پیج یوتیوب گیم مدز را سابسکرایب کنید

 

 

خانه » Spin Tires » دسته‌بندی " SUV "
نمایش مطالب دسته بندی : SUV

ماشین روسی لادا Lada Niva برای بازی MudRunner

امروز با ماشین روسی لادا Lada Niva در خدمت شما هستم ، این مد توسط Desperado13 برای بازی مود رانر طراحی و آماده شده که شما میتوانید این مد را از سایت گیم مدز دانلود فرمایید. 📥 برای دانلود این مد به ادامه مطلب مراجعه کنید.

ماشین کلاسیک نیسان پاترول GR 5-door Y60 (1988) برای بازی MudRunner

امروز با ماشین کلاسیک نیسان پاترول GR 5-door Y60 (1988) در خدمت شما هستم ، این مد توسط BC برای بازی مود رانر طراحی و آماده شده که شما میتوانید این مد را از سایت گیم مدز دانلود فرمایید. 📥 برای دانلود این مد به ادامه مطلب مراجعه کنید.

ماشین زیبای هامـر H2 با محور ۶×۶ برای بازی Spin Tires 2014 ورژن ۰۳.۰۳.۱۶

امروز با ماشین افسانه ای هامر H2 در خدمت شما هستم ، این مد توسط DoubleD Tities برای بازی اسپین تایرز ورژن 03.03.16 ساخته شده که از ویزگی های این مد میتوان به شاسی 6x6 ، تیونینگ ، صدا و دوربین داخل اشاره کرد ، هم اکنون میتوانید این مد را از سایت گیم مدز دانلود کنید .

برای دانلود این مد به ادامه مطلب مراجعه کنید

 

ماشین فوق العاده جیپ YJ 1987 برای بازی [Spin Tires 2014 [03.03.16

امروز با مد زیبای جیپ کلاسیک YJ  مدل 1987 در خدمت شما هستم ، این مد توسط SID برای بازی اسپین تایرز ساخته شده که از ویژگی های این مد میتوان به لوازم جانبی فابریک ، صدای واقعی و قدرت فوق العاده اشاره کرد ، هم اکنون میتوانید این مد را از سایت گیم مدز دانلود کنید ،

برای دانلود این مد به ادامه مطلب مراجعه کنید

ماشین فوق العاده هامر H1 برای ورژن ۰۳.۰۳.۱۶ بازی SpinTires 2014

امروز با ماشین افسانه ای و بینظیر هامر H1 برای بازی اسپین تایرز 2014 در خدمت شما هستم ، این مد توسط BruteTerror برای بازی اسپین تایرز ساخته شده که از ویژگی های این مد میتوان به صدای جدید ، ابزار تیونینگ و هندلینگ عالی اشاره کرد ، هم اکنون میتوانید این مد را از سایت گیم مدز دانلود کنید.

برای دانلود مد به ادامه مطلب مراجعه کنید

ماشین زیبای شورلت سابربان ۱۹۸۲ برای بازی [Spin Tires 2014 [03.03.16

امروز با ماشین آمریکایی کلاسیک و پر قدرت شورلت سابربان ( Suburban ) برای بازی Spin Tires ورژن 03.03.16 در خدمت شما هستم ، این مد توسط Brkillpack برای بازی اسپین تایرز 2014 ساخته شده که از ویژگی های این مد میتوان به حجم مناسب ، طراحی عالی ، سیستم تعلیق فوق العاده و صدای واقعی اشاره کرد . هم اکنون میتوانید این مد را از سایت گیم مدز دانلود فرمایید .

برای دانلود مد به ادامه مطلب مراجعه کنید

ماشین فوق العاده تویوتا FJ40 6×6 + صدا برای بازی [Spin Tires 2014 [03.03.16

امروز با مد فوق العاده تویوتا لندکروز FJ40 6x6 در خدمت شما هستم ، این مد توسط Bregel برای بازی اسپین تایرز 2014 ساخته شده که از ویژگی های این مد میتوان به طراحی فوق العاده مد ، حجم مناسب ، صدای واقعی و ابزار تیونینگ اشاره کرد ، هم اکنون میتوانید این مد را از سایت گیم مدز دانلود کنید .

برای دانلود مد به ادامه مطلب مراجعه کنید

ماشین کلاسیک لندروور دیفندر برای بازی [SpinTires2014[25.12.15

امروز با ماشین کلاسیک و قدرتمند لندروور Defender برای بازی اسپین تایرز ۲۰۱۴ در خدمت شما هستم ، این مد بینظیر توسط SID طراحی و تبدیل شده که از ویژگی های این مد میتوان به حجم مناسب ، طراحی فوق العاده ، تریلر و بار اشاره کرد ، هم اکنون میتونید این مد را از سایت گیم مدز دانلود کنید .

برای دانلود مد به ادامه مطلب مراجعه کنید

ماشین زیبای دوج درانگو ۱۹۹۸ برای بازی [SpinTires2014 [25.12.15

آفرود ! کلمه ای سراسر هیجان که در طبقه ورزش های اشرافی میباشد ، بخش اصلی این هزینه های این ورزش به ماشین سواری مربوط میشود که پایه و ستون ورزش آفرود میباشد ، یکی از برترین ماشینها برای آفرود همین ماشین یعنی دوج درانگو میباشد که فول تیونینگ و آماده برای آفرود میباشد تا شما سفری هیجان انگیز و تفریحی را در دل جنگل ها شروع کنید . این ماشین فوق العاده توسط Bruteterror برای بازی اسپین تایرز 2014 ورژن 25.12.15 ساخته شده که از ویژگی های این مد میتوان به حجم مناسب ، طراحی بسیار زیبا و انواع لاستیک جهت تیونینگ اشاره کرد ، شما میتوانید این مد را از سایت گیم مدز دانلود کنید .

برای دانلود مد به ادامه مطلب مراجعه کنید

ماشین فوق العاده International اسکوت ۱۹۷۷ برای بازی SpinTires 2014

لذت آفرود زمانی تحقق میابد که یک ماشین کاملا مجهز برای این کار داشته باشید ، این مد یکی از همین مدهایی هستش که لذت رانندگی را چندین برابر خواهد کرد ، این ماشین توسط SID برای بازی اسپین تایرز 2014 ساخته شده که از ویژگی های این مد میتوان به هندلینگ فوق العاده ، سیستم تعلیق عالی ، صدای واقعی ، دوربین داخل کابین و حجم مناسب اشاره کرد ، هم اکنون میتونید این مدر از سایت گیم مدز دانلود کنید .

برای دانلود مد به ادامه مطلب مراجعه کنید