دوست داری یوروتراک ۲ رو توی گوشیت بازی کنی ؟
بزن رو عکس پایین تا آموزش و ببینی

 

 

 

خانه » Assetto Corsa » دسته‌بندی " ماشین کلاسیک "
نمایش مطالب دسته بندی : ماشین کلاسیک

ماشین کلاسیک بنز ۳۰۰SEL برای بازی Assetto corsa

امروز با ماشین کلاسیک بنز 300SEL در خدمت شما هستم ، این ماد توسط AC برای بازی استوکورسا طراحی و تبدیل شده که شما میتوانید این مد را از سایت گیم مدز دانلود فرمایید .

📥 برای دانلود این مد به ادامه مطلب مراجعه کنید

ماشین کلاسیک فورد تاندربرد مدل ۱۹۵۸ برای بازی Assetto corsa

امروز با ماشین کلاسیک فورد تاندربرد مدل 1958 در خدمت شما هستم ، این ماد توسط Chris the trucker برای بازی استوکورسا طراحی و تبدیل شده که شما میتوانید این مد را از سایت گیم مدز دانلود فرمایید .

📥 برای دانلود این مد به ادامه مطلب مراجعه کنید

ماشین کلاسیک داج Superbee RM مدل ۱۹۵۸ برای بازی Assetto corsa

امروز با ماشین کلاسیک داج Superbee RM در خدمت شما هستم ، این ماد توسط Redd برای بازی استوکورسا طراحی و تبدیل شده که شما میتوانید این مد را از سایت گیم مدز دانلود فرمایید .

📥 برای دانلود این مد به ادامه مطلب مراجعه کنید

ماشین مرسدس بنز Mercedes Benz 600 SEL برای بازی Assetto Corsa

امروز با ماشین مرسدس بنز Mercedes Benz 600 SEL در خدمت شما هستم ، این ماد توسط poptiger321 برای بازی استوکورسا طراحی و تبدیل شده که شما میتوانید این مد را از سایت گیم مدز دانلود فرمایید . 📥 برای دانلود این مد به ادامه مطلب مراجعه کنید

ماشین ولوو VOLVO 740 Street مدل ۱۹۸۴ برای بازی Assetto Corsa

امروز با ماشین ولوو VOLVO 740 Street مدل 1984 در خدمت شما هستم ، این ماد توسط Dennis Andersson برای بازی استوکورسا طراحی و تبدیل شده که شما میتوانید این مد را از سایت گیم مدز دانلود فرمایید . 📥 برای دانلود این مد به ادامه مطلب مراجعه کنید

ماشین مرسدس بنز ۱۹۰E دریفت خیابانی برای بازی Assetto Corsa

امروز با ماشین مرسدس بنز 190E دریفت خیابانی در خدمت شما هستم ، این ماد توسط Coastline برای بازی استوکورسا طراحی و تبدیل شده که شما میتوانید این مد را از سایت گیم مدز دانلود فرمایید .

📥 برای دانلود این مد به ادامه مطلب مراجعه کنید

ماشین کلاسیک فورد موستانگ Ford Mustang 1965 برای بازی Assetto Corsa

امروز با ماشین کلاسیک فورد موستانگ Ford Mustang 1965 در خدمت شما هستم ، این ماد توسط AC Legends برای بازی استوکورسا طراحی و تبدیل شده که شما میتوانید این مد را از سایت گیم مدز دانلود فرمایید . 📥 برای دانلود این مد به ادامه مطلب مراجعه کنید

ماشین کلاسیک پونتیاک فایربرد Trans Am برای بازی Assetto Corsa

امروز با ماشین کلاسیک پونتیاک فایربرد Trans Am در خدمت شما هستم ، این ماد توسط GeroDa74 برای بازی استوکورسا طراحی و تبدیل شده که شما میتوانید این مد را از سایت گیم مدز دانلود فرمایید .

📥 برای دانلود این مد به ادامه مطلب مراجعه کنید

ماشین نوستالژی پژو آخوندی ۵۰۴ برای بازی Assetto Corsa

امروز با ماشین نوستالژی پژو آخوندی ۵۰۴ در خدمت شما هستم ، این ماد توسط x4fab برای بازی استوکورسا طراحی و تبدیل شده که شما میتوانید این مد را از سایت گیم مدز دانلود فرمایید .

📥 برای دانلود این مد به ادامه مطلب مراجعه کنید