بازدیدها: 2

خانه » Euro Truck Simulator2 » دسته‌بندی " نقشه "
نمایش مطالب دسته بندی : نقشه

مپ بینظیر و کامل Grand Utopia نسخه ۱.۱۰ برای بازی Euro Truck Simulator 2 ورژن ۱.۳۹

به رانندگی خودت اعتماد داری ؟ از پس هر چالشی برمیای ؟ از صدای سوت توربو کامیون لذت میبری ؟ اگه به توانایی خودت اعتماد داری و میخوای کامیونت و به چالش بکشی بی شک این مپ بهترین گزینه برای امتحان خودتونه ! گردنه های صخره ای ، کوهستان و پر پیچ خم ، جاده های جنگلی ، ساحلی ، گردنه های بینظیر تنها گوشه ای از این مپ بینظیر و بزرگ هستش که شما رو به چالش خواهد کشید ، این مپ بزرگ و کامل و زیبا توسط تیم MyGodness برای بازی یوروتراک 2 طراحی و آماده شده ، اگه بدنبال تجربه جدید رانندگی هستید پیشنهاد ما به شما نقشه Grand Utopia هستش که میتونید بصورت مستقیم و راحت از گیم مدز دانلود فرمایید .

📥 برای دانلود این مد به ادامه مطلب مراجعه کنید

مپ جاده های مرگ کشور پرو برای بازی Euro Truck Simulator 2 ورژن ۱.۳۹

امروز با مپ نسبتا بزرگ و کامل جاده های مرگ پِرو در خدمت شما هستم ، این مپ شامل چندین شهر و جاده های باریک گردنه ای میباشد که شما رو با چالش های سخت همراه خواهد کرد ، این مپ توسط Alcides Espino Sosa برای بازی یوروتراک 2 طراحی و تبدیل شده که شما میتوانید این مپ را از وبسایت گیم مدز دانلود فرمایید .

📥 برای دانلود این مد به ادامه مطلب مراجعه کنید

نقشه جاده های مرگ بار Project Imagination + سیو اختصاصی برای بازی Euro Truck Simulator 2 ورژن ۱.۳۸

کامیون خودتون رو تجهیز کنید ، نوبت به گردنه های سینه کش رسید ! امروز با نقشه جذاب و سرگرم کننده جاده های مرگ بار جدید با عنوان Project Imagination در خدمت شما هستم  ، از ویژگی های مهم این نقشه میتوان به مستقل بودن مد ، جاده های منحصر به فرد و مملو از گردنه های وحشتناک اشاره کرد ، که آماده شده تا شما سفری جذاب و پر از چالش در راه داشته باشید . این نقشه توسط Galih Raditya برای بازی یوروتراک 2 طراحی و تبدیل شده که شما میتوانید این مد را از سایت گیم مدز دانلود فرمایید .

📥 برای دانلود این مد به ادامه مطلب مراجعه کنید

تاپ ۱۰ بهترین مدهای ماه فوریه ۲۰۲۰ بازی Euro Truck Simulator 2 ورژن ۱.۳۶

امروز با مد ماشین فورد فوکوس در خدمت شما هستم ، این مد بینظیر توسط Berat Afşin برای بازی یوروتراک 2 طراحی و تبدیل شده که شما میتوانید این مد را از سایت گیم مدز دانلود فرمایید .

 برای دانلود این مد به ادامه مطلب مراجعه کنید

نقشه زیبا و حرفه ای Puno Peru ورژن ۱.۹ برای بازی Euro Truck Simulator 2

امروز با مد مپ زیبا و کاربردی Puno Peru در خدمت شما هستم ، این مد توسط Elvis Madariaga برای بازی یوروتراک 2 طراحی و منتشر گردیده که از ویژگی های این مد میتوان به جاده های سخت و پر تنش ، تنوع جاده ای و کیفیت بالا اشاره کرد ، هم اکنون میتوانید این مد را از سایت گیم مدز دانلود فرمایید .

 برای دانلود این مد به ادامه مطلب مراجعه کنید

اختصاصی گیم مدز : دانلود مد نقشه تمام ایرانی ورژن ۰.۱ بتا برای بازی Euro Truck Simulator 2

بعد از گذشت حدودا 3 سال از شروع این مپ ، با پشت سر گذاشتن تمام سختی های ساخت ، مشکلات اتفاقی ، کم خوابی های شدید بالاخره این مپ بصورت کامل و ورژن بتا برای دانلود بصورت رایگان و پولی قرار گرفت ، تا مدت طولانی صبر و تحمل شما بی نتیجه نماند ، این مپ دارای شهر های پاکدشت - ایوانکی - شریف آباد و ... میباشد که از نظر وسعت حدود 200 کیلومتر با راه فرعی میباشد ،  این نقشه اولین نقشه کامل ایرانی میباشد که صفر تا صد توسط بنده و با کمک مد سازهایی چون امیر مهدوی ، سهیل عطایی و .... به سرانجام رسید . وسعت مپ برای ورژن 0.1 قابل قبول میباشد که نسبتا به دلیل حجم کار و دست تنها بودن بنده کوچک میباشد که در ورژن های آتی وسعت مپ بهمراه مشکلات پیش روی مپ حل و بدون نقص خواهد شد . هم اکنون میتوانید این نقشه را بصورت کاملا اختصاصی و اولین بار از وبسایت گیم مدز | www.GameMods.ir دانلود فرمایید .

? برای دانلود این مد به ادامه مطلب مراجعه کنید

 

مپ زیبای اتوبوسرانی EAA ورژن ۵.۰.۵ برای بازی Euro Truck Simulator 2

بعد از مدت ها دوری از سری مپ های EAA امروز دوباره با ورژن جدید مپ اتوبوس رانی در خدمت شما هستم . این مد با تغییرات گسترده در ساختار مپ باعث میشه تمامی اجزای مپ بازی برای رانندگی با اتوبوس راحت تر بشه ، به عنوان مثال تریلر تمامی کمپانی ها حذف و به جای اون مسافر آماده برای انتقال قرار گرفته ، شما در مپ اتوبوس رانی شاهد سرعتگیر و ترمینال های شلوغ خواهید بود . از نقاط قوت این مد هم میتوان به داشتن چندین نوع اتوبوس برای رانندگی اشاره کرد . اگه از علاقه مندان اتوبوس سواری هستید این مد بهترین مد ساخته شده برای شماس ! هم اکنون میتونید این مد را از سایت گیم مدز دانلود کنید.

? برای دانلود این مد به ادامه مطلب مراجعه کنید

 

دانلود نقشه عظیم و کامل TSM سازگار با ورژن ۱.۳۲.x برای بازی Euro Truck Simulator 2

بالاخره بعد از مدتها سکوت مپ عظیم TSM سازگار با ورژن ۱٫32.x منتشر شد ! ورژن جدید مپ TSM با یه سری اصلاحات و حذفیات منتشر شد که در همین چند ساعتی که منتشر شده هزاران بار دانلود شده و شما هم حتما از این مد فوق العاده استفاده کنید ، در این مپ عظیم از جاده های بیابانی خشک و خلوت گرفته تا جاده های کوهستانی سر سبز قرار دارد . و شما برای رانندگی در این جاده ها نیاز مند تجربه و مهارت بالایی دارید  ، این مد توسط تیم بزرگ TSM ساخته شده و شما هم اینک میتوانید این مد را از سایت گیم مدز دانلود کنید .  

? برای دانلود این مد به ادامه مطلب مراجعه کنید

 

مپ زیبا و باکیفیت پروژه ژاپن ورژن ۰.۱ بتا برای بازی Euro Truck Simulator 2

امروز با مپ بزرگ و زیبای پروژه ژاپن  نسخه بتا در خدمت شما هستم ، این مپ توسط مد ساز ژاپنی stoked_dude برای بازی یورو تراک 2 بصورت مستقل طراحی شده و شما میتوانید این مپ را از وبسایت گیم مدز دانلود فرمایید .

برای دانلود این مد به ادامه مطلب مراجعه کنید

 

پیست مسابقه ای ماشین و کامیون برای بازی Euro Truck Simulator 2

امروز با مد جالب پیست مسابقه ماشین و کامیون در خدمت شما هستم ، این مد زیبا توسط amir.zi برای بازی یورو تراک ۲ طراحی و تبدیل شده که شما میتوانید این مد را از سایت گیم مدز دانلود فرمایید .

   

برای دانلود این مد به ادامه مطلب مراجعه کنید