دوست داری یوروتراک ۲ رو توی گوشیت بازی کنی ؟
بزن رو عکس پایین تا آموزش و ببینی

 

 

 

خانه » BeamNG » دسته‌بندی " پک ماد "
نمایش مطالب دسته بندی : پک ماد

پک باکیفیت انواع ماشین های سوپر اسپرت برای بازی BeamNG ورژن ۰.۳۰

امروز با پک باکیفیت انواع ماشین های سوپر اسپرت در خدمت شما هستیم ، با استفاده از این مد شما میتونید حس تخریب متفاوت را در بازی تجربه کنید ! با هر سرعتی که علاقه دارید ماشین خودتون رو به مانع بکوبید تا از شدت خسارات وارده به ماشین لذت ببرید ! توصیه میشه از بقیه مدهای مربوط به این بازی در گیم مدز هم دیدن فرمایید .

برای دانلود این مد به ادامه مطلب مراجعه کنید

پک ماشینای مافیایی و VIP برای بازی BeamNG ورژن ۰.۳۰

امروز با پک ماشینای مافیایی و VIP در خدمت شما هستیم ، با استفاده از این مد شما میتونید حس تخریب متفاوت را در بازی تجربه کنید ! با هر سرعتی که علاقه دارید ماشین خودتون رو به مانع بکوبید تا از شدت خسارات وارده به ماشین لذت ببرید ! توصیه میشه از بقیه مدهای مربوط به این بازی در گیم مدز هم دیدن فرمایید .

برای دانلود این مد به ادامه مطلب مراجعه کنید

پک کامل انواع اتوبوس برند Capsule برای بازی BeamNG ورژن ۰.۳۰

امروز با پک کامل انواع اتوبوس برند Capsule در خدمت شما هستیم ، با استفاده از این مد شما میتونید حس تخریب متفاوت را در بازی تجربه کنید ! با هر سرعتی که علاقه دارید ماشین خودتون رو به مانع بکوبید تا از شدت خسارات وارده به ماشین لذت ببرید ! توصیه میشه از بقیه مدهای مربوط به این بازی در گیم مدز هم دیدن فرمایید .

برای دانلود این مد به ادامه مطلب مراجعه کنید

مگا پک بزرگ انواع وسایل نقلیه برای بازی BeamNG ورژن ۰.۳۰

امروز با مگا پک بزرگ انواع وسایل نقلیه در خدمت شما هستیم ، با استفاده از این پک شما میتونید بیش از 150 نوع وسایل نقلیه را در بازی خود داشته باشید توصیه میشه از بقیه مدهای مربوط به این بازی در گیم مدز هم دیدن فرمایید .

برای دانلود این مد به ادامه مطلب مراجعه کنید