پیج یوتیوب گیم مدز را سابسکرایب کنید

 

 

خانه » Euro Truck Simulator2 » دسته‌بندی " سواری / اتوبوس "
نمایش مطالب دسته بندی : سواری / اتوبوس

ماشین مرسدس بنز S65 Amg W221 + داخلی برای بازی Euro Truck Simulator 2 ورژن ۱.۴۸

امروز با ماشین مرسدس بنز S65 Amg W221 در خدمت شما هستم ، این مد توسط Ismail Kaan برای بازی یوروتراک 2 طراحی و آماده شده که شما میتوانید این مد را از سایت گیم مدز دانلود فرمایید. 📥 برای دانلود این مد به ادامه مطلب مراجعه کنید.

ماشین ولوو XC90 + داخلی برای بازی Euro Truck Simulator 2 ورژن ۱.۴۸

امروز با ماشین ولوو XC90 + داخلی در خدمت شما هستم ، این مد توسط Ismail Kaan برای بازی یوروتراک 2 طراحی و آماده شده که شما میتوانید این مد را از سایت گیم مدز دانلود فرمایید. 📥 برای دانلود این مد به ادامه مطلب مراجعه کنید.

ماشین مرسدس بنز W124 300D + داخلی برای بازی Euro Truck Simulator 2 ورژن ۱.۴۸

امروز با کامیون اسکانیا R560 مگا مد نسخه 1.0 در خدمت شما هستم ، این مد توسط Berkay Pekesen برای بازی یوروتراک 2 طراحی و آماده شده که شما میتوانید این مد را از سایت گیم مدز دانلود فرمایید. 📥 برای دانلود این مد به ادامه مطلب مراجعه کنید.

اتوبوس Neoplan Tourliner C13 + انیمیشن درها برای بازی Euro truck Simulator 2 ورژن ۱.۴۸

امروز با اتوبوس Neoplan Tourliner C13 در خدمت شما هستم ، این مد توسط HVT برای بازی یوروتراک 2 طراحی و آماده شده که شما میتوانید این مد را از سایت گیم مدز دانلود فرمایید. 📥 برای دانلود این مد به ادامه مطلب مراجعه کنید.

ماشین بنتلی Arnage T مدل ۲۰۰۹ + داخلی برای بازی Euro Truck Simulator 2 ورژن ۱.۴۸

امروز با ماشین بنتلی Arnage T مدل 2009 + داخلی در خدمت شما هستم ، این مد توسط YAHIA ABID برای بازی یوروتراک 2 طراحی و آماده شده که شما میتوانید این مد را از سایت گیم مدز دانلود فرمایید. 📥 برای دانلود این مد به ادامه مطلب مراجعه کنید.

ماشین جذاب هیوندای سانتافه ۲۰۱۴ + داخلی برای بازی Euro Truck Simulator 2 ورژن ۱.۴۸

امروز با ماشین جذاب هیوندای سانتافه SE 2014 در خدمت شما هستم ، این مد توسط YAHIA ABID برای بازی یوروتراک 2 طراحی و آماده شده که شما میتوانید این مد را از سایت گیم مدز دانلود فرمایید. 📥 برای دانلود این مد به ادامه مطلب مراجعه کنید.

اتوبوس مرسدس بنز Travego 16 SHD 2023 + انیمیشن درها برای بازی Euro Truck Simulator 2 ورژن ۱.۴۸

امروز با اتوبوس مرسدس بنز Travego 16 SHD 2023 بهمراه انیمیشن درها در خدمت شما هستم ، این مد توسط تیم Heavy Vehicles Turkey برای بازی یوروتراک 2 طراحی و آماده شده که شما میتوانید این مد را از سایت گیم مدز دانلود فرمایید. 📥 برای دانلود این مد به ادامه مطلب مراجعه کنید.

ماشین تویوتا لندکروز پرادو ۲۰۲۴ + داخلی برای بازی Euro Truck Simulator 2 ورژن ۱.۴۸

امروز با ماشین تویوتا لندکروز پرادو 2024 در خدمت شما هستم ، این مد توسط YAHIA ABID برای بازی یوروتراک 2 طراحی و آماده شده که شما میتوانید این مد را از سایت گیم مدز دانلود فرمایید. 📥 برای دانلود این مد به ادامه مطلب مراجعه کنید.

ماد اتوبوس اسکانیا Touring HD + داخلی برای بازی Euro Truck Simulator 2 ورژن ۱.۴۸

امروز با اتوبوس اسکانیا Touring HD + داخلی و انیمیشن دربها  در خدمت شما هستم ، این مد توسط Muhammad Husni برای بازی یوروتراک 2 طراحی و آماده شده که شما میتوانید این مد را از سایت گیم مدز دانلود فرمایید. 📥 برای دانلود این مد به ادامه مطلب مراجعه کنید.

اتوبوس مرسدس بنز تراویگو جدید Travego 15 SHD + انیمیشن درها برای بازی Euro Truck Simulator 2 ورژن ۱.۴۸

امروز با اتوبوس مرسدس بنز تراویگو جدید Travego 15 SHD + انیمیشن درها در خدمت شما هستم ، این مد توسط Yağız Bakırcı برای بازی یوروتراک 2 طراحی و آماده شده که شما میتوانید این مد را از سایت گیم مدز دانلود فرمایید. 📥 برای دانلود این مد به ادامه مطلب مراجعه کنید.