پیج یوتیوب گیم مدز را سابسکرایب کنید

 

 

خانه » Euro Truck Simulator2 » دسته‌بندی " سواری / اتوبوس "
نمایش مطالب دسته بندی : سواری / اتوبوس

موتور Honda Titan 2008 + تیونینگ نسخه ۲.۳ برای بازی Euro Truck Simulator 2 ورژن ۱.۵۰

امروز با موتور Honda Titan 2008 + تیونینگ در خدمت شما هستم ، این مد توسط HenriqueQuality3D برای بازی یوروتراک 2 طراحی و آماده شده که شما میتوانید این مد را از سایت گیم مدز دانلود فرمایید. 📥 برای دانلود این مد به ادامه مطلب مراجعه کنید.

ماشین جذاب کادیلاک CT5-V Black Wing 2022 برای بازی Euro Truck Simulator 2 ورژن ۱.۵۰

امروز با ماشین جذاب کادیلاک CT5-V Black Wing 2022 در خدمت شما هستم ، این مد توسط DN Modding برای بازی یوروتراک 2 طراحی و آماده شده که شما میتوانید این مد را از سایت گیم مدز دانلود فرمایید. 📥 برای دانلود این مد به ادامه مطلب مراجعه کنید.

اتوبوس شهری Bollore Bluebus SE + انیمیشن ها برای بازی Euro Truck Simulator 2 ورژن ۱.۵۰

امروز با اتوبوس شهری Bollore BlueBus SE در خدمت شما هستم ، این ماشین توسط Domcek برای بازی یوروتراک 2 طراحی و تبدیل شده که شما میتوانید این مد را از سایت گیم مدز دانلود فرمایید .  

📥 برای دانلود این مد به ادامه مطلب مراجعه کنید

اتوبوس شهری فوق العاده Solaris Urbino III 12 BVG + انیمیشن درب ها برای بازی Euro Truck Simulator 2 ورژن ۱.۵۰

امروز با اتوبوس شهری Solaris Urbino III 12 BVG در خدمت شما هستم ، این مد توسط Domcek برای بازی یوروتراک 2 طراحی و آماده شده که شما میتوانید این مد را از سایت گیم مدز دانلود فرمایید. 📥 برای دانلود این مد به ادامه مطلب مراجعه کنید.

ماشین جدید مرسدس بنز EQS 580 4MATIC نسخه ۲.۲ برای بازی Euro Truck Simulator 2 ورژن ۱.۵۰

امروز با ماشین جدید مرسدس بنز EQS 580 4MATIC در خدمت شما هستم ، این مد توسط Denis215 برای بازی یوروتراک 2 طراحی و آماده شده که شما میتوانید این مد را از سایت گیم مدز دانلود فرمایید. 📥 برای دانلود این مد به ادامه مطلب مراجعه کنید.

ماشین BMW E30 تورینگ + داخلی برای بازی Euro Truck Simulator 2 ورژن ۱.۴۹

امروز با ماشین BMW E30 تورینگ در خدمت شما هستم ، این مد توسط YAHIA ABID عزیز برای بازی یوروتراک 2 طراحی و آماده شده که شما میتوانید این مد را از سایت گیم مدز دانلود فرمایید. 📥 برای دانلود این مد به ادامه مطلب مراجعه کنید.

ماشین جذاب رنو مگان ۲ + داخلی برای بازی Euro Truck Simulator 2 ورژن ۱.۵۰

امروز با ماشین قدیمی و خاطره انگیز رنو مگان نسل 2 در خدمت شما هستم ، این مد توسط Berkay Pekesen برای بازی یوروتراک 2 طراحی و آماده شده که شما میتوانید این ماد جذاب را از سایت گیم مدز برای ورژن 1.46 یوروتراک 2 دانلود فرمایید .    

📥 برای دانلود این مد به ادامه مطلب مراجعه کنید.

ماشین مرسدس بنز AMG One 2021 + داخلی برای بازی Euro Truck Simulator 2 ورژن ۱.۵۰

امروز با ماشین مرسدس بنز AMG One 2021 در خدمت شما هستم ، این مد توسط Gaza برای نسخه جدید یوروتراک 2 بروزرسانی شده که شما میتوانید این مد را از سایت گیم مدز دانلود فرمایید.

📥 برای دانلود این مد به ادامه مطلب مراجعه کنید

ماشین داچیا ساندرو Dacia Sandero Stepway 2021 + داخلی برای بازی Euro Truck Simulator 2 ورژن ۱.۵۰

امروز با ماشین داچیا ساندرو Dacia Sandero Stepway 2021 در خدمت شما هستم ، این مد توسط Gaza برای بازی یوروتراک 2 طراحی و آماده شده که شما میتوانید این مد را از سایت گیم مدز دانلود فرمایید. 📥 برای دانلود این مد به ادامه مطلب مراجعه کنید.

ماشین بینظیر استون مارتین V8 Vantage 1977 + داخلی برای بازی Euro Truck Simulator 2 ورژن ۱.۴۹

امروز با  ماشین جذاب استون مارتین V8 Vantage 1977 در خدمت شما هستم ، این ماشین توسط Mert İrşi برای بازی یوروتراک 2 طراحی و تبدیل شده که شما میتوانید این مد را از سایت گیم مدز دانلود فرمایید .

📥 برای دانلود این مد به ادامه مطلب مراجعه کنید.