دوست داری یوروتراک ۲ رو توی گوشیت بازی کنی ؟
بزن رو عکس پایین تا آموزش و ببینی

 

 

 

خانه » Euro Truck Simulator2 » دسته‌بندی " دیگر مدها "
نمایش مطالب دسته بندی : دیگر مدها

ماد افزایش شدید ترافیک های عبوری نسخه ۴.۴ برای بازی Euro Truck Simulator 2 ورژن ۱.۵۰

امروز ماد افزایش شدید ترافیک های عبوری در خدمت شما هستیم ، این مد توسط Kass برای نسخه جدید یوروتراک 2 بروزرسانی شده. که شما میتوانید این مد زیبا را از سایت گیم مدز دانلود فرمایید. 📥 برای دانلود این مد به ادامه مطلب مراجعه کنید.

ماد جذاب شیشه کثیف برای همه کامیون های بازی Euro Truck Simulator 2 ورژن ۱.۵۰

| پیش نیاز : DLC CABIN ACCESSORIES |

امروز با ماد جذاب شیشه کثیف در خدمت شما هستم ، این مد توسط Cyrus برای بازی یوروتراک 2 طراحی و آماده شده که شما میتوانید این مد را از سایت گیم مدز دانلود فرمایید. 📥 برای دانلود این مد به ادامه مطلب مراجعه کنید.

ماد کمیاب تغییر نمادهای بازی نسخه ۲.۴ برای بازی Euro Truck Simulator 2 ورژن ۱.۵۰

امروز با ماد کمیاب تغییر نمادها در خدمت شما هستم ، این مد توسط Tomas Turbado برای بازی یوروتراک 2 طراحی و آماده شده که شما میتوانید این مد را از سایت گیم مدز دانلود فرمایید. 📥 برای دانلود این مد به ادامه مطلب مراجعه کنید.

ماد گرافیکی فوق العاده Project Next-Gen نسخه ۱.۱۱ برای بازی Euro Truck Simulator 2 ورژن ۱.۵۰

امروز با ماد گرافیکی فوق العاده Project Next-Gen در خدمت شما هستم ، این مد توسط Damian برای بازی یوروتراک 2 طراحی و آماده شده که شما میتوانید این مد را از سایت گیم مدز دانلود فرمایید. 📥 برای دانلود این مد به ادامه مطلب مراجعه کنید.

ماد قیمت واقعی و جهانی سوخت نسخه هفته ۲۷ برای بازی Euro Truck Simulator 2 ورژن ۱.۵۰

( این پست آپدیت خواهد شد )

( New update of Realistic Fuel Prices mod. – Adjusted Fuel Prices in 23 Countries – Week 27 (Monday, July 01 – Sunday, July 07, 2024) )

امروز با ماد قیمت واقعی و جهانی سوخت در خدمت شما هستم ، این مد توسط Nener ساخته شده و برای بازی یوروتراک 2 تبدیل شده که شما میتوانید این ماد جذاب را از سایت گیم مدز برای ورژن 1.50 یوروتراک 2 دانلود فرمایید .

📥 برای دانلود این مد به ادامه مطلب مراجعه کنید

پک کامل افزایش جزئیات صداهای محیط نسخه ۲۴.۲۶ برای بازی Euro Truck Simulator 2 ورژن ۱.۵۰

| بروزرسانی تیرماه 1403 قرار گرفت |

امروز با مد جذاب افزایش کیفیت صداهای محیط بازی یوروتراک 2 در خدمت شما هستم ، این پک شامل موارد مختلفی از انواع صداهای محیطی / افکت صوتی / صدای بارش و ... میباشد که به افزایش لذت رانندگی شما کمک خواهد کرد ، این پک عظیم توسط تیم Drive Safely برای بازی یوروتراک 2 ساخته و  آماده شده که شما میتوانید این مد را از سایت گیم مدز دانلود فرمایید.  

📥 برای دانلود این مد به ادامه مطلب مراجعه کنید

ماد گرافیک Realistic Brutal Graphics And Weather نسخه ۹.۹ برای بازی Euro Truck Simulator 2 ورژن ۱.۵۰

امروز با ماد گرافیک Realistic Brutal Graphics And Weather در خدمت شما هستم ، این مد توسط kass برای بازی یوروتراک 2 طراحی و آماده شده که شما میتوانید این مد را از سایت گیم مدز دانلود فرمایید. 📥 برای دانلود این مد به ادامه مطلب مراجعه کنید.

بهبود علمکرد سیستم تعلیق و حرکات فیزیکی کامیون نسخه ۶.۴.۵.۱ برای بازی Euro Truck Simulator 2 ورژن ۱.۵۰

امروز با بهبود عملکرد سیستم تعلیق و حرکات فیزیک کامیون نسخه 6.4.5 در خدمت شما هستم ، این مد توسط TheTiger برای بازی یوروتراک 2 طراحی و آماده شده که شما میتوانید این مد را از سایت گیم مدز دانلود فرمایید. 📥 برای دانلود این مد به ادامه مطلب مراجعه کنید.

برند کمپانی های واقعی نسخه ۲.۳.۲ برای بازی Euro Truck Simulator 2 ورژن ۱.۵۰

امروز با برند کمپانی های واقعی نسخه 2.2.5 در خدمت شما هستم ، این مد توسط jasper99 برای بازی یوروتراک 2 طراحی و آماده شده که شما میتوانید این مد را از سایت گیم مدز دانلود فرمایید. 📥 برای دانلود این مد به ادامه مطلب مراجعه کنید.

۱۰ تا از بهترین مدهای منتشر شده برای ورژن ۱.۵۰ بازی Euro Truck Simulator 2 ( تیر ماه ۱۴۰۳ )

( بروزرسانی تیر ماه 1403 )

امروز با 10 تا از بهترین مدهای منتشر شده برای ورژن 1.49 در خدمت شما هستم ، این مدها شامل نقشه / وسیله نقلیه و دیگر مدها میباشد که توسط ما در وبسایت گیم مدز قرار داده شده ، امیدوارم از این مجموعه لذت ببرید .

📥 برای دانلود این مد به ادامه مطلب مراجعه کنید