پیج یوتیوب گیم مدز را سابسکرایب کنید

 

 

خانه » Euro Truck Simulator2 » دسته‌بندی " تریلر و تصاویر "
نمایش مطالب دسته بندی : تریلر و تصاویر

کفی ایرانی ماموت مدل ۹۵ برای بازی Euro Truck Simulator 2 ورژن ۱.۴۹

امروز با کفی ایرانی ماموت مدل 95 در خدمت شما هستم ، این مد توسط حسین گمشاد و پرهام عزیز برای نسخه جدید یوروتراک 2 بروزرسانی شده که شما میتوانید این مد را از سایت گیم مدز دانلود فرمایید.

📥 برای دانلود این مد به ادامه مطلب مراجعه کنید

کمپرسی سه محور ایرانی مارال + انواع بار برای بازی Euro Truck Simulator 2 ورژن ۱.۴۹

امروز با کمپرسی ایرانی ماموت + انواع بار در خدمت شما هستم ، این مد توسط مسلم برآغوش عزیز برای بازی یوروتراک 2 طراحی و آماده شده که شما میتوانید این مد را از سایت گیم مدز دانلود فرمایید. 📥 برای دانلود این مد به ادامه مطلب مراجعه کنید.

۲۰ تا مدی که همیشه باید تو یوروتراک ۲ نصب داشته باشید !

سلام سلام ، همونطور که از عنوان پیداس امروز اومدیم با 20 تااا ماد جذاب که اگه پلیر قدیمی یوروتراک 2 باشید حتما باید نصب داشته باشید تا بازی رو به شبیه ساز کامیون واقعی نزدیک کنید ، گیم مدز رو همراهی کنید تا با این مدهای جذاب آشنا شید. ✅ برای دانلود ماد ها به ادامه مطلب مراجعه فرمایید  

تانکر نفت کمپانی ماموت ورژن جدید برای بازی Euro Truck Simulator 2 ورژن ۱.۳۷ و ۳۶

امروز با مد تانکر حمل نفت کمپانی ماموت برای بازی یوروتراک 2 در خدمت شما هستم ، این مد توسط تیم همپام ساخته و توسط Arad_general kalantar بروزرسانی شده که شما میتوانید این مد را از سایت گیم مدز دانلود فرمایید .  

 برای دانلود این مد به ادامه مطلب مراجعه کنید

خبر : نسل جدید اسکانیا در مراحل پایانی برای انتشار بازی Euro Truck Simulator 2

بعد از گذشت چندین ماه از انتشار خبر شروع طراحی اسکانیا نسل جدید ، این کامیون سری R , S در مراحل پایانی تست هستند ، و بزودی برای عموم در دسترس قرار خواهد گرفت . هم اکنون میتوانید تصاویر و خبر را از گیم مدز مشاهده فرمایید .   ? برای دیدن خبر به ادامه مطلب مراجعه کنید  

نمایی جدید از معماری DLC ایتالیا بازی Euro Truck Simulator 2 + تصویر

نقل قول :

تیم ما بعنوان گروهی بعنوان گردشگران در سرتاسر اروپا به گشت و گذار پرداختند تا بتوانیم تصاویر و شواهد زیادی جهت ساخت بهتر نقاط زیبای ایتالیا داشته باشیم ! این تصاویر بخش کوچکی از نتیجه کار چند وقته ما است   مناطق جدید ، بافت جدید ، همگی بخش هایی از این DLC هستند که بزودی شما شاهدش خواهید بود . هم اکنون میتوانید تصاویر این DLC را از سایت گیم مدز مشاهده فرمایید .  

برای دانلود این مد به ادامه مطلب مراجعه کنید

 

مجموعه جالب وطنز از Euro Truck Simulator 2 آنلاین پارت سوم

امروز با مجموع صحنه های جالب و طنز یوروتراک ۲ آنلاین ( مولتی پلیر ) بخش سوم در خدمت شما هستیم ، این مجموعه گلچین شده توسط گیم مدز از صحنه های گرفته شده توسط کاربران سراسر جهان میباشد  ، هم اکنون میتوانید این مجموعه هارا از گیم مدز مشاهده فرمایید . برای دیدن این ویدئو به ادامه مطلب مراجعه کنید .

مجموعه جالب وطنز از Euro Truck Simulator 2 آنلاین پارت دوم

امروز با مجموع صحنه های جالب و طنز یوروتراک ۲ آنلاین ( مولتی پلیر ) بخش دوم در خدمت شما هستیم ، این مجموعه گلچین شده توسط گیم مدز از صحنه های گرفته شده توسط کاربران سراسر جهان میباشد  ، هم اکنون میتوانید این مجموعه هارا از گیم مدز مشاهده فرمایید .

برای دیدن این ویدئو به ادامه مطلب مراجعه کنید .

مجموعه جالب وطنز از Euro Truck Simulator 2 آنلاین پارت اول

امروز با مجموع صحنه های جالب و طنز یوروتراک ۲ آنلاین ( مولتی پلیر ) بخش اول در خدمت شما هستیم ، این مجموعه گلچین شده توسط گیم مدز از صحنه های گرفته شده توسط کاربران سراسر جهان میباشد  ، هم اکنون میتوانید این مجموعه هارا از گیم مدز مشاهده فرمایید . برای دیدن این ویدئو به ادامه مطلب مراجعه کنید .

مد بینظیر پک تریلر و اسکین خاکی و کثیف VTK Kapitel برای بازی Euro Truck Simulator 2

امروز با پک زیبا و جالب تریلر و اسکین کثیف و خاکی در خدمت شما هستم ، این مد توسط Roman Strelcov برای بازی یوروتراک ۲ طراحی و تبدیل شده و شما میتوانید این مد را از سایت گیم مدز دانلود فرمایید .

برای دانلود این مد به ادامه مطلب مراجعه کنید