Code Center SimulatorGames Mod | گیم مدز » خبر : اضافه شدن کابل متصل کننده کشنده به تریلر برای بازی آمریکن تراک و یوروتراک 2 + تیزر
تبلیغات
خبر : اضافه شدن کابل متصل کننده کشنده به تریلر برای بازی آمریکن تراک و یوروتراک ۲ + تیزر
American Truck Simulator ، EuroTruckSimulator2 ، اخبار بازی ، اخبار مربوطه

یکی از خبرهای خوب کمپانی SCS در سال ۲۰۱۸ میلادی اضافه شدن ویژگی کابل های برق اتصالات کشنده به تریلر میباشد که برای بازی آمریکن تراک و یوروتراک ۲ طراحی و ساخته شده که یک قدم به شبیه سازی شدن این بازیها نزدیک شد ، این کابل ها دارای انیمیشن و حرکات منحصر به فرد هستند که با حرکات تریلر این کابل ها نیز تغییر حالت پیدا خواهد کرد . هم اکنون میتوانید تیزر این ویژگی را از وبسایت گیم مدز مشاهده فرمایید .

 

برای دیدن تیزر و خبر به ادامه مطلب مراجعه کنید

 


✅ تهیه و ترجمه : www.GameMods.ir

✅ کانال تلگرام ما : @GameMods

 ✅ پیج اینستاگرام ما : @GameMods.ir


 

در بروز رسانی بعدی ( ۱.۳۱ ) ، یک ویژگی جدید که چندین سال است در لیست آرزوهای کمپانی ما وجود دارد تحقق پیدا کرده است کابل متصل کننده تریلر به کشنده !

 

📹 بیاید نگاهی به تیزر کوتاه این ویژگی بیا اندازیم :

 

 


 

همانطور که ویدئو را دیدید تیم ما موفق به طراحی و ساخت این کابل برای کشنده کرد که همانطور که در ویدئو دیدید همه ی این ویژگی به سادگی طراحی نشده و کاری بسیار دشوار برای تیم طراحی ما و تیم برنامه نویسی ما با کدهای سنگین بود ، و همچنین تیم طراحی کشنده و تریلر ما مجبور با بازبینی و اضافه کردن این قابلیت به تمام وسائل نقلیه و تریلرهای بازی شد .

 

voyager ۳ دیدگاه فروردین ۹, ۱۳۹۷

 1. مسعودقدرتی گفت:

  درووووووووووووووود

 2. HADI گفت:

  سلام مرسی ازسایتتون . کی میشه این مود رو دانلود کرد

 3. Taha گفت:

  سلام
  سال نو شما مبارک
  فرزاد جان یه سوال
  مپ ایران کی منتشر میشه ؟

تبلیغات
GameMoods GameMoods