تبلیغات بلند مدت و بصورت پست ویژه در گیم مدز 

 

بازدیدها: 0

خانه » Euro Truck Simulator2 » دسته‌بندی " تریلر و تصاویر "
نمایش مطالب دسته بندی : تریلر و تصاویر

تانکر نفت کمپانی ماموت ورژن جدید برای بازی Euro Truck Simulator 2 ورژن ۱.۳۷ و ۳۶

امروز با مد تانکر حمل نفت کمپانی ماموت برای بازی یوروتراک 2 در خدمت شما هستم ، این مد توسط تیم همپام ساخته و توسط Arad_general kalantar بروزرسانی شده که شما میتوانید این مد را از سایت گیم مدز دانلود فرمایید .  

 برای دانلود این مد به ادامه مطلب مراجعه کنید

خبر : نسل جدید اسکانیا در مراحل پایانی برای انتشار بازی Euro Truck Simulator 2

بعد از گذشت چندین ماه از انتشار خبر شروع طراحی اسکانیا نسل جدید ، این کامیون سری R , S در مراحل پایانی تست هستند ، و بزودی برای عموم در دسترس قرار خواهد گرفت . هم اکنون میتوانید تصاویر و خبر را از گیم مدز مشاهده فرمایید .   ? برای دیدن خبر به ادامه مطلب مراجعه کنید  

نمایی جدید از معماری DLC ایتالیا بازی Euro Truck Simulator 2 + تصویر

نقل قول :

تیم ما بعنوان گروهی بعنوان گردشگران در سرتاسر اروپا به گشت و گذار پرداختند تا بتوانیم تصاویر و شواهد زیادی جهت ساخت بهتر نقاط زیبای ایتالیا داشته باشیم ! این تصاویر بخش کوچکی از نتیجه کار چند وقته ما است   مناطق جدید ، بافت جدید ، همگی بخش هایی از این DLC هستند که بزودی شما شاهدش خواهید بود . هم اکنون میتوانید تصاویر این DLC را از سایت گیم مدز مشاهده فرمایید .  

برای دانلود این مد به ادامه مطلب مراجعه کنید

 

مجموعه جالب وطنز از Euro Truck Simulator 2 آنلاین پارت سوم

امروز با مجموع صحنه های جالب و طنز یوروتراک ۲ آنلاین ( مولتی پلیر ) بخش سوم در خدمت شما هستیم ، این مجموعه گلچین شده توسط گیم مدز از صحنه های گرفته شده توسط کاربران سراسر جهان میباشد  ، هم اکنون میتوانید این مجموعه هارا از گیم مدز مشاهده فرمایید . برای دیدن این ویدئو به ادامه مطلب مراجعه کنید .

مجموعه جالب وطنز از Euro Truck Simulator 2 آنلاین پارت دوم

امروز با مجموع صحنه های جالب و طنز یوروتراک ۲ آنلاین ( مولتی پلیر ) بخش دوم در خدمت شما هستیم ، این مجموعه گلچین شده توسط گیم مدز از صحنه های گرفته شده توسط کاربران سراسر جهان میباشد  ، هم اکنون میتوانید این مجموعه هارا از گیم مدز مشاهده فرمایید .

برای دیدن این ویدئو به ادامه مطلب مراجعه کنید .

مجموعه جالب وطنز از Euro Truck Simulator 2 آنلاین پارت اول

امروز با مجموع صحنه های جالب و طنز یوروتراک ۲ آنلاین ( مولتی پلیر ) بخش اول در خدمت شما هستیم ، این مجموعه گلچین شده توسط گیم مدز از صحنه های گرفته شده توسط کاربران سراسر جهان میباشد  ، هم اکنون میتوانید این مجموعه هارا از گیم مدز مشاهده فرمایید . برای دیدن این ویدئو به ادامه مطلب مراجعه کنید .

مد بینظیر پک تریلر و اسکین خاکی و کثیف VTK Kapitel برای بازی Euro Truck Simulator 2

امروز با پک زیبا و جالب تریلر و اسکین کثیف و خاکی در خدمت شما هستم ، این مد توسط Roman Strelcov برای بازی یوروتراک ۲ طراحی و تبدیل شده و شما میتوانید این مد را از سایت گیم مدز دانلود فرمایید .

برای دانلود این مد به ادامه مطلب مراجعه کنید

 

نوستالژی : با کلیپی فوق العاده از اولین تا آخرین محصول کامیون سواری scs software همراه باشید

امروز با کلیپی زیبا و فوق العاده در خدمت شما هستیم که مطمئنن شمارو جذب خواهد کرد ، علاقه مندان به بازی و کامیون مطمئنن اولین محصول کمپانی scs یعنی ۱۸wheel of steel آشنا هستید ، با شما همراه خواهیم بود تا ابتدایی ترین بازی کامیونی ساخته شده تا آخرین و پیشرفته ترین بازی کامیونی ساخته شده توسط کمپانی scs software را مشاهده کنیم . پیشنهاد میکنم این کلیپ زیبا رو از دست ندید .

برای دیدن این ویدئو به ادامه مطلب مراجعه کنید

 

کلیپ بسیار جالب تکنولوژی انیمیشن در EuroTruckSimulator2 پارت ۴

با سری چهارم انیمیشن در بازی یورو تراک 2 در خدمتتون هستم ، Boris اینابر با تست جالبی همرو غافلگیر کرده ، این تست بین اتوبوس و کامیون آمریکایی انجام شده که به روش های مختلف این دو را از نظر قدرت فیزیکی بدنه در یوروتراک 2 تست میکنن . پیشنهاد میکنم این ویدئو رو از دست ندید . برای دیدن این کلیپ به ادامه مطلب مراجعه کنید.

کلیپ بسیار جالب تکنولوژی انیمیشن در EuroTruckSimulator2 پارت ۳

ربودن کامیون توسط نیکو در بازی EuroTruckSimulator2 ، بله درست دیدید ! اینبار با انیمیشن متفاوت در خدمت شما هستم ، راننده داف در هنگام رانندگی با نیکو کاراکتر اصلی بازی G*a IV برخورد میکنه و نیکو هم طبق عادت همیشگی به کامیون هم رحم نمیکنه و اون رو میدزده . پیشنهاد میکنم حتما این کلیپ رو مشاهده کنید .

برای دیدن کلیپ به ادامه مطلب مراجعه کنید .