پیج یوتیوب گیم مدز را سابسکرایب کنید

 

 

خانه » دسته‌بندی " Spin Tires "
نمایش مطالب دسته بندی : Spin Tires

ماشین روسی لادا Lada Niva برای بازی MudRunner

امروز با ماشین روسی لادا Lada Niva در خدمت شما هستم ، این مد توسط Desperado13 برای بازی مود رانر طراحی و آماده شده که شما میتوانید این مد را از سایت گیم مدز دانلود فرمایید. 📥 برای دانلود این مد به ادامه مطلب مراجعه کنید.

ماشین کلاسیک نیسان پاترول GR 5-door Y60 (1988) برای بازی MudRunner

امروز با ماشین کلاسیک نیسان پاترول GR 5-door Y60 (1988) در خدمت شما هستم ، این مد توسط BC برای بازی مود رانر طراحی و آماده شده که شما میتوانید این مد را از سایت گیم مدز دانلود فرمایید. 📥 برای دانلود این مد به ادامه مطلب مراجعه کنید.

مد فیزیکی حرکات واقعگرایانه کابین برای بازی Euro Truck Simulator 2 ورژن ۱.۳۹

امروز با مد جالب حرکات واقعگرایانه کابین در خدمت شما هستم ، این مد توسط Frkn64 برای بازی یوروتراک 2 طراحی و تبدیل شده که از ویژگی های این مد میتوان به حرکات بسیار طبیعی تر کابین اشاره کرد که در ویدئو داخل پست میتوانید تغییر محسوس این مد را مشاهده فرمایید . جهت دانلود این مد به وبسایت گیم مدز مراجعه کنید .

📥 برای دانلود این مد به ادامه مطلب مراجعه کنید

تیزر جدید بازی SnowRunner منتشر گردید + تیزر

سری بازی های اسپین تایزر در سال 2014 بصورت انحصاری برای پلتفورمهای PC , Xbox , PS منتشر گردید که شما مانند بازی های منتشر شده تا به امروز باشخصی رقابت نخواهید داشت بلکه در قسمت هایی از شوروی سابق، باید بدنبال راهی برای انتقال بارهای خود به نقاط مختلف باشید تا کمتر درگیره گل و لای باشید ، چندی قبل بعد از انتشار بازی بصورت رسمی در سال 2014 ، عنوانی جدید این کمپانی با نام MudRunner منتشر گردید که بازی از بیس تغییرات بسیاری مانند دوربین داخل و چندین نقشه و ماشین را بدنبال داشته ، امروز کمپانی Focus عنوان جدید خود یعنی SnowRunner را منتشر گردید که شما با چالش جدید رانندگی در فصل زمستان را تجربه خواهید کرد ! جاده های گِلی پوشیده شده از برف مطمئنن چالش سخت و زمانبری برای گیمرها میباشد و ما بیصبرانه منتشر این سری از بازی های آفرودی اسپین تایرز هستیم . هم اکنون برای دیدن تیزر به ادام همطلب مراجعه فرمایید .