و تریلر برای بازی Euro Truck Simulator 2 ورژن ۱.۴۸

امروز با صدای نویز باد و اصطکاک لاستیک کامیون و تریلر در خدمت شما هستم ، این مد توسط Zeemod برای بازی یوروتراک 2 طراحی و آماده شده که شما میتوانید این مد را از سایت گیم مدز دانلود فرمایید. 📥 برای دانلود این مد به ادامه مطلب مراجعه کنید.

پک عظیم انواع کامیون های عبوری jazzycat نسخه ۹.۱.۳ برای بازی Euro Truck Simulator 2 ورژن ۱.۴۸

امروز با پک عظیم انواع کامیون های عبوری jazzycat نسخه 9.1.3 در خدمت شما هستم ، این مد توسط jazzycat برای بازی یوروتراک 2 طراحی و آماده شده که شما میتوانید این مد را از سایت گیم مدز دانلود فرمایید. 📥 برای دانلود این مد به ادامه مطلب مراجعه کنید.

ماد آب و هوای اواخر پاییز اول زمستان نسخه ۵.۳ برای بازی Euro Truck Simulator 2 ورژن ۱.۴۸

امروز با ماد آب و هوای اواخر پاییز اول زمستان نسخه 5.3 در خدمت شما هستم ، این مد توسط Grimes برای بازی یوروتراک 2 طراحی و آماده شده که شما میتوانید این مد را از سایت گیم مدز دانلود فرمایید. 📥 برای دانلود این مد به ادامه مطلب مراجعه کنید.