پیج یوتیوب گیم مدز را سابسکرایب کنید

 

 

خانه » Euro Truck Simulator2 » دسته‌بندی " مدهای اختصاصی "
نمایش مطالب دسته بندی : مدهای اختصاصی

تریلر یخچالی جدید فول ایرانی ماموت برای بازی Euro Truck Simulator 2 ورژن ۱.۴۹

امروز با تریلر یخچالی جدید فول ایرانی ماموت در خدمت شما هستم ، این مد توسط پیج تلگرام eurotruck2edit برای بازی یوروتراک 2 طراحی و آماده شده که شما میتوانید این مد را از سایت گیم مدز دانلود فرمایید. 📥 برای دانلود این مد به ادامه مطلب مراجعه کنید.

ویژه : کامیون ایرانی پیلسان و سیتراک + پلاک ملی برای بازی Euro Truck Simulator 2 ورژن ۱.۴۹

امروز با کامیون ایرانی پیلسان + پلاک ملی و دیزاین سیتراک در خدمت شما هستم ، این مد توسط ETS2Ali عزیز برای بازی یوروتراک 2 طراحی و آماده شده که شما میتوانید این مد را از سایت گیم مدز دانلود فرمایید.  

📥 برای دانلود این مد به ادامه مطلب مراجعه کنید

اختصاصی: تریلر فول ایرانی لبه ماموت + انواع بار برای بازی Euro Truck Simulator 2 ورژن ۱.۴۹

امروز با تریلر فول ایرانی لبه ماموت + انواع بار در خدمت شما هستم ، این مد توسط حسین گمشاد عزیز برای بازی یوروتراک 2 طراحی و آماده و توسط مهدی ابراهیمی و مبین عزیز برای نسخه جدید یوروتراک 2 بروزرسانی و ویرایش شده که شما میتوانید این مد جذاب را از سایت گیم مدز دانلود فرمایید. 📥 برای دانلود این مد به ادامه مطلب مراجعه کنید.

ماشین ایرانی شاهین GL + داخلی برای بازی Euro Truck Simulator 2 ورژن ۱.۴۹

امروز با ماشین ایرانی شاهین GL + داخلی در خدمت شما هستم ، این مد توسط زاهد تراک ( پارسا رهنما عزیز ) برای بازی یوروتراک2 طراحی و آماده شده که شما میتوانید این مد را از سایت گیم مدز دانلود فرمایید.  

📥 برای دانلود این مد به ادامه مطلب مراجعه کنید

اختصاصی : اتوبوس نوستالژی مرسدس بنز O302 + داخلی و صدای اختصاصی برای بازی Euro Truck Simulator 2 ورژن ۱.۴۹

بله درست حدس زدید این اتوبوس بینظیر و نوستالژیک توسط دوتا از دوستان عزیزم بنیامین هاشمی و امین عزیز بصورت پابلیک برای شما رفقای عزیزم از وبسایت tasiyicimods خریداری و در گیم مدز بصورت رایگان منتشر خواهد شد ، سپا از این دو عزیز بابت انتشار این مد بینظیر ، این اتوبوس 302 افسانه ای رو هم اکنون با انواع انیمیشن های در و در موتور و ... میتونید بصورت کاملا رایگان از گیم مدز دانلود فرمایید. 📥 برای دانلود این مد به ادامه مطلب مراجعه کنید.

ویژه : ولوو نسل جدید FH5 + بدون افت فریم نسخه ۲.۱.۴ برای بازی Euro Truck Simulator 2 ورژن ۱.۴۹

| نسخه 2.1.4 قرار گرفت |

| کابین سه خط اضافه شد |

امروز با اولین ولوو نسل جدید ایرانی بدون افت فریم نسخه جدید در خدمت شما هستم ، این کامیون جذاب توسط زاهد تراک ( پارسا ) عزیز برای بازی یوروتراک 2 تبدیل و منتشر شده که شما میتوانید این مد را بصورت اختصاصی از گیم مدز دانلود فرمایید . 📥 برای دانلود این مد به ادامه مطلب مراجعه کنید.

ویژه : تریلر چادری شوارتز مولر Reworked فول کیفیت بدون افت فریم برای بازی Euro Truck Simulator 2 ورژن ۱.۴۹

امروز با تریلر چادری شوارتز مولر Reworked فول کیفیت بدون افت فریم در خدمت شما هستم ، این کامیون توسط SCS ساخته و توسط نیما فامیلی عزیز از صفر بازسازی شده  که شما میتوانید این مد را از سایت گیم مدز دانلود فرمایید. 📥 برای دانلود این مد به ادامه مطلب مراجعه کنید.

کفی جدید سه محور فول ایرانی پیلسان + پلاک متغیر برای بازی Euro Truck Simulator 2 ورژن ۱.۴۹

امروز با کفی جدید سه محور فول ایرانی پیلسان + پلاک متغیر در خدمت شما هستم ، این مد توسط Aliedit عزیز برای بازی یوروتراک 2 طراحی و آماده شده که شما میتوانید این مد را از سایت گیم مدز دانلود فرمایید. 📥 برای دانلود این مد به ادامه مطلب مراجعه کنید.

کمپرسی ماموت جدید سه محور فول ایرانی + پلاک قابل تغییر برای بازی Euro Truck Simulator 2 ورژن ۱.۴۸

امروز با کمپرسی ماموت جدید سه محور فول ایرانی + پلاک قابل در خدمت شما هستم ، این مد توسط ناصر شمسا عزیز برای بازی یوروتراک 2 طراحی و آماده شده که شما میتوانید این مد را از سایت گیم مدز دانلود فرمایید. 📥 برای دانلود این مد به ادامه مطلب مراجعه کنید.

⭐️ اختصاصی گیم مدز کفی سنگ کش تمام ایرانی + طرح خاکی برای بازی Euro Truck Simulator 2 ورژن ۱.۴۸

امروز با کفی سنگ کش تمام ایرانی + محموله در خدمت شما هستم ، این کفی فوق العاده توسط شهرام برای بازی یوروتراک 2 طراحی و آماده شده که شما میتوانید این مد را از سایت گیم مدز دانلود فرمایید. 📥 برای دانلود این مد به ادامه مطلب مراجعه کنید.